Промо-відео Класичного приватного університету

Канікули для відпочинку, але для добрих справ час завжди знайдеться!

Студенти Інституту економіки та права Класичного приватного університету разом із викладачами організували для мешканців одного із запорізьких дитячих будинків сімейного типу похід до приватного кінотеатру «Румс». Напередодні Різдвяних свят малечі була подарована можливість переглянути дуже цікавий мультфільм «Душа».

 

 

 

Вітаємо з акредитацією!!!

21 грудня 2021 року на черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було ухвалено рішення про успішну акредитацію освітньо-професійної програми Економіка підприємства спеціальності 051 Економіка другого (магістерського) рівня вищої освіти у Класичному приватному університеті.
Сертифікат про акредитацію видано строком на п’ять років (до 01.07.2027)

ДОБРІ СПРАВИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВІД СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ІУ КПУ

За ініціативи студентської Ради Інституту управління Класичного приватного університету студенти та викладачі завітали до Запорізької школи-інтернату N 1 з подарунками до Дня Святого Миколая і творчо провели з вихованцями час. Подарунки були придбані за кошти, зібрані від продажу творчих робіт студентів та викладачів кафедри інформаційних технологій та дизайну ІУ КПУ під час благодійної виставки-ярмарки "Зимові дива".

 

 

БДАГОДІЙНА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ

З нагоди зимових свят у Класичному приватному університеті відбулась благодійна виставка-ярмарок робіт студентів та викладачів кафедри інформаційних технологій та дизайну Інституту управління КПУ. На виставці були представлені картини, іграшки, новорічні сувеніри, святкові композиції. Вилучені кошти пішли на благодійність. Організатори дякують всім, хто завітав на виставку та тим самим не тільки поринув у світ краси та творчості, а й долучився до доброї справи!

 

 

ВІТАННЯ В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ КПУ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Традиційно з нагоди світлого та наповненого теплом свята, Дня Святого Миколая, Інститут управління Класичного приватного університету привітав дітей своїх співробітників, побажавши добра та віри у дива!

 

 

 

Студенти Інституту економіки та права разом із викладачами привітали дітей зі святом Святого Миколая

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – покровителя, захисника та наставника для всіх дітей. Він дарує віру в здійснення мрій, і тому малеча чекає на День Святого Миколая з великим нетерпінням.

Студенти Класичного приватного університету – майбутні економісти та юристи – підготували святковий сценарій, в якому казкові персонажі разом із юними артистами Арт-студіо «Пані Ірина» та прекрасними гімнастками СК «Максимум» вітають дітей, які на цей час позбавлені батьківського піклування та мешкають у Запорізькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

Про проведення відкритої зустрічі

21 грудня 2021 р. о 17.00 відбудеться відкрита зустріч з експертною групою з проведення акредитаційної експертизи освітніх програми «Економіка підприємства» та «Економічна кібернетика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка у Класичному приватному університеті.

Підключення до конференції Zoom за посиланням: https://zoom.us/j/92714558859?pwd=QW9paEMzS1JpUlhxNTJXSDdlMTJNUT09
Ідентифікатор конференції: 927 1455 8859
Пароль: 2021

Запрошуємо всіх бажаючих!

Наказ про продовження дистанційного навчання до 29.11.21

Відповідно до наказу ректора КПУ №130 від 19.11.2021 р., продовжено навчання за дистанційною формою до 29.11.2021 р.

Всі заняття проводяться онлайн за допомогою Zoom/Skype + Віртуальна аудиторія відповідно до розкладу занять.

Ідентифікатори та коди доступа розміщені на Віртуальній аудиторії у папках Розклад занять (www.zhu.edu.ua/cpu_edu) та t.me/nv_cpu_bot

Традиційно студенти університету долучаються до Благодійних акцій

Продовжуючи славні традиції університету студентський актив та адміністрація університету відвідали чудових Дівчаток та Хлопчиків в Центрі комплексної реабілітації, що знаходиться за адресою: в.Червонополянська 2 м. Запоріжжя.

 

 

 

Анкетування щодо якості викладання

Шановний студенте!
З метою удосконалення якості викладання в КПУ просимо після завершення екзаменаційної сесії 1 сем. 2021-2022 н.р. заповнити анкету.
Анкетування анонімне.

https://forms.gle/gNjLHm7Py2iAKxdJ6

Будемо вдячні за надані відгуки усім викладачам, які працювали з Вами у цьому семестрі.

Додатковий набір на навчання у 2021/2022 н.р. до Класичного приватного університету та Фахового коледжу КПУ

Запрошуємо на навчання до Класичного приватного університету
(додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання)

До уваги здобувачів освіти денної форми навчання!

Відповідно до розпорядження від 05 жовтня 2021 року № 07 «Про проведення моніторингу навчальних досягнень студентів» у період з 11 жовтня по 22 жовтня 2021 р. проводиться моніторинг навчальних досягнень для студентів денної форми (атестаційні тижні).

Про проведення відкритої зустрічі

15 листопада 2021 р. о 15.10 відбудеться відкрита зустріч з експертною групою з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Економіка підприємства» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка у Класичному приватному університеті.

Підключення до конференції Zoom за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/71408510695
Ідентифікатор конференції: 714 0851 0695
Пароль: 2021

Запрошуємо всіх бажаючих!

Syndicate content