18 листопада 2018 року на території комплексу «Етносело» пройшов інклюзивний фестиваль «Спорт для всіх» за ініціативи ЗОГО «Дивосвіт»

18 листопада 2018 року на території комплексу «Етносело» пройшов інклюзивний фестиваль «Спорт для всіх» за ініціативи ЗОГО «Дивосвіт», керівник Інесса Носенко та за підтримки соціального проекту «Ми - це місто». В організації фестивалю допомагали волонтери Всеукраїнського руху «Твори добро, Україно», студенти коледжу Класичного Приватного Університету та Інституту здоров’я спорту та туриму ім. Тетяни Самоленко., Хортицької національної реабілітаційної багатопрофільної академії та учні Антонівського навчально-виховного комплексу.

 

 

Студенти КПУ Данііл Стадник, Тетяна Куриленко, Світлана Мезинець, Владислав Полівода, Марія Бабура, Олександр Корховій, Ілля Позняков, Артем Тукмачов, Сергій Зорба, прийняли активну участь у інтеграційній спортивній, розважальній програмі: командні ігри для різних вікових категорій, різноманітні майстер-класи, в тому числі за безпосередньої участі людей з інвалідністю, людей похилого віку волонтерів та мешканців села. 

Изюмінкой на відкритті майданчика став своєрідний майстер-клас з разбивання дошки кулаком. Йго проведи спортсмени по таэквон-до із Запоріжжя, Михайлівки та Матвєєвки. Котрі тренуються під керівництвом голови Запорізького обласного осередку громадської організації  «Всеукраїнський Союз Таеквон-До» Зорба Сергій Степанович.

Викладачі коледжу Класичного Приватного Університету та Інституту здоровя спорту та туриму ім. Тетяни Самоленко, інструктора-методисти з адаптивної фізичної культури і психологічної реабілітації ВСГО «Конфедерації громадських організацій інвалідів України» Корнілова Наталія Юріївна та Чорна Тетяна Вячеславівна провели майстер-клас з Плейстіку  для різних верст населення, та людей з інвалідністюa

Волонтерський напрям руху "Твори Добро, Україна!" прийняв більш ніж 150 учасників проекту "Спорт для всіх!".