Корисна інформація для абітурієнтів: порівняння вартості навчання на 2015-2016 навчальний рік

На допомогу абітурієнтам приймальна комісія нашого закладу на підставі інформації з офіційних сайтів вищих навчальних закладах здійснила порівняння вартості навчання у провідних ВНЗ міста Запоріжжя.

Вітаємо випускників!

Цього тижня випускники Коледжу та університету (всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів) отримали дипломи державного зразка про здобуту ними вищу освіту.
Згідно с. 7 Закону про вищу освіту № 1556-VII від 01.07.201 р. Інформація про видані дипломи внесена до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.
Вітаємо випускників та бажаємо їх професійної реалізації.

До речі, в цьому році переважна більшість спеціальностей університету було повторно акредитовано терміном до 2025 року.

"Життєві пазли" студентів Інституту журналістики і масової комунікації

Ось і промайнули студентські роки наших чудових, яскравих, позитивних, творчих студентів!
І перші дні липня для них були ознаменовані ще однією подією – після років навчання, заліків та іспитів, магістерських та дипломних робіт на випускників чекав урочистий вечір прощання зі студентством.
Після таких урочистих, хвилюючих та щемливих останніх хвилин у ролі студентів у стінах Класичного приватного університету, суспільство отримало нових професійних журналістів та магістрів медіакомунікацій, психологів та соціальних працівників.  

 

 

Шановні випускники 2015 року та викладачі Інституту журналістики і масової комунікації!

Шановні випускники 2015 року та викладачі Інституту журналістики і масової комунікації!
Дирекція Інситуту журналістики запрошує Вас на урочистий вечір прощання зі студентством!

Час і місце зустрічі: 2 липня 2015 року о 16.00,актова зала Класичного приватного університету (ауд.312-а).

Беріть з собою батьків, друзів та близьких вашому серцю людей, аби разом згадати особливі роки вашого життя та розділити радість цих особливих хвилин!

Науково-практичний круглий стіл «Проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства України: економічний, правовий та прикладний аспекти».

12 червня Класичним приватним університетом спільно із Запорізькою міською радою, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Асоціацією українських правників був проведений науково-практичний круглий стіл «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ: економічний, правовий та прикладний аспекти».

«Фан-зона українського слова» кафедра журналістики і соціальних комунікацій відвідала «Укропівський літклуб»

02 червня в кафе «УКРОП» відбулася пілот-презентація «Укропівського літклубу», нового явища в літературному житті Запоріжжя, яку відвідав викладацько-студентський актив «Фан-зони українського слова» кафедри журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК КПУ.
Молода талановита, амбітна авторка з м. Рівне Віка Дикобраз презентувала професійну за змістом та оформленням арт-збірку «Семантика наших прикрас», ділилася своїми подорожніми історіями та створила чудовий перформанс з Катею Танчак для своїх віршованих міні-спектаклей.
 

Участь студентки нашого університету в оформленні гематологічного відділення дитячої обласної лікарні

Студентка кафедри дизайну  групи  ЗДз-109 Катерина Сегеда  напередодні великодніх свят взяла участь в оформленні  гематологічного відділення дитячої обласної лікарні.
У своїй роботі вона звернулася до улюблених для малечі образів із мультфільмів.
Сподіваємося, що позитивні враження від зустрічі з улюбленими героями сприятимуть одужанню малечі.

Один день із «щоденника» юних журналістів, або як ми сьогодні були щасливі…

Ким би ви не були, чим би не займались, а професійне свято має кожна освічена людина. От тільки щастя далеко не в оцінках чи стопці дипломів – воно «живе» у простих речах, які потрібно навчитися бачити серцем.
День журналіста України, який відзначається 6-го червня, для дружньої сімейки ІЖМК почався з традиційних «процедур» на традиційному місці – чарівному острові Хортиця.
До мальовничого куточку «машиністів машини часу» доставив їх «вірний червневий товариш», який вже знається на смаках майбутніх журналістів. На пошуки довгоочікуваної галявини пішло близько години, але так чи інакше прогулянка просто неба ще нікому не завадила.

RSS-матеріал