Абітурієнту 2015 року!

Абітурієнту 2015 року!

       

 

Внимание!

 

Під лежачий камінь вода не тече

Задля того, щоб розповісти студентам напряму журналістики, яку не просту, й разом з тим важливу професію вони обрали, до нашого університету завітали члени партії “Громадянська Позиція” Наталія Соколенко та Віталій Шабунін. Їх метою було не тільки ознайомити слухачів з тенденціями розвитку цієї професії у світі, але й дати певні настанови, яким же чином ми маємо діяти, аби досягти певних успіхів в обраній спеціальності.

УЧНІ СТЕПНЕНСЬКОЇ ШКОЛИ У СТУДЕНТСЬКОМУ МІСТЕЧКУ КЛАСИЧНОГО ПРИВАТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

В Інституті управління КПУ продовжує тривати акція „Зерна освіти”, метою якою є просвітницько-профорієнтаційна робота зі школярами районних шкіл. На цей раз в гості завітала Степненська ЗОШ.
Понад 30 учнів, які є представниками старших класів загальноосвітньої школи смт. Степне 23.10.2014 р. змогли відчути себе мешканцями студентського  містечка Класичного приватного університету. 
Дружній колектив Інституту управління КПУ радо зустрів гостей та допоміг хлопцям та дівчатам „освоїтись” на території університету.

V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми публічного та приватного права»

17 жовтня 2014 року в Класичному приватному університеті відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми публічного та приватного права». В ній прийняли участь аспіранти, докторанти, професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів з усієї України. 

ТЕПЛО ОСІННІХ ОБІЙМІВ

За вікном прохолодний золотавий жовтень. На термометрі +12. На вулиці люди, загорнуті у теплі шарфи, кудись поспішають, а їм назустріч вже біжить позитивна молодь дарувати теплі обійми.
Саме так провели свій перший день тижня найактивніші студенти Інституту журналістики і масової комунікації, які є членами молодіжної громадської організації «Небо без кордонів». Відтак, після навчальних занять у свій вільний час, студенти організували у місті акцію «День обіймашок», у якій взяли участь близько двадцяти чоловік.

RSS-матеріал