Запрошення!

Ще вчора школяр-відмінник - завтра кращий студент, у майбутньому - гордість країни!

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Цьогоріч у школах Запорізького регіону він пролунав у п'ятницю, 27 травня. До участі у святкових лінійках долучилися представники Класичного приватного університету. Привітання школярам із завершенням ще одного навчального року від імені ректора університету Віктора Огаренка та викладачів передавали одразу в багатьох школах Запоріжжя та області.

Баскетбольна команда Класичного приватного університету у півфіналі Студентської ліги України! Вітаємо!

У столичному Палаці спорту 24-28 травня відбуваються матчі фінального етапу Студентської баскетбольної ліги України. Зареєстровано 113 чоловічих і 33 жіночі команди зі всіх куточків України.
Спочатку було проведено жеребкування учасників та затверджено календар поєдинків. На першому етапі команди ВИШів визначали найкращих у своїх містах.
На другому етапі переможців і володарів других місць було розподілено по дивізіонах за географічним принципом. Після завершення баталій у дивізіонах "Центр", "Захід", "Схід", "Південь" окреслено коло команд, що поборються за перемогу на фінальномуетапі. Цієї стадії змагань дісталися студентські колективи з Черкас, Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова, Рівного, Запоріжжя.

Доросла молодь

Як ми всі знаємо, в нашій країні є Головна Верховна Рада. Виявляється, що є щось на кшталт цього й в молоді. Їхня праця досить схожа з працею дорослих. Вони також голосують за прийняття рішень, під час засідань вони сидять у спеціально відведених для цього кабінетах. Також в них є суперечки з приводу тих чи інших питань, проте, на відміну від дорослих, усе вирішується мирним шляхом.

Зустріч представників Класичного приватного університету з керівництвом, вчителями та батьками учнів 9-го класу Дніпрорудненської спеціалізованої школи „Талант”.

25.05.2016 р. відбулася зустріч представників Класичного Приватного Університету з керівництвом, вчителями та батьками учнів 9-го класу Дніпрорудненської спеціалізованої школи „Талант”. У ході бесіди, директор коледжу Яценко Лариса Іванівна та провідний спеціаліст відділу профорієнтації та зв’язків з громадськістю Глущенко Тетяна Михайлівна, надали повну та розгорнуту інформацію про особливості навчання в КПУ. Також, були представлені та роз’яснені всі данні стосовно вступу (як до коледжу, так і до університету), пільг, термінів та вартості навчання.

Іздрик. Цілик. Киів. Культурологічні мандри Кафедри реклами та зв’язків із громадськістю

Днями розпочався Всеукраїнський тур Юрія Іздрика та Ірини Цілик із презентацією нових книжок. А вже 21 травня викладачі Кафедри реклами перебуваючи у столиці із власними творчими проектами в рамках Днів Європи в Україні мали надзвичайну нагоду брати участь у літературно-дискусійному вечорі двох талановитих авторів. Юрій Іздрик презентував нову книжку «Summa» (у співавторстві з Євгенією Нестерович), Ірина Цілик – свою поетичну збірку «Глибина різкості».

Інститут управління Класичного приватного університету дпомогає учням ЗЗШ № 41 зробити перший крок до побудови успішної кар’єри у майбутньому

У сучасних умовах, які характеризуються швидкими змінами, особливо в тих сферах, які визначають подальше майбутнє молоді, у т.ч. освітня сфера та сучасний ринок праці, кожен з хлопців та дівчат, які вже через рік або два залишать стіни своїх рідних шкіл, прагне до отримання останньої, нової та повної інформації щодо тих можливостей, які для них відкривають вищі навчальні заклади. Адже для кожного випускника середнього навчального закладу важливо витратити наступні 5-6 років свого життя на здобуття професії, яка у подальшому принесе задоволення, добробут та відкриє можливості для самореалізації.

Зустріч школярів Великобілозерського району з викладачами та студентами Класичного приватного університету

Кафедра гуманітарних дисциплін Інституту управління організувала зустріч учнів чотирьох районних шкіл смт. Велика Білозерка з представниками, викладачами та студентами Класичного приватного університету. У ході візиту підростаюча молодь, яку вже починає турбувати важливе питання вибору майбутнього професійного шляху змогла отримати інформацію про ті можливості, які відкривають спеціальності Класичного приватного університету, взяти участь у запропонованому майстер-класі, задати питання.

Перший міський фестиваль «ПРОСТІР ПСИХОЛОГА»

За ініціативи відділу психологічного супроводу навчально-виховного процесу інформаційно-аналітичного методичного центру департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради 19 травня на базі Класичного приватного університету було проведено Перший міський фестиваль "Простір психолога" PRO–PSI. (PRO–PSI: професійний погляд на систему соціально-психологічного супроводу в освітній системі. Практика. Інноватика. Авторський досвід). Фестиваль був призначений для практичних психологів, соціальних педагогів та студентів Класичного приватного університету системи освіти Запоріжжя.

 

В питаннях впровадження децентралізаційної реформи Запорізька влада разом із провідними науковцями регіону готові об’єднати зусилля

Європейські стандарти життя – це не захмарні мрії, а ціль, досягненню якої  сприятиме  децентралізація владних повноважень і реформування основных галузей. В запорізькому регіоні до цих процесів активно долучаються науковці.Науково-практичний круглий стіл „Реформа децентралізації в Україні: фінансово-економічні, правові та управлінські засади”, який відбувся 20 травня у Класичному приватному університеті, організовано спільними зусиллями Запорізької обласної  державної адміністрації, Запорізької обласної ради, Запорізького офісу реформ та Класичного приватного університету.

RSS-матеріал