Промо-відео Класичного приватного університету

Про організацію освітнього процесу у 2022/2023 н.р.

Шановні учасники освітнього процесу Класичного приватного університету!

Вітаємо вас з початком 2022/2023 навчального року. Бажаємо здоров’я, миру, успіхів у навчанні.

Початок заняття для студентів 2–4 курсів освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» розпочинаються з 05 вересня 2022 р., для студентів 1 курсу освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» з 03 жовтня 2022 р.

Відповідно до наказу ректора № 57 від 26.08.2022 р. заняття проводяться в дистанційному режимі шляхом поєднання інформаційно-комунікаційних засобів (Zoom/Skype) та сайту підтримки навчальних програм (Віртуальна аудиторія КПУ).

До уваги вступників 2022 року

Безкоштовне та пільгове навчання!

Враховуючи особливості вступної кампанії 2022 року, Класичний приватний університет пропонує безкоштовне та пільгове навчання для різних категорій вступників.

Безкоштовне навчання за рахунок бюджету КПУ надається:

 1) Вступникам з найвищими балами на 1 (перший) курс денної форми навчання для здобуття ступеня бакалавра з найбільшими балами національного мультипредметного тесту (НМТ) або сертифікатів ЗНО 2019-2021 рр., але не нижче 500 балів за сумою трьох тестів.
 2) на перший семестр навчання для здобуття ступеня бакалавра внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які перемістилися з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також внутрішньо переміщеним особам, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, та особам з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій згідно затвердженого Кабінетом Міністрів України переліку територій за умови надання відповідного документа.

Пільгове навчання надається:

 1. Пільга в оплаті 50 % на перший рік навчання для здобуття ступеня бакалавра надається учасникам бойових дій (УБД). На другий та кожний наступний рік навчання учасникам бойових дій надається пільга 25%.
 2. Пільга в оплаті 25 % на весь період навчання для здобуття ступеня магістра надається учасникам бойових дій (УБД).

 З іншими пільгами можна ознайомитись у «Положенні про пільги в оплаті за навчання в Класичному приватному університеті та Фаховому коледжі «КПУ» на 2022/2023 н.р.»

До уваги вступників! Триває третій тур набору на навчання

Класичний приватний університет продовжує набір студентів на навчання на заочну форму для здобуття ступенів бакалавра (1 курс - з 01 листопада по 17 листопада 2022 р., 2-3 курси з 01 листопада по 21 листопада 2022 р.) та магістра (з 01 листопада по 15 листопада 2022 р.).

Вступники, місце проживання яких зареєстровано на особливо небезпечній території, до якої внесено і Запорізьку міську територіальну громаду, приймаються на навчання для здобуття ступеня бакалавра на 1, 2, 3 курси без МНТ та ЗНО.

Випускники Класичного приватного університету, які 2022 р. отримали диплом бакалавра та мешкають (зареєстровані) у громадах, які розташовані на особливо небезпечних територіях, приймаються на навчання для здобуття ступеня магістра за тими ж спеціальностями без складання МТНК.

Перелік територіальних громад, які розташовані на особливо небезпечних територіях станом на 23 вересня 2022 року тут

Адреса КПУ: м.Запоріжжя, вул.Жуковського 70б.
Приймальна комісія: к.114, 123. Тел. (061)228-58-59, 050-405-97-57.

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у Класичному приватному університеті відбувся (онлайн) ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Студенти з задоволенням долучилися до написання конкурсних творів. Автори кращих конкурсних робіт – Вельможко Денис (гр. ДКС-122), Чученко Єлизавета (гр. ДЛ-122), Цисар Сніжана (гр. ДКС-122) були нагороджені Почесними грамотами від ректора університету Віктора ОГАРЕНКА.

 

Для тих, хто залишився у Запоріжжі!

Вівторок та п'ятниця (19.00-20.00) зустріч на платформі ZOOM.

Щодня і особливо щоночі ми знаходимося майже «в обіймах смерті». Ніхто з нас ніколи не відчував такої напруги так довго. Страх і тривога супроводжують наші повсякденні справи. Ми виробляємо та поглинаємо адреналін неймовірними дозами. Як ми це робимо? Як ми виживаємо за таких умов? Чому не біжимо? У чому наш спільний секрет та секрет кожного? Що допомагає відновлювати ресурс? Чим ми можемо собі допомогти?

Дана платформа для тих хто залишився в Запоріжжі і переживає неймовірно складні часи.

Двічі на тиждень - вівторок та п'ятниця (19.00-20.00) чекаємо всіх бажаючих у zoom форматі на зустріч.

Це місце, де ти зможеш поділитися своїми страхами, зняти напругу, отримати допомогу, дізнатися як це роблять інші. Це група незнайомих одне одному людей, але таких які, як і ти бажають вижити у цих складних умовах нашого сьогоднішнього буття.

Модератори групи психологи, психотерапевти, які живуть і працюють у тих же умовах. Вони мають знання і готові ділитися ними з тими, хто поруч, з тими, хто потребує підтримки та допомоги.

Приходь! Вік, стать, досвід не мають значення. Має значення лише той факт, що всі ми в однакових умовах прифронтового міста. Ця платформа - ресурс для нас, мешканці Запоріжжя!

Участь безкоштовна.

Підключайтесь до конференції Zoom
https://us02web.zoom.us/j/89957185252?pwd=OENSZTFVenpFQ3BBY2lOWlBTT1RXdz09Ідентифікатор конференції: 899 5718 5252 Код доступу: 210062

Класичний приватний університет відзначає своє тридцятиріччя

З нагоди ювілею до університету завітав високоповажний гість, виконуючий обов’язки міського голови Запоріжжя – Анатолій Куртєв, який вручив нагороди кращим працівникам галузі освіти.

Високою почесною відзнакою виконавчого комітету Запорізької міської ради «Орден пошани» нагороджено ректора університету, професора, доктора наук Огаренка Віктора Миколайовича.

Пенчук Інну Леонідівну, директора Інституту журналістики та масових комунікацій, доктора наук, професора, нагороджено медаллю «За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя».

 

Пам’яті Лукашевича Віталія Григоровича

Класичний приватний університет з глибоким сумом повідомляє, що 21.08.2022 року пішов з життя Лукашевич Віталій Григорович - доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Інституту економіки та права КПУ, Заслужений юрист України, талановитий викладач, мудрий наставник, прекрасна людина.

 

 

 

Класичний приватний університет з глибоким сумом висловлює слова співчуття з приводу загибелі свого студента Єгора Кучменка

Класичний приватний університет з глибокою скорботою та сумом переживає звістку про загибель свого студента Єгора Андрійовича Кучменка, слухача магістратури заочної форми навчання Інституту управління КПУ, спеціальності «Менеджмент».

Будучи молодшим лейтенантом Державної прикордонної служби України Єгор Кучменко присвятив своє життя захисту нашої Вітчизни. Однак, перші дні військового вторгнення забрали життя цієї світлої молодої людини.

Своєю відвагою та мужністю він заслужив на справжню повагу. Єгора Кучменка було відзначено серед тих героїв, які героїчно проявили себе у перші дні війни. Указом Президента України №79/2022 від 28 лютого 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

 

До уваги вступників, які не змогли зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) в основний і додатковий періоди: ви матимете змогу це зробити 12ー15 серпня 2022 року

Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12 15 серпня.

Наказом МОН унесено зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту і передбачено спеціальний період реєстрації для участі в НМТ.

Щоб узяти участь у спеціальній сесії НМТ, вступникам, які ще не зареєструвалися для участі в тестуванні, потрібно:

 

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу в 2022 році на бакалаврат!

З 1 липня 2022 року стартувала реєстрація особистих електронних кабінетів для найбільшої аудиторії вступників – випускників 11-х класів (тобто на основі повної загальної середньої освіти) . Через кабінети вони зможуть подавати заяви на вступ до закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Також почалася реєстрація кабінетів для вступників до ЗВО на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра.

Для обох цих категорій можливість подання електронних заяв буде відкрита 29 липня. Тоді ж буде доступна функція додавання мотиваційних листів.

21 травня 2022 року - День науки в Україні!

Шановні науковці! Вітаємо вас з професійним святом – Днем науки!

В даний час, відповідно до глобальних викликів, у зв’язку із новими реаліями світу та нашої країни, українська наука продовжує свій розвиток. Проте, перед науковою спільнотою України поставлено нові цілі та завдання, які завдяки наполегливій праці та відданості вчених своїй справі, обов’язково буде досягнуто.

Бажаємо всім добра й злагоди, творчого натхнення, нових наукових відкриттів на благо рідної країни! Нових наукових звершень та успіхів!
Зі святом!

Syndicate content