В Інституті управління Класичного приватного університету відбувся інтерактивний брейн-ринг з менеджменту

Наприкінці листопада в Інституті управління Класичного приватного університету відбувся інтерактивний брейн-ринг з менеджменту. Зокрема, змагання відбулось між командами студентів Інституту управління КПУ, студентами Коледжу КПУ та гостями заходу – учнями 11-Б класу Запорізької спеціалізованої школи №100.
Команди зареєструвались на інтелектуальне змагання ще до Дня проектного менеджера, який традиційно відзначається в листопаді та протягом трьох тижнів плідно й наполегливо готувалися, щоб гідно продемонструвати свої розумові та креативні здібності.

 

 

Так, під час заходу команди змогли виявили кмітливість у таких етапах «управлінської битви», як: І. Розминка. Бліц-турнір. ІІ. Історії успіху світових компаній. Впізнай бренд. ІІІ. Який продукт знаходиться в ящику? IV. Менеджмент в датах і цифрах. V. Національні особливості менеджменту. VI. Менеджмент очима роботодавців. VII. Інтерактив (завдання на швидкість прийняття рішень та ефективність комунікацій).

Турнір оцінювало компетентне журі у складі завідувача кафедри менеджменту Інституту управління КПУ д.е.н., проф. Вікторії Валеріївни Томаревої-Патлахової, начальника відділу профорієнтації та роботи з громадськістю КПУ, к.пед.н., доц. Катерини Василівни Трофімук, а також представників роботодавців в особі заступника директора з комерційних питань виробничо-комерційної фірми «Полімер» Тетяни Сергіївни Заднепряної.

Ведучими заходу були заступник директора з навчальної, навчально-методичної та виховної роботи Інституту управління КПУ, к.е.н., доцент кафедри менеджменту Юлія Володимирівна Віхорт та старший викладач кафедри менеджменту Вікторія Ігорівна Кокоріна.
Усі команди виявили неабияку активність, творчий підхід до розв’язання питань, командний дух та показали високі результати. В дійсності, інтелектуальна гра не мала програвших або переможців, бо всі учасники мали значні досягнення та були відзначені як представниками вищого навчального закладу, так і роботодавцями.

Усі команди були урочисто нагороджені Директором Інституту управління КПУ, д.держ.упр., проф. Анжелою Віталіївною Мерзляк та отримали грамоти. Призом від роботодавця стало запрошення кращих студентів, які відмінно проявили себе під час заходу, на роботу у відділі з комерційних питань ВКФ «Полімер». А учні ЗСШ №100 отримали сертифікати на знижку в оплаті за навчання у розмірі 15% у Класичному приватному університеті на будь-якій спеціальності ступеня освіти „бакалавр”.

Додатковим бонусом для учнів 11-Б класу ЗСШ №100 (класний керівник – Гула Світлана Володимирівна) стала екскурсія студентським містечком, презентація спеціальностей університету та Інституту управління, знайомство зі студентською радою. Теплим завершенням зустрічі стало затишне та дружнє чаювання й неформальне спілкування.