ПІДГОТОВЧІ КУРСИ! ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЗНО!

Триває набір слухачів на підготовчі курси для складання зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів: - Українська мова і література - Історія України - Математика.

Заняття розпочинаються з 6 листопада.

Коледж КПУ: вул.Жуковського, 70-б, головний корпус, к. 102, 106 тел. (061)701-92-35.

АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»
Атестаційна комісія працює щосереди з 10 до 15 год.протягом травня – червня, вересня – грудня 2017 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 209п
Контактна особа: Белькова Світлана Вікторівна 

Контактний телефон: 061-220-58-42
Електронна адреса: kpu_ukr_mova@ukr.net 
На 27 грудня 2017 року документи для проходження атестації не приймаються: група укомплектована.
У січні 2018 року комісія не працює.


 

Вартість атестації - 330 грн.
Вид платежу - навчання(до державної служби)
Можна сплатити готівкою або на рахунок
"КПУ" м.Запоріжжя
в. Жуковського 70б
код ЄДРПОУ 19278502
Р/Р 26001504757200 МФО351005
АТ "УКРСИББАНК"

“Свято наближається!” або як в Інституті управління КПУ створювали святковий настрій!

Останні тижні перед Новим роком в Інституті управління КПУ були наповнені святковою атмосферою. Розпочалось все із дня Святого Миколая, з нагоди якого діткам викладачів Інституту було презентовано солодкі сюрпризи. Але цей святковий настрій, наповнений запахом ялинки та присмаком мандарин зберігся і до тепер! Інститут управління щиро вітає колег і студентів з наступаючими Новорічними й Різдвяними Святами та бажає щастя, гармонії та злагоди у новому році!

В Новий рік збуваються мрії!

Напередодні Нового року члени Студентської ради Інституту економіки Класичного приватного університету завітали до Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
В новорічні свята дітлахи завжди чекають гостей та подарунки. Підтримати дітей, які тимчасово мешкають у притулку, та створити їм атмосферу свята вирішили студенти Інституту економіки. Разом із представниками Клубу друзів «Віконт» та юними артистами Арт-студіо «Пані Ірина» та спортивним клубом «Доротея» підготували святковий концерт. На завершення святкової зустрічі Заступник директора Інституту економіки Еліна Волотко та Презедент жіночого клубу «Віконт» Олена Красовська побажали дітям гарного настрою та веселих свят, щоб кожен день вони раділи життю, щоб збувалися їх мрії!

Студенти Інституту журналістики і масової комунікації дарують особливим хлопчикам з дитячого будинку-інтернату не лише подарунки, а й своє тепло

Справжні чудеса живуть серед нас, і кожного разу нагадують нам про світле, щире добро, яким хочеться ділитися, мов тим найяскравішим вогником від якого запалюються тисячі, мільярди згаслих свічок. Перед Новим роком, ми всі починаємо вірити в дива і в те, що поруч з нами є хтось, хто не забуде про наше існування. 20 грудня, напередодні Різдва та новорічних свят студенти Інституту журналістики і масової комунікації, які є невгамовними активістами Громадської організації «Небо без кордонів» та студенти Коледжу Класичного приватного університету завітали у гості до своїх невгамовних і сонячних дітей із Запорізького дитячого будинку-інтернату для хлопчиків з порушенням розумового розвитку. Така активність і бажання молодих людей не може не радувати, це добре відчувають і діти, які мов ті квіти тягнуться до сонця, за обіймами і лагідним словом.

Як в Інституті журналістики і масової комунікації школярі «анатомію статті» досліджували

Для того, щоб бути журналістом не потрібно чекати закінчення ВНЗ, отримання диплому, починати будувати своє професійне майбутнє можна ще будучи школярем чи школяркою. І в цьому впевнилися учні запорізьких шкіл, які завітали до Інституту журналістики і масової комунікації на професійний майстер-клас «Анатомія статті» від доктора наук із соціальних комунікацій кафедри журналістики, реклами і соціальних комунікацій Вікторії Анатолівни Ковпак.
Ця зустріч проходила у рамках ІІІ міського конкурсу Mediasсhool-2018 і завершила серію цьогорічних майстер-класів від професійних медіатренерів та медіатренерок. Тож, як ви вже зрозуміли, це був останній майстер-клас 2017 року для школярів, але ж який.

В Інституті управління Класичного приватного університету відбулись щорічні „Андріївські читання”

14 грудня 2017 р. в Інституті управління Класичного приватного університету пройшла VII науково-практична конференція „Андріївські читання”, в якій взяли участь духівництво Запорізької Єпархії УПЦ, студенти та викладачі університету. Усього в роботі конференції взяло участь понад 100 учасників. На пленарному засіданні обговорювалися актуальні питання духовного життя. Серед доповідачів були Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ – Архієпископ Ірпінський Климент (Вечеря), Високопреосвященніший Лука, митрополит Запорізький та Мелітопольський, Митрофорний протоієрей Ігор Рябко, завідувач кафедри богослов’я та гуманітарних дисциплін Інституту управління Класичного приватного університету, Протоієрей Дмитро Шуляк.

Викладачі Інституту управління Класичного приватного університету пройшли підготовку за всеукраїнською програмою «Формування громадянських компетентностей державних службовців»

З 12 по 14 грудня в Національному агентстві України з питань державної служби завершилось навчання за програмою «Формування громадянських компетентностей у державних службовців». Участь взяли представники вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
Від Класичного приватного університету участь у семінарі-тренінгу взяли Вчений секретар Вченої ради університету, професор кафедри публічного управління та землеустрою Кіктенко Оксана Володимирівна та професор кафедри публічного управління та землеустрою Кравченко Тетяна Анатоліївна.

Науковці Інституту управління Класичного приватного університету на тренінгу від Академії лідерства Ради Європи 2017

Нещодавно відбулась чергова сесія Тренінгу для тренерів Академії лідерства Ради Європи. Заняття цього разу були сфокусовані на викладанні для представників органів місцевого самоврядування питань організаційного, інституційного лідерства, в тому числі: як забезпечити ефективне управління персоналом ради, впровадити високі стандарти організаційної культури, стимулювати працівників до навчання, навчити бачити широкий спектр стратегічних перспектив розвитку, забезпечувати динамічність та продуктивність розвитку громади з орієнтацією на результат.

RSS-матеріал