ІІ ЕТАП НАБОРУ НА ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Прийом документів для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра 26.10.2020 – 05.11.2020

Прийом документів для здобуття ступеня бакалавр та ступеня магістр 02.11.2020 – 16.11.2020

Оголошується набір слухачів з числа посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на короткострокову програму підвищення кваліфікації «МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЯК ОСНОВА ДЕМОКРАТИЧНОГО РОЗВИТКУ»

Метою спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку» є підвищення рівня професійних компетентностей посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад щодо сучасних професійних умінь і навичок в контексті децентралізації публічного управління, служби в органах місцевого самоврядування, налагодження міжмуніципального співробітництва, вирішення земельних питань, організації кадрової роботи, написання проектів, формування організаційних структур на рівні сільської, селищної, міської об’єднаної територіальної громади, та визначати критерії формування дієвих організаційних структур органів місцевого самоврядування, надання адміністративних послуг тощо для успішного розвитку територіальної громади.

Промо-відео Класичного приватного університету

Щодо організації освітнього процесу в 2020/2021 навчальному році у Класичному приватному університеті та Фаховому коледжі КПУ

Шановні здобувачі освіти!
Терміни початку занять 1 семестру 2020-2021 н.р. для денної форми навчання:
- для студентів 1 курсу КПУ ступенів «бакалавр», «магістр» – 14 вересня 2020 р.
- для студентів 2, 3, 4 курсів КПУ – 1 вересня 2020 р.
- для студентів 1,3,4 курсів Фахового коледжу КПУ - 1 вересня 2020 р.
- для студентів 2 курсу Фахового коледжу КПУ - 7 вересня 2020 р.

Відповідно до наказу ректора КПУ від 26.08.2020 р. № 71 в Класичному приватному університеті з 01.09.2020 року запроваджується поєднання очних аудиторних занять з використанням дистанційних технологій.

Наказ №71 Про організацію освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році

З графіком освітнього процесу на 2020/2021 н.р. можна ознайомитись тут:
Графік освітнього процесу КПУ на 2020/2021 н.р.

Розклад занять розміщено на інформаційних стендах КПУ та в електронному варіанті на Віртуальній аудиторії (http://www.zhu.edu.ua/cpu_edu/login/index.php).

Запити щодо реєстрації або відновлення логінів та паролів у Віртуальній аудиторії направляти на адресу zhu.edu.ua@ukr.net

Про обговорення проектів освітніх програм

Класичний приватний університет пропонує для громадського обговорення проекти освітніх програм Економіка підприємства спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня, та Економічна кібернетика спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня, що мають на меті удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти.

Зробимо наше місто ще кращим

Cтуденти Класичного приватного університету взяли активну участь у висадці дерев у ролі координаторів та волонтерів:
– Ми висадили 9 беріз і 34 хвойних дерев у Вознесенівському районі (на перетині вулиць Брянська і Сєдова) в рамках проекту «Озеленення України».
– Ми віримо в те, що потрібно починати з себе, допомагати, об'єднуючись і працюючи, для поліпшення екології в місті.

 

 

Класичний приватний університет завжди підтримує талановитих дітей!

Вже традиційно, кожного року в Запоріжжі модельна агенція «Арт-студіо Пані Ірина» спільно з українськими дизайнерами одягу організовують свято моди і стилю «Zaporozhye FASHION KIDS». І також, вже традиційно, талановитих дітей підтримує Класичний приватний університет. Цього року захід став інклюзивним. На подіум вийшли діти з інвалідністю, яким теж подобається красивий одяг і які в захваті від моди.

 

 

Класичний приватний університет взяв участь у роботі екологічного форуму

З 15 жовтня по 17 жовтня в Запоріжжі працював IV екологічний форум «Еко Форум - 2020», який об'єднав експертів з питань охорони навколишнього середовища, представників бізнесу, органів влади, науки та освіти. Головною темою Екофоруму в цьому році стали кліматичні зміни, їх вплив на світові, українські та регіональні економіки, а також питання скорочення викидів в атмосферу. Також в рамках екологічного форуму експерти обговорили результати екомодернізаціі, яку реалізують українські промислові підприємства.

 

 

Університет радо зустрічає гостей

До Класичного приватного університету на екскурсію завітали старшокласники Запорізької ЗШ № 4 на чолі з їхньою вчителькою Вікторією Владленівною.

 

 

 

 

Syndicate content