Храм

Cтудентський храм
святих рівноапостольних Кирила та Мефодія

Студентський Храм Святих рівноапостольних Кирила та Мефодія на сьогоднішній день є єдиним студентським Храмом в Україні. Приміщення Храму розташовано на 6 поверсі корпусу Інституту здоров’я, спорту та туризму Класичного приватного університету. Храм відкрито для всіх бажаючих. У Храмі відбуваються регулярні богослужіння, як річного кола, так і за потребами парафіян. Відвідувати Храм можуть усі бажаючі: студенти, співробітники університету, а також віруючі люди, які проживають біля університету.
Створення Храму безпосередньо пов’язане з існуванням при Класичному приватному університеті кафедри богослов’я, створеної в університеті у 2003 році, професорсько-викладацьким складом якої читаються теологічні дисципліни для студентів всіх спеціальностей. З 2012-2013 року кафедра стає випускаючою та здійснює підготовку фахівців з напряму 6.020304 – Богослов’я (теологія із зазначенням конфесії), конфесія – православ’я.
У Класичному приватному університеті сумісно з Запорізькою єпархією Української православної Церкви регулярно проводяться науково-практичні конференції з питань духовності. Також при університеті діє публічний духовний лекторій, лектором якого є Високопреосвященніший Лука, архієпископ Запорізький і Мелітопольський.
До стін Храму буде перенесено практику бесід і консультацій духівництва зі студентами, а у зв’язку з відкриттям богословської спеціальності, у Храмі зможуть проходити стажування студенти вищого навчального закладу.