Кукі (Cookies)

Для роботи через веб, необхідно щоб Ваш браузер приймав та зберігав спеціальну інформацію, яка передається веб-сервером. Вона називається Cookies (Кукі).

Кукі зберігаються у файлі на Вашому комп'ютері. У цей файл записується допоміжна інформація від веб-сайтів, які Ви відвідували у Мережі. Це робиться для того, щоб зберегти та полегшити наступні запроси до сайту, які надіслали кукі.

Ви можете настроїти варіанти прийому кук ("приймати всі", "приймати тільки з конкретного сайту" і "не приймати"), змінюючи настройки свого браузера. Рекомендується другий варіант - він забезпечує більшу безпеку у порівнянні з першим і дозволить користуватися перевагами кук.

В системі МООДОС припустимо два різновиду кук.

Кукі-сеанс. Ця кукі забезпечує так називаний МООДОС-сеанс, впродовж якого Ваш браузер підтримує безперервність зв'язку з сервером системи. За час сеансу Ви можете відправлять (завантажувати) на сервер дані без перевантаження сторінки сайту. При виході з МООДОС або закриванні браузера цей зв'язок скасовується.

Другий вид кук використовується для збереження Вашого логіна (ім'я користувача) у межах браузера. Він забезпечує автоматичне заповнення поля "Ім'я користувача" та "Паролю" при повторному відкритті браузера.

Перелік усіх файлів допомоги
Показати сторінку допомоги мовою: English