ПІДГОТОВЧІ КУРСИ! ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЗНО!

Триває набір слухачів на підготовчі курси для складання зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів: - Українська мова і література - Історія України - Математика.

Заняття розпочинаються з 6 листопада.

Коледж КПУ: вул.Жуковського, 70-б, головний корпус, к. 102, 106 тел. (061)701-92-35.

АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»
Атестаційна комісія працює щосереди з 9-30 до 15 год.протягом лютого – червня  2018 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 310п
Контактна особа: Белькова Світлана Вікторівна 

Контактний телефон: 061-220-58-42
Електронна адреса: kpu_ukr_mova@ukr.net 


 

Вартість атестації - 450 грн.
Вид платежу - навчання (до державної служби)
Можна сплатити готівкою або на рахунок
"КПУ" м.Запоріжжя
в. Жуковського 70б
код ЄДРПОУ 19278502
Р/Р 26001504757200 МФО351005
АТ "УКРСИББАНК"

Навчально-практичний соціальний центр Класичного приватного університету та громадська організація «Александра і С» запрошує прийняти участь у тренінгу «Я та Сім'я»

Тренінг відбудеться 25 березня 2017 року у Навчально-практичному соціальному центрі Класичного приватного університету. Тренінг дозволить розглянути концепції «Я» - особистість, «Я» і моя «СІМ'Я». 6 годинний тренінг з курсу Школи «Нова сім'я - сім'я здорової нації». Завданням школи є відродження сімейних цінностей.
Початок заходу у 12.00.
 
Місце проведення :
Класичний приватний університет, вул.Жуковського 70б, ауд. 419, Навчально-практичний соціальний центр КПУ
Додаткові питання та попередня реєстрація за телефонами: (099) 793 31 99, (067) 613 25 05

«Зорепадом летять роки»: Як в Інституті журналістики і масової комунікації відбулося урочисте вручення дипломів

В особливий для студентів день, в Інституті журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету одночасно запалилося п’ять сузірь - сузір'я журналістів, сузір'я рекламістів, сузір'я дизайнерів, сузір'я соціальних працівників та сузір'я психологів. Відтепер, вони з гордістю нестимуть звання – випускник ІЖМК 2018 року.

Одразу два митні пости відвідали днями студенти Інституту економіки та Інституту права ім. Володимира Сташиса

Цікава та дуже корисна екскурсія була організована Першим проректором КПУ Ольгою Покатаєвою. Фахівці митної служби ДФС у Запорізькій області дуже радо та привітно зустріли у себе в гостях майбутніх економістів та юристів, які навчаються в Класичному приватному університеті.

Інститут журналістики і масової комунікації гучно відзначив свій 13-й День народження!

Інституту журналістики і масової комунікації – 13. Багато це чи мало – вирішуйте самі. Особисто, для нас, студентів та викладачів, кожен із цих 13-ти років особливий. А тому, День народження рідного Інституту ми святкували, як свій власний – зі святковим концертом у родинному інститутському колі.
Для початку внесемо невеличку історичну поправку. Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету «народився» 16 лютого 2015-го. Саме у вересні цього року ІЖМК відкрив свої двері для студентів як окремий структурний підрозділ.

Студентська рада Інституту управління Класичного приватного університету разом із дітьми на виставці „Роботів та трансформерів”

Нещодавно за ініціативи та сприяння студентської ради Інституту управління Класичного приватного університету було запрошено та організовано візит вихованців дитячого православного будинку „Надія” на виставку „Світ роботів та трансформерів з металу”, що відбувається в одному з приміщень будинку культури м. Запоріжжя. Діти та студенти змогли в реальному житті побачити своїх улюблених героїв з кіно та мультфільмів, зробити з ними фото на пам’ять та навіть доторкнутися до них! Більш за все дітей вразила машина, яка за лічені секунди перетворювалась на справжнього трансформера!

Конкурс відеороликів «З любов’ю до рідного краю» триває

У минулому навчальному році в міському конкурсі відеороликів який започатковано Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради, взяли участь більше сотні учнів запорізьких шкіл. Цього року організацією конкурсу спільно з науково-методичним центром департаменту освіти і науки займаються Інститут економіки Класичного приватного університету та Запорізька академія «Шаг».
У грудні 2017 року відбулися майстер-класи за участю викладачів Інституту економіки, журналістів, режисерів та фахівців з IT сфери, на яких учні запорізьких шкіл училися писати сценарії, вивчали способи озвучування та комп’ютерного монтажу відеоматеріалів. Знайомилися зі специфікою роботи на телебаченні. Ведучі майстер-класів охоче ділилися своїм досвідом, відповідали на численні запитання конкурсантів.

Як студентки Інституту журналістики і масової комунікації разом із поліцейськими мистецтву самооборони вчилися

У сучасному світі потрібно вміти постояти за себе. Адже ніколи не знаєш, у якій ситуації опинишся сьогодні. І добре, коли поруч буде кому допомогти, а якщо не опиниться нікого – доведеться справлятися самотужки. Таке завдання постало і перед нашими дівчатами – студентками Інституту журналістики і масової комунікації та студентками інших Інститутів Класичного приватного університету, які кинули виклик самі собі та прийшли на майстер-клас із самооборони. Мистецтву захисту дівчат навчали представники Патрульної поліції Запорізької області.

RSS-матеріал