Наказ про продовження дистанційного навчання до 29.11.21

Відповідно до наказу ректора КПУ №130 від 19.11.2021 р., продовжено навчання за дистанційною формою до 29.11.2021 р.

Всі заняття проводяться онлайн за допомогою Zoom/Skype + Віртуальна аудиторія відповідно до розкладу занять.

Ідентифікатори та коди доступа розміщені на Віртуальній аудиторії у папках Розклад занять (www.zhu.edu.ua/cpu_edu) та t.me/nv_cpu_bot

Додатковий набір на навчання у 2021/2022 н.р. до Класичного приватного університету та Фахового коледжу КПУ

Запрошуємо на навчання до Класичного приватного університету
(додаткові строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання)

До уваги здобувачів освіти денної форми навчання!

Відповідно до розпорядження від 05 жовтня 2021 року № 07 «Про проведення моніторингу навчальних досягнень студентів» у період з 11 жовтня по 22 жовтня 2021 р. проводиться моніторинг навчальних досягнень для студентів денної форми (атестаційні тижні).

Про проведення відкритої зустрічі

15 листопада 2021 р. о 15.10 відбудеться відкрита зустріч з експертною групою з проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Економіка підприємства» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка у Класичному приватному університеті.

Підключення до конференції Zoom за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/71408510695
Ідентифікатор конференції: 714 0851 0695
Пароль: 2021

Запрошуємо всіх бажаючих!

Про організацію дистанційного навчання в КПУ

У телепрограмі "Акценти - Сучасне студентство. Нові реалії" Запорізького телеканалу Z про організацію дистанційного навчання у Класичному приватному університеті розповіли начальник навчального відділу КПУ Ольга Радченко та начальник Центру дистанційних технологій навчання Юлія Онішкевич.

Дивіться інтерв'ю у програмі з 12 хвилини.

В Класичному приватному університеті відбулась Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених «НАУКА І ВИЩА ОСВІТА»

Проведення у стінах Класичного приватного університету Міжнародної наукової конференції студентів і молодих учених «НАУКА І ВИЩА ОСВІТА» стало вже доброю традицією. 10 листопада 2021 року в Класичному приватному університеті відбулась ХХX Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених «НАУКА І ВИЩА ОСВІТА».

Її мета полягає в генерації нових ідей і конкретних пропозицій щодо вирішення політичних, соціально-економічних, правових та інших проблемних питань розвитку України як європейської держави.

 

20 листопада 2021р. об 11.00 Класичний приватний університет запрошує на оновлений формат Дня відкритих дверей ONLINE

Під час online зустрічі Ви зможете ознайомитися з університетом та студентським життям; дізнатися про спеціальності та освітні програми університету та Фахового коледжу; а також отримати ґрунтовні відповіді на актуальні питання.

Ідентифікатор ZOOM: 862 718 8213
Пароль 111111

Відділ профорієнтації, соціальної роботи та зв’язків з громадськістю т. 0662428120 0962854891

Інститут управління КПУ пишається творчими досягненнями своїх кадрів!

Інститут управління Класичного приватного університету щиро пишається творчими здобутками завідувача лабораторії кафедри інформаційних технологій та дизайну Інституту управління КПУ Вікторії Володимирівни Давидової, яка отримала звання народного майстра!

 

 

 

Інститут управління КПУ вітає з науковими здобутками завідувача кафедри менеджменту!

Інститут управління Класичного приватного університету щиро вітає завідувача кафедри менеджменту Інституту управління КПУ Вікторію Валеріївну Томареву-Патлахову з присвоєнням вченого звання професора!

 

 

 

СПОРТИВНІ УСПІХИ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ

Розпочато Спартакіаду Класичного приватного університету! І відмінний початок - команда Інституту управління КПУ посіла почесне 1 місце у змаганнях з дартсу! Вітаємо та пишаємось!!! Так тримати!!!

 

 

 

 

СВЯТКОВА ПАТРІОТИЧНА ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ ІЗ ЗАХИСНИКАМИ

12 жовтня 2021 р. за ініціативи студентської ради Інституту управління Класичного приватного університету в університеті відбувся захід до Дня захисників та захисниць України. Зустріч студентів з військовими 55 Запорізької бригади, Денисом Ясинським та Микитою Тараном відбулася в теплій атмосфері. Під час заходу гості виступили перед присутньою аудиторією, презентували документальний фільм «На краю миру», відповіли на запитання присутніх на заході студентів та викладачів!

З побажаннями та вірою в мир в Україні, присутні висловили шану та подумки подякували всім захисникам та захисницям, які стоять на варті безпеки нашої держави!

 

8 жовтня студенти Інституту економіки та права відвідали Заводський районний суд міста Запоріжжя

8 жовтня, на честь святкування Дня юриста, студенти першого, третього, четвертого курсів та магістратури Інституту економіки та права Класичного приватного університету відвідали Заводський районний суд міста Запоріжжя. Майбутні юристи були присутні в залі судових засідань на відкритому слуханні низки кримінальних та однієї цивільної справи. Засідання під головуванням судді Заводського районного суду міста Запоріжжя Сінєльніка Руслана Васильовича.

 

 

RSS-матеріал