Майстер-клас з ZUMBA-ФІТНЕСУ в подарунок школярам від Інституту управління та студентської ради Класичного приватного університету

Все більшої популярності серед молодіжних спортивно-танцювальних напрямів у сучасному світі набуває Zumba – танцювальна фітнес-програма на основі латинських і світових ритмів. Цей напрям об’єднує одночасно спосіб життя, фітнес, розвагу та культуру.

Нові знання для студентської родини Інституту журналістики і масової комунікації

Чотири пори року, чотири сторони світу, чотири океани Землі… А про що ще вам може сказати таємниче число 4? У кожного, як то кажуть, свої причуди.
Для студентів Інституту журналістики і масової комунікації четвірка має особливе значення. Ще б пак, адже це чотири цікавих і по своєму важливих тренінгів на Школі першої допомоги.
Протягом усього курсу на базі "ВітаЦентру" з молоддю працювали досвідчені лікарі та медсестри. Кожна теорія активно закріплювалася на практиці. Надавати першу медичну допомогу дітям і дорослим, студенти вчилися на незамінних помічниках, ім’я цих асистентів − "Маша" та "Федя".

Вітрила духу – вишита сорочка

Що може бути краще рідного вбрання у колі чарівних патріотів і патріоток славного запорізького краю? Тільки невгамовна малеча у найрізноманітнішій гамі кольорів зі своїми щирими посмішками, душевними віршиками та запальними пісеньками.

А як, у своє чергу, порадувати малят добре знає дружня команда студентів-активістів Інституту журналістики і масової комунікації. Наші активісти полюбляють дарувати радість діткам-квіткам. Вони завжди щирі, відкриті, не бояться говорити правду в очі, до кінця стоять на своєму і просто люблять тих, хто обожнює їх.

„Інститут дружній до світу” або підведення підсумків програми заходів до Міжнародного дня Землі

Нещодавно відзначив свій особливий День у році Інститут управління Класичного приватного університету. Також усі присутні зібрались великою дружньою родиною для того, щоб підвести підсумки заходів, спільно проведених до Міжнародного Дня Землі. У заході взяли участь студенти та викладачі, учні та їх педагоги, а також гості свята.

НОВИНА ДНЯ: На території рідної Альма-матер „поселились” велолюбителі

З кожним днем все більше починаєш розуміти, як же трішки потрібно для щастя. А про що, по вашому, мріють студенти, які намагаються жити в реальному світі по сучасному? У країні, де ціни „кусаються” далеко не заїдеш. Тож, не будемо довго думати – вмикаємо режим „економія” і пересідаємо на велосипеди. Тим паче для студентів Класичного приватного університету є гарний привід це зробити. Сьогодні, 22-го травня, на території рідної Альма-матер відбулося урочисте відкриття велостоянки, яку молоді подарувала організація „Запорізький вектор”, і за це команді активістів щира подяка від усієї дружньої родини КПУ. Тож, лунає урочиста музика і ми починаємо. Після душевної пісні, теплими словами студентство та викладацький склад привітала Олеся Крамаренко – голова громадської приймальні організації „Запорізький вектор”.

Пасхальный фестиваль в Классическом приватном университете

16 мая на базе Классического приватного университета при содействии кафедры Богословия Института управления КПУ состоялся Пятый Пасхальный фестиваль среди воспитанников воскресных школ Запорожской епархии УПЦ. В нем приняли участие 15 детских коллективов из Запорожья, Мелитополя, Энергодара, Каменки-Днепровской, Вольнянска.

Участь команди Інституту управління в інтелектуальній грі до дня Європи

Вже другий рік поспіль у КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР до дня Європи, що відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня, відбулась інтелектуальна ділова гра «Погляд молоді на Європейський вибір України» серед студентської молоді міста Запоріжжя, у якій прийняла участь команда „Youn`g” Інституту управління Класичного приватного університету.

Лист Герою та пошук надії і правди через об’єктив фотоапарату

Студенти-журналісти 1 курсу продовжують брати участь у конкурсах, що розкривають їх творчий потенціал. Цього разу Настя Цьопкало та Женя Марченко відправили свої роботи на конкурс “Герої не вмирають”, що ініційований Центром культури і дозвілля Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Як повідомили нам організатори заходу, мета конкурсу – зберегти та увіковічити пам’ять про героїв, які віддали життя за Україну.

За словами Насті Цьопкало, студентки ІЖМК, на ідею листа Герою її наштовхнув візит до Запорізької обласної лікарні, де знаходилися на лікування бійці батальйону Азов.

МЕДІАФЕСТИВАЛЬ 2015

Гостинні двері Класичного приватного університету знову приймали друзів. У рамках нагородження переможців IV Медіафестивалю для школярів до нас завітали учні, без перебільшення, більшості шкіл Запорізької області.
Уже доброю традицією стало щорічне свято відзначення найкращих робіт зі сфери медіа серед учнів шкіл Запоріжжя та області. Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти та Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету за підтримки департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації провели незабутнє свято для майбутніх професіоналів медіасправи. Юні учасники заходу ще раз довели, що знімати та монтувати відео, аудіо, створювати газетні публікації можуть серцем навіть любителі.

RSS-матеріал