Триває II тур прийому!

 

У стінах Класичного приватного університету 15 - 17 грудня в аудиторії 318 відбулася "Новорічна благодійна виставка - продаж"

На цій виставці були представлені роботи студентів та викладачів кафедри дизайну. Усі роботи були зроблені з любовью та вражали своєю майстерністю. Листівки та календарі Наталі Дерев'янко підкорили усіх відвідувачів виставки, ці яскраві герої вражали своєю добротою та занурювали в спогади дитинства. Роботи дивували своєю різноманітністю. Були представлені картини які були виконані фарбами, бісером, тканинами. Мякі іграшки, обереги, мотанки, декупаж. Підняли настрій новорічні подарунки з підручних матеріалів. Декоративний Петриківський розпис привлік відвідувачів своєю яскравістю. Приємно здивували своєю оригінальністю екібани. Новорічний ярмарок привлік багато відвідувачів. Кошти виручені з продажу робіт були передані Запорізькій молодіжній громадській організації "Небо без кордонів". Кафедра дизайну благодарна усім небайдужим учасникам Нововорічній ярмарки.

«Фан-зона українського слова» зібрала у книгарні «Папірус» тих, кому не бракує слів…

22 грудня творча майстерня «Фан-зона українського слова» кафедри журналістики, реклами і соціальних комунікацій ІЖМК Класичного приватного університету зібрала на ювілейну – трирічне – засідання, всіх залюблених у поезію, музику, прозу у чарівному місці – суперсучасній, інтерактивній, затишній книгарні міста Запоріжжя «Папірус», що стала інтелектуально-просвітницькою платформою, прихистком для всіх творчих, непосидючих шукачів нових смислів, метафор, рим і нот.

Открытие баскетбольного чемпионата Украины среди вузов

Открытие баскетбольного чемпионата Украины среди вузов. Классический приватный университет, г. Запорожье. 26 декабря 2016 г.

Під новий рік містами ходить чудо

До Нового року ще цілий тиждень, проте чудо вже починає прокрадатися у міста і села, до дорослих і маленьких. Не оминуло диво і Запорізький будинок інтернат для хлопчиків з порушенням розумового розвитку.
Бережно розіклавши подарунки по пакетам, які нам вдалося зібрати завдяки вам, небайдужим людям, у рамках акції "Під Новий рік містами ходить чудо" та підготувавши новорічну казку, студенти Інституту журналістики і масової комунікації вирушили до своїх юних друзів – дарувати святкову радість.

Новорічні подарунки собакам та котам від студентів Інституту економіки

Свято люблять не тільки діти та дорослі, а й брати наші менші, які з щирою радістю приймають гостей напередодні Нового року. Запорізький притулок для тварин “Милосердя”, яким опікуються волонтери та просто небайдужі люди, звернувся до користувачів соціальних мереж за допомогою. Студенти Інституту економіки Класичного приватного університету з радістю відгукнулися. Зібравши необхідні кошти, вони придбали подарунки для тварин з притулку та вирушили у гості.

День Святого Миколая – день, коли збуваються мрії!

Здається, що тільки вчора наші, такі дорослі та самостійні студенти, були маленькими школярами та з особливим настроєм готувалися до різноманітних свят, зустрічали гостей та були впевнені, що дива трапляються тільки з тими, хто в них вірить. А сьогодні вони вже самостійно можуть дивувати, даруючи свято малечі. Напередодні Нового року члени Студентської ради Інституту економіки Класичного приватного університету завітали до Запорізької школи-інтернату «Орієнтир».

RSS-матеріал