Промо-відео Класичного приватного університету

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ! ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЗНО!

Триває набір слухачів на підготовчі курси для складання зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів:
- Українська мова і література
- Історія України
- математика
Адреса КПУ: вул.Жуковського, 70-б, головний корпус, к. 102, 106 тел. (061)701-92-35.
Приймальна комісія : 050-405-97-57, (061)764-14-91.

АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»
Атестаційна комісія працює щосереди з 9-30 до 15 год.протягом лютого – грудня  2018 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 310п
Контактна особа: Белькова Світлана Вікторівна 

Контактний телефон: 050 456-18-75 (щоденно, крім вихідних; обідня перерва з 12.30 до 13.30)
Електронна адреса: kpu_ukr_mova@ukr.net 


 

Вартість атестації - 450 грн.
Вид платежу - навчання (до державної служби)
Можна сплатити готівкою або на рахунок
"КПУ" м.Запоріжжя
в. Жуковського 70б
код ЄДРПОУ 19278502
Р/Р 26001504757200 МФО351005
АТ "УКРСИББАНК"

Інститут економіки привітав з новорічними святами мешканців Запорізького військового шпиталю

Більш ніж півтори сотні поранених військових з різних куточків України зараз лікуються у Запорізькому військовому шпиталі. З пропозицією привітати бійців зі святами до Класичного приватного університету звернулася відома активістка волонтерського руху Світлана Варава, яка починаючи з 2014 року сумісно з учнями запорізьких шкіл опікується військовослужбовцями, які боронять Батьківщину в зоні воєнних дій.

 

 

Інститут управління Класичного приватного університету тепло привітав з Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними та різдвяними святами!

День Святого Миколая, новорічні та різдвяні свята завжди дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у душі світлі почуття та надію на диво. Підготовка до свят в Інституті управління Класичного приватного університету пройшла під яскравим і добрим знаком уваги до ближніх: колег, співробітників та їх дітей.

„Краса та добрі справи крокують поруч” або як пройшла виставка-ярмарок кафедри Дизайну Інституту управління Класичного приватного університету

У грудні традиційно відбулась виставка-ярмарок творчих робіт студентів та викладачів кафедри Дизайну Інституту управління Класичного приватного університету. На заході були представлені результати таланту та кропіткої праці, які уособлюють різні грані творчості: від серйозних картин, неперевершених вітражів, петриківського розпису до розмальованих пряників та різнобарвних калейдоскопів. Як і у попередні роки краса та добрі справи крокували разом. Виставка-ярмарок носила благодійний характер. Й до Дня Святого Миколая кошти, зібрані з продажу робіт, були передані притулку для тварин.

Студентська рада Інституту економіки вітала учнів школи-інтернату «Джерело»

Напередодні святкування Дня Святого Миколая до Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату "Джерело", в якій навчається кілька сотень дітей з різними вадами здоров'я, приїхали гості, серед яких були студенти Інституту економіки Класичного приватного університету, учні дитячої кіношколи "Кідс Смайл", маленькі моделі Модельного агентства від арт-студіо "Пані Ірина" і чарівні гімнастки спортивного клубу "Доротея". Таким дружним колективом вже кілька років поспіль юні запорожці вітають дітей, які навчаються в спеціалізованих школах.

Представники Інституту економіки завітали до студентів дніпровської академії «Шаг»

З майбутніми економістами, програмістами та, сподіваємося, успішними бізнесменами зустрілися викладачі Класичного приватного університету та керівники Інституту економіки. Тем для обговорення завжди достатньо. Студенти академії «Шаг» були активні, жваво вступали до діалогу та висловлювали власну думку.

Передноворічний майстер-клас зі створення новорічних композицій від провідних фахівців кафедри Дизайну Інституту управління Класичного приватного університету

Кафедра Дизайну Інституту управління КПУ запрошує на передноворічний майстер-клас зі створення новорічних композицій 28 грудня 2018 року о 12-00 в ауд. 318 Класичного приватного університету.
Майстер-клас проводить провідний флорист, учасник міжнародних курсів підвищення майстерності Григор’єва Ірина Леонідівна.
Запис за телефонами: 0509651435, 0974964214

В Классическом приватном университете наградили юных волонтеров

В Классическом приватном университете по случаю Международного дня волонтера состоялось награждение студентов института ЗСТ и колледжа КПУ, на протяжении года принимавших активное участие в волонтерском движении.
Почетные грамоты молодым волонтерам вручили директор Института здоровья, спорта и туризма им. Т. Самоленко КПУ Вадим Зубов и директор колледжа КПУ Лариса Яценко.

RSS-материал