ІНФОРМАЦІЯ для батьків, які хочуть змін у навчанні власної дитини!

Гімназія сучасних знань Класичного приватного університету
учням 5-9 класів – базова середня освіта

Отримайте задоволення від успіхів Вашої дитини!

Індивідуально-орієнтоване, комфортне освітнє середовище повного дня

Жуковського, 70 б, а. 108 тел. 050-42-11-411

Промо-відео Класичного приватного університету

До уваги вступників на навчання на здобуття ступеня магістра на основі диплома бакалавра!

11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ з іноземної мови, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які:
- вже зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ;
- не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ.

Реєстрація вступників триватиме з 27 липня до 5 серпня 2021 року.

Реєстрацію здійснює приймальна комісія Класичного приватного університету (тел. 050-405-97-57, (061)228-58-59, (061)764-14-91).

Процедура реєстрації на ЄВІ

Ознайомитися із матеріалами спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту 2020 року можна тут

Продовжуємо проводити екскурсії та консультації для випускників шкіл

Одинадцятикласники Гімназії «Контакт» відвідали наш університет. Майбутні абітурієнти поспілкувалися з фахівцями відділу профорієнтації та Студрадою і отримали відповіді на питання щодо освітніх програм та умов вступу. Також школярі взяли активну участь в комунікативному тренінгу, який мотиваційно організувала та провела доцент кафедри соціології Анастасія Ігрушко.

 

 

 

Перший Квест першокурсниками пройдено успішно

В університеті весело та шумно першокурсники проходили свій перший незвичайний квест життя. Це Студрада підготувала та провела цікаву гру «Мафія» зі студентами, які нещодавно вступили до університету. Чотири команди успішно проходять усі етапи завдань і знаходять собі нових друзів.

 

 

 

Щиро вітаємо з Днем Знань!

Урочистий захід на честь Парвіза Насібова

У Класичному приватному університеті відбувся урочистий захід на честь єдиного запорізького спортсмена, який виборов нагороду Олімпійських ігор у Токіо – Парвіза Насібова, студента-магістра Інституту здоров’я, спорту і туризму КПУ. Як відомо, він здобув срібло у змаганнях борців греко-римського стилю у ваговій категорії до 67 кг. Ректор КПУ Віктор Огаренко вручив Парвізу Насібову нагрудний знак «За вагомий внесок у розвиток Класичного приватного університету». Пишаємось Парвізом та бажаємо йому славетного продовження спортивної кар’єри!

 

 

Парвіз Насібов приніс Україні срібну медаль Олімпійських Ігор у Токіо-2020

Парвіз Насібов приніс Україні срібну медаль Олімпійських Ігор у Токіо-2020! У фінальному поєдинку турніру з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 67 кг Парвіз, який є студентом-магістром Інституту здоров’я, спорту і туризму КПУ (спеціальність «Фізична культура і спорт»), поступився представникові Ірана Мохаммаду Реза Гераі - неодноразовому чемпіону Азії та чемпіону світу серед молоді. Зазначимо, на шляху до фіналу Парвіз Насібов здолав представників Данії, Олімпійського комітету Росії та Єгипту. Вітаємо нашого студента та його тренерів з видатним результатом на Олімпіаді, і бажаємо не менш яскравого і успішного продовження кар’єри!

 

Бажаємо успіху у поєдинку за золото Парвізу Насібову

Студент-магістр Інституту здоров’я, спорту і туризму КПУ (спеціальність «Фізичне виховання»), борець греко-римського стилю Парвіз Насібов – фіналіст Олімпійських ігор у Токіо! У півфінальному поєдинку у ваговій категорії до 67 кг він здолав представника Єгипту Мохамеда Ібрагіма Ель-Саеда – дворазового чемпіона світу серед молоді до 23 років. Незважаючи на те, що по ходу зустрічі запорізький спортсмен поступався з рахунком 0:6, у другому періоді Парвіз зламав хід двобою, провівши поспіль чотири результативні прийоми, і завершив поєдинок з рахунком 7:6. Таким чином, запорізький борець гарантував собі як мінімум срібну нагороду Олімпіади. Додамо, що у першому періоді судді спочатку зарахували результативний прийом Парвіза, встановивши рахунок 3:5, а потім скасували його, після чого період завершився з рахунком 0:5. Вітаємо нашого спортсмена, його тренерів та викладачів, і бажаємо успіху у поєдинку за «золото», який відбудеться завтра!

 

 

Syndicate content