Школа толерантності "відкриває очі": Шукайте відповіді на запитання і знайдете себе!

Уже третій рік поспіль студенти Інституту журналістики і масової комунікації зустрічаються зі своїми старими добрими друзями – благодійним фондом «Гендер Зед» у вже майже рідних стінах – готелі «Пектораль». Цього разу у Школі толерантності, що проходила з 24 по 26 жовтня, спілкувалися на тему "Гендерна рівність та права жінок". Тренінг відбувся за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Під час занять піднімали важливі та актуальні теми. Відтак молодь говорила про гендер у різних сферах життя, дискримінацію за ознакою статі, пропонуючи способи її подолання. Дискутували на теми гендерної ідентичності, фемінізму, патріархату тощо.

Частину теорії до учасників доносила Анна Шаригіна, яка завітала на «Школу толерантності» з Харкова. Тренерка наводила яскраві приклади, розповідала цікаві факти. Її історії були настільки динамічними, насиченими, що іноді дівчата та хлопці запізнювалися на смачненький обід.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Практичною частиною, а саме роботою в групах та зйомкою відео, керували Олександр Вітвіцький, Ростислав Мілевський та Олександра Мальцева. Від практичної роботи в учасників залишились маса позитивних емоцій та незабутніх вражень. 

Протягом трьох днів із нами працював геніальний фотограф – Олександр Янковський, роботи якого завжди надихають на креатив. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Але, як не крутіть, все хороше колись закінчується, і наш тренінг не вийняток. Тож, в останній день усі ділилися своїми враженнями. За такий невеликий час аудиторія добре роззнайомилась, і здавалося, що ми знайомі цілу вічність. По очах читалося – тренінг зачепив кожного. Адже на ці теми варто говорити якомога частіше. Необхідно підіймати дискусію, руйнуючи звичні стереотипи! Та, на жаль, у нашому суспільстві про це не говорять. Деякі особистості навіть і не знайомі з поняттям «гендеру». Та все ж таки, хочеться сподіватися на краще! Адже тренінг залишив приємні спогади і бажання відвідувати всі інші заходи організовані благодійним фондом "Гендер Зед".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До речі, якщо вам випала можливість стати частинкою тренінгу – не вагайтеся і не втрачайте можливості! Повірте, все, що не робиться – на краще!!!

Розвивайтеся! Ростіть! Шукайте відповіді на запитання і знайдете себе!


 

Анастасія Новицька,
студентка ІЖМК, групи ДРк-113  

Фото: Олександр Янковий

P.S. Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації висловлює особливу подяку благодійному фонду „Гендер Зед” і, зокрема, Олександру Вітвицькому, за постійно надану можливість нашим студентам відвідувати такі тренінги та зростати у професійному плані.