Організація освітнього процесу у Класичному приватному університеті та Фаховому коледжі КПУ з 06.04.2021 на період встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки

Шановні студенти денної та заочної форми навчання КПУ та Фахового коледжу КПУ!

Відповідно до наказів ректора № 15-н від 05.04.2021 та № 18-н від 13.04.2021 з 06.04.2021 на період встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки заняття проводяться дистанційно за допомогою ZOOM (Skype) та віртуальної аудиторії.

На головній сторінці Віртуальної аудиторії у папках розкладів занять денної та заочної форм навчання у файлі Zoom.xls розміщено ідентифікатори і паролі до конференцій викладачів.

Долучайтесь до Телеграм каналу Навчального відділу КПУ (t.me/nv_cpu), де розміщується актуальна інформація щодо змін у розкладі занять та інша корисна інформація.

Запити щодо реєстрації або відновлення логінів та паролів у Віртуальній аудиторії направляти на адресу zhu.edu.ua@ukr.net

Промо-відео Класичного приватного університету

Студенти КПУ, залучайтесь до участі у грантовому конкурсі «Scholarship в Україні», який надає можливість під час карантину виграти грант на своє навчання та розвиток!

В межах соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" стартував новий VII конкурс для здобувачів вищої освіти.

За підсумком проведення VI конкурсу 5 студентів виграли грант на своє навчання. Комусь гранту вистачило на оплату за півтора року навчання, а хтось оплатив рік навчання на другу вищу освіту. Карантин нам не перешкода і ось вже третій конкурс ми проводимо у режимі онлайн. У нас є всі чеки виплат грантів у підтвердження правдивості проведених конкурсів.

 

Після карантину треба повторити! Студентська рада Інституту економіки та права розважала дітлахів.

Кіно обожнюють і діти, і дорослі. А коли кіносеанс відбувається у приватному кінотеатрі, на м’яких пуфах та ще й доповнюється розважальною програмою – більшої радості для дітей й уявити важко.

 

 

 

 

Класичний приватний університет Запрошує на День відкритих дверей – ONLINE: 17 квітня на 11.00

Ідентифікатор ZOOM: 862 718 8213
Пароль 111111

@studrada_cpu @cpulive

Відділ профорієнтації, соціальної роботи та зв’язків з громадськістю Т. 0662428120 0962854891

Інститут управління КПУ вітає Хрипка Сергія Леонідовича із присвоєнням вченого звання професора!

Керівництво та колектив Інституту управління Класичного приватного університету висловлює щирі вітання Хрипко Сергію Леонідовичу із присвоєнням звання професора кафедри інформаційних технологій та дизайну (Наказом Міністерства освіти і науки України №157 від 09.02.2021 р.).

 

 

 

Інститут управління КПУ вітає магістрів 2021 року випуску!

Нещодавно відбувся випуск понад 350 магістрів Інституту управління КПУ, зокрема таких спеціальностей, як:
073 „Менеджмент” (освітні програми: „Адміністративний менеджмент”, „Менеджмент організацій і адміністрування”, „Бізнес-адміністрування”, „Управління навчальним закладом”)
281 „Публічне управління та адміністрування”
193 „Геодезія та землеустрій”
121 „Інженерія програмного забезпечення”
041 „Богослов’я”

 

Шановні випускники Класичного приватного університету!

Щиро вдячні Вам за те, що місцем свого професійного й духовного становлення Ви обрали саме Класичний приватний університет, який у цьому році відзначатиме 30-ту річницю своєї діяльності.

 

 

 

Syndicate content