АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»
Атестаційна комісія працює щосереди з 9-30 до 15 год.протягом лютого – червня  2018 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 310п
Контактна особа: Белькова Світлана Вікторівна 

Контактний телефон: 061-220-58-42
Електронна адреса: kpu_ukr_mova@ukr.net 


 

Вартість атестації - 450 грн.
Вид платежу - навчання (до державної служби)
Можна сплатити готівкою або на рахунок
"КПУ" м.Запоріжжя
в. Жуковського 70б
код ЄДРПОУ 19278502
Р/Р 26001504757200 МФО351005
АТ "УКРСИББАНК"

Вітаємо з Міжнародним Днем Науки!

 Шановні науковці!

Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний День науки! Це свято, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми пишаємося і на які покладаємо великі сподівання. Рівень розвитку України, її авторитет у світі багато в чому визначаються науковим потенціалом! Наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених, має значні досягнення!

Студенти та викладачі Інституту управління КПУ на семінарі „Як залучити інвестиції”

 Як отримати інвестиції на свій проект? Як зацікавити інвестора? Як презентувати свій старт-ап? Відповіді на ці запитання студенти Інституту управління Класичного приватного університету та викладачі кафедри менеджменту ІУ КПУ отримали на семінарі для підприємців та бажаючих відкрити власну справу „Як залучити інвестиції”, який відбувся 15 травня 2018 року в залі Дніпровської районної адміністрації.

В Інституті журналістики і масової комунікації «Mediaschool-2018» знайшов своїх переможців!

 Чотири номінації, вісім «золотих», сім «срібних» та вісім «бронзових» переможців. Сім унікальних роликів, три блоги, шість газет, сім фоторепортажів. П’ять зіркових гостей, два душевних голоси, десятки нагород, сотні фотографій, тисяча оплесків і мільйон незабутніх моментів. Саме такою була церемонія нагородження переможців ІІІ-го міського конкурсу шкільних газет та сайтів «Mediaschool-2018».

Науковці Інституту управління КПУ на міжнародній веб-конференції з питань управління людськими ресурсами в умовах інноваційної економіки

 Інститут управління Класичного приватного університету взяв участь у роботі XV Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємницька діяльність в умовах інноваційної економіки» в форматі круглого столу за тематичним напрямом «Особливості стратегічного управління людськими ресурсами в системі інноваційної економіки» на базі Закладу освіти «Інститут підприємницької діяльності», 11 травня 2018 р., м. Мінськ, Білорусь.

RSS-матеріал