Абітурієнту 2015 року!

Абітурієнту 2015 року!

       

 

Кіровоградський інститут державного та муніципального управління зустріл новорічні та різдвяні свята.

                                           

 

 27 грудня 2014 року в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету відбулися заходи, присвячені новорічним та різдвяним святам. 

 

 

Мюзикл „Новорічний лист солдату”.

29 січня 2014 року в актовому залі Запорізького військового госпіталю творчий колектив студентів та викладачів Класичного приватного університету презентують мюзикл „Новорічний лист солдату”. В програмі чудові пісні, дотепні жарти та море позитиву! 

 

 

 

 

 

ТЕПЛА ПЕРЕДНОВОРІЧНА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ З ВИХОВАНЦЯМИ ДИТЯЧНОГО ІНТЕРНАТУ „СВІТАНОК”

Напередодні новорічних свят студенти Інституту управління КПУ з гостинним візитом відвідали своїх друзів – вихованців Запорізького навчально-реабілітаційного центру – інтернату „Світанок” та подарували їм своє тепло, увагу та подарунки.
Добро починається з кожного, добро починається з усмішки, з вміння співчувати та допомагати... І можливо той, кому допомагають сьогодні сам допоможе комусь завтра!

Найкращі свята – ті, що відбуваються всередині нас

Чим ближче до новорічних свят, тим більше хочеться дивувати та дивуватися самим. А коли мова йде про дітей – дива набувають особливого значення. І заради малечі хочеться творити безупинно.

Тренінг, ще не закінчився, а туди хочеться знову

Останній та довгоочікуваний тренінг 2014 року, організований благодійним фондом «Гендер Зед», відбувся з 19 по 21 грудня.
Школа толерантності цього разу розглядала тему «З питань ксенофобії та расизму». Усе відбувалося у готелі «Пектораль», котрий вже третій рік поспіль, приймає студентів Інституту журналістики і масової комунікації як своїх старих знайомих, не дивлячись на те, що більшість зі студентів були там вперше.

МІЖНАРОДНИЙ ВІДДІЛ ІНФОРМУЄ

Гранти, стажування та конкурси:

Конкурс для студентів Study Tours to Poland

 
 

 

 

Перші сесійні заняття курсу післядипломної освіти в межах міжнародного проекту „Локальна політика”

18-19 грудня на базі Класичного приватного університету пройшли перші сесійні заняття курсу післядипломної освіти в межах міжнародного проекту „Локальна політика” для працівників Запорізької обласної державної адміністрації та викладачів Класичного приватного університету. Лекції читали професори Гуманітарної Академії ім. Олександра Ґейштора та професор Класичного приватного університету. 

RSS-матеріал