Промо-відео Класичного приватного університету

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ! ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЗНО!

Триває набір слухачів на підготовчі курси для складання зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів:
- Українська мова і література
- Історія України
- математика
Адреса КПУ: вул.Жуковського, 70-б, головний корпус, к. 102, 106 тел. (061)701-92-35.
Приймальна комісія : 050-405-97-57, (061)764-14-91.

АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»
Атестаційна комісія працює щосереди з 9-30 до 15 год.протягом лютого – грудня  2018 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 310п
Контактна особа: Белькова Світлана Вікторівна 

Контактний телефон: 050 456-18-75 (щоденно, крім вихідних; обідня перерва з 12.30 до 13.30)
Електронна адреса: kpu_ukr_mova@ukr.net 


 

Вартість атестації - 450 грн.
Вид платежу - навчання (до державної служби)
Можна сплатити готівкою або на рахунок
"КПУ" м.Запоріжжя
в. Жуковського 70б
код ЄДРПОУ 19278502
Р/Р 26001504757200 МФО351005
АТ "УКРСИББАНК"

«Волонтерство в житті молоді»

Благодійність… Це слово асоціюється з допомогою, безкорисливістю, з добрим серцем та турботою про інших.

У Класичному приватному університеті відбулася зустріч з представниками Благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» на тему: «Волонтерство в житті молоді» зі студентами та викладачами, які мають бажання, або хотіли б спробувати себе у ролі волонтера та долучитися до суспільно важливих подій, що відбуваються у м.Запоріжжі за сприяння фонду.

 

До Інституту права завітали гості

До студентів Інституту права імені Володимира Сташиса Класичного Приватного Університету завітали: к.ю.н., помічник голови Запорізького окружного адміністративного суду міста Запоріжжя Шмарін І.О., присяжна Комунарського районного суду міста Запоріжжя, вчитель правознавства ЗОШ 23 Ланько Н.В., головний спеціаліст Комунарського районного суду міста Запоріжжя Мухіна Ю. В., помічник голови суду, прес-секретар Жовтневого районного суду Свідлова М. Г., представник ГО " Запорізька правозахисна група", журналіст, громадський діяч Т.В. Вергун. Тема зустрічі: "Застосування системи оцінювання роботи суду" ("Справедливе правосуддя"), програма затверджена Радою суддів України. Дякуємо присутнім за масу позитивних вражень та емоцій!
 

Перегляд документального фільму «Тато»

Герої не помирають... Герої продовжують жити в нашій пам'яті, в мирі, в їх дітях, в наших хороших справах та вчинках...

 

 

 

 

XV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку міжнародних економічних відносин і світового господарства» 19-20 квітня 2019 року.

Запрошуємо взяти участь у роботі XV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку міжнародних економічних відносин і світового господарства» Хмельницького національного університету, співорганізотором якої є Класичний приватний університет, яка відбудеться 19-20 квітня 2019 року.

Семінар для суб’єктів туристичної діяльності

Студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ІЗСТ взяли участь у семінарі для суб’єктів туристичної діяльності, який підготували фахівці Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації м.Запоріжжя.

 

 

 

Плідна зустріч з майбутніми абітурієнтами в Інституті здоров’я спорту та туризму імені Тетяни Самоленко

До Класичного приватного університету завітали старшокласники  Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18. Фахівці відділу профорієнтації ознайомили майбутніх абітурієнтів з історією університету та провели екскурсію навчальними лабораторіями. Представники студенської ради університету представили старшокласникам  студентське життя та тісно поспілкувалися з питань успішного вибору майбутньої професії.

 

 

Студенти коледжу КПУ взяли участь у змаганнях з плавання

У басейні «Славутич» СК «Мотор-Січ» пройшли змагання з плавання серед студентів запорізьких коледжів. Участь у першості взяли студенти шести навчальних закладів:
• Запорізький авіаційний коледж ім.О.Г.Івченка
• Запорізький будівельний коледж
• Гуманітарний коледж ЗНТУ
• Економіко-правничий коледж ЗНУ
• Коледж КПУ
• Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

 

Syndicate content