Триває II тур прийому!

 

Запрошення!

Інститут економіки запрошує взяти участь у науково-практичному круглому столі «Проблеми та перспективи розвитку малого і середнього підприємництва в Україні: економічний, правовий та управлінський аспекти»

Інститут економіки та кафедра фінансів, підприємництва та біржової діяльності Класичного приватного університету запрошують вчених, викладачів та аспірантів, докторантів, керівників підприємств, представників контролюючих органів, фінансових, юридичних, банківських та інших установ, організацій та відомств взяти участь у науково-практичному круглому столі «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ: ЕКОНОМІЧНИЙ, ПРАВОВИЙ ТА УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТИ», що відбудеться 16 грудня 2016 р.

Запоріжці, а вам «слабо»?

Проблеми екології у нашому регіоні не тільки актуальні, але й вимагають негайних реакцій громади та активних пошуків їх вирішення, як от у… Одесі. Екорозвідка «Эко-проекты, которые делают Одессу лучше» Надії Кучеряєвої, студентки заочного відділення ІЖМК, групи ЗЖ-113, розкриває на що здатні небайдужі мешканці свого міста.
І хоч самостійно зменшити кількість отруйних викидів промислових об’єктів міста ми не можемо, але невеликий крок до чистого міста кожен з нас може зробити: донести «фантик» до смітника, розсортирувати сміття вдома, відділивши пластик або не дозволяти палити у під’їзді. Перший крок може зробити кожен!
Кафедра журналістики, реклами і соціальних комунікацій ІЖМК

Студенти Інституту управління на Дні кар’єри «PROFIT DAY»

Кафедра інформаційних технологій Інституту управління Класичного приватного університету взяла активну участь у Дні кар’єри «PROFIT DAY», організованому для молоді, яка вбачає себе фахівцем ІТ-індустрії та для якої у найближчій або подальшій перспективі актуальним стане питання пошуку гідного місця роботи. Захід проходив у Запоріжжі у приміщенні «Славутич-Арени».

Ти можеш більше, або як школярі Запорізького краю проблеми в своєму місті шукали

«Ти можеш більше!» Саме це ми намагалися показати школярам Запоріжжя та області. І вони повірили в те, що навіть маленька когорта людей здатна творити позитивні зміни. Тож, у стінах Класичного приватного університету, який завжди радо відкриває свої двері для нових друзів, керівництво громадської організації "Небо без кордонів" разом з Інститутом журналістики і масової комунікації творили історію для 30 школярів і школярок Запорізького краю.

RSS-матеріал