Організація освітнього процесу в Класичному приватному університеті з використанням дистанційних технологій

Шановні студенти! Відповідно до наказу ректора КПУ від 27.03.2020 р. № 45 в Класичному приватному університеті з 01.04.2020 року на період карантину організація освітнього процесу для денної та заочної форм навчання запроваджується з використанням дистанційних технологій навчання.

Наказ про організацію освітнього процесу на період карантину

З розкладом занять можна ознайомитись на головній сторінці Віртуальній аудиторії КПУ після входу на сайт за особистим логіном і паролем.

Запити щодо реєстрації або відновлення логінів та паролів направляти на адресу zhu.edu.ua@ukr.net

Для організації відеоконференцій з викладачами кожному студенту необхідно встановити на ноутбук (смартфон) программу Zoom. Інструкція за посиланням: https://youtu.be/ocbM_PWYtek

Для отримання повідомлення про початок відеозаняття на електронну пошту, усім студентам необхідно зазначити реальну адресу електронної пошти в особистому кабінеті Віртуальної аудиторії КПУ у вкладці Профайл – Редагування профайлу.

Про обговорення проектів освітніх програм

Класичний приватний університет пропонує для громадського обговорення проекти освітніх програм Економіка підприємства спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня, та Економічна кібернетика спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня, що мають на меті удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти.

3 червня, у палаці спорту "Юність", відбулось урочисте нагородження учасників "Ярмарок спорту on-line 2020"

3 червня, у кращій спортивній споруді України - палаці спорту " Юність", відбулось урочисте нагородження учасників "Ярмарок спорту on-line 2020", серед яких була представлена кафедра "Теоретичних основ фізичного та адаптивного вихованя" Інституту здоров'я спорту та туризму імені Тетяни Самоленко КПУ на чолі з завідувачем кафедри, доктором педагогічних наук, професором Захаріною Євгенією Анатолієвною та доцентом кафедри Євстігнеєвою Іриною Вікторіною.

 

 

Щиро вітаємо пана Володимира Віхляєва з призначенням!

25 травня 2020 року проректора з правової роботи-головного юрисконсульта ректорату Віхляєва Володимира Вікторовича обрано академіком Міжнародної літературно-мистецької Академії України.

Щиро втаємо колегу та бажаємо подальших успіхів в професійній і творчій діяльності!

Щиро вітаємо з присвоєнням вченого звання професора!

Керівництво та колектив Класичного приватного університету вітає Атаманчука Юрія Миколайовича, доктора педагогічних наук, професора кафедри освіти та управління навчальним закладом Інституту управління КПУ з присвоєнням вченого звання професора!

 

 

 

16 травня 2020 року – День науки в Україні!

Шановні науковці!

Прийміть вітання з професійним святом – Днем науки в Україні!

Науковців і освітян єднає розуміння необхідності спрямовувати свої зусилля на поглиблення наукових досліджень, інтеграцію науки і освіти, формування інтелектуально орієнтованої економіки, утвердження авторитету України серед провідних країн світової спільноти.

 

Кафедра социологии и социальной работы приглашает посетить серию вебинаров

Кафедра социологии и социальной работы приглашает Всех желающих посетить СЕРИЮ ВЕБИНАРОВ для СУПЕР-РОДИТЕЛЕЙ и тех, кто СТРЕМИТСЯ ИМИ БЫТЬ

Наверно каждый из нас стремится создать гармоничные отношения в семье и желает счастья своим деткам!!!

А кто такие Супер-Родители? Нужны ли для этого какие-то особенные качества? Или возможно нужно делать что-то особенное? Как сохранить уверенность в себе и получать удовольствие от роли мамы и папы?

«Ярмарок спорту» онлайн

Дуже активно долучився до онлайн «Ярмарку спорту» Інститут здоров’я спорту і туризму ім.Т.Самоленко (КПУ) – на сторінці цього закладу освіти вже можна знайти тренування від представників дзюдо, скелелазіння, айкідо, скандинавської ходьби, і не тільки. Причому бібліотека відео-занять постійно оновлюється! Дивіться і повторюйте!

https://www.facebook.com

http://zasport.zp.ua/vote/

 

RSS-матеріал