ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТА!

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триває до 20 лютого 2015 року на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти на сторінці „Реєстрація – 2015”  

Шановні абітурієнти!

Інформацію щодо вступу до Класичного приватного університету та до Коледжу Класичного приватного університету дізнайтеся, завітавши до: приймальної комісії (к.123, І поверх головного корпусу) або за телефоном: (061) 764-14-91,
відділу допрофесійної підготовки (к. 215, ІІ поверх головного корпусу) або за телефоном (061) 220-58-46.
 

УВАГА!!! 23 квітня відбудеться XXІІІ Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”

Ректорат Класичного приватного університету запрошує студентів і молодих учених взяти участь у XXІІІ Міжнародній науковій конференції студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА” яка відбудеться 23 квітня 2015 р.  у Класичному приватному університеті.

Реєстрація учасників відбудеться у холі головного корпусу о 8: 30. 
Пленарне засідання відбудеться з 9: 00 до 11: 30 години в аудиторії 312а.

До Міжнародного Дня Землі стартував інтернет-конкурс фото та селфі «В гармонії з природою!»

Що таке «День Землі»?
День Землі – це громадянська ініціатива, відкрита для приєднання будь-яких людей, груп і організацій.
Інститут управління Класичного приватного університету в межах своєї ініціативи запрошує усіх відсвяткувати цей день приємно, весело та з задоволенням!
Тому кожен може прийняти участь у новому проекті – інтернет-конкурсі фото та селфі «В гармонії з природою»!

КОНКУРСИ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КНИГИ

 УВАГА! Продовжено термін подання творчих робіт для участі в Конкурсі на кращий відгук на прочитану книгу та Конкурсі ілюстрацій „Книжковий вернісаж” для учнів 9–11-х класів.

Конкурс на кращий відгук на прочитану книгу
 
Для прихильників сучасної літератури
Номінації: 
„Кращий відгук на твір сучасного українського автора"
„Кращий відгук на твір сучасного зарубіжного автора” 
Прийом робіт до 24 квітня 2015 р. 

Інститут управління Класичного приватного університету ініціює заходи до Міжнародного Дня Землі

До Міжнародного Дня Землі, який у світі традиційно святкується 22 квітня, Інститут управління КПУ запрошує всіх небайдужих (студентів, учнів та всіх-всіх бажаючих) до навколишнього світу до участі в комплексі заходів, який відбудеться під гаслом “В гармонії з природою, собою та світом!”.

Організатором заходу виступає Класичний приватний університет.

 

 

У Запорізькій організації Національної спілки художників України пройшла чергова виставка "Крокуємо до майстерності 2015"

9 квітня у виставкому залі Запорізької організації національної спілки художників України пройшла чергова виставка «Крокуємо до майстерності 2015».У якій взяли участь студенти кафедри дизайну Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету:

- Мінасян Г.
- Наголова А.
- Бурієва О.
- Волошин С.
- Гапіцонова К.
- Зименко М.

Вітаємо наших студентів і бажаємо подальших творчих успіхів!

Кращий редактор 2015 року – хто він?

В Інституті журналістики і масової комунікації 14 квітня 2015 року відбувся Конкурс “Кращий редактор”, який кафедра видавничої справи, редагування та української філології проводить щороку.

Свої здібності мали змогу перевірити учні 9–11-х класів. Їм було запропоновано виправити помилки в тексті. Перемога в Конкурсі “Кращий редактор” надає право на знижку в оплаті за навчання за напрямом підготовки “Видавнича справа та редагування”.

Літературний клуб «Фан-зона українського слова» КЖСК отримав натхнення від С. Жадана

02 квітня в Запоріжжі, арт-клубі «7ДОК» стартувала презентація нової книжки поета, письменника і перекладача Сергія Жадана «Життя Марії», організована Міжнародною літературною корпорацією MERIDIAN CZERNOWITZ, яка відбудеться в 33 містах України. На думку автора, подібні заходи важливі якнайперше тому, що змінилась країна, «змінилось повітря». «У ньому надто багато швів та розривів. Їх потрібно чимось заповнювати. Можна спробувати заповнити їх віршами».

RSS-матеріал