Запрошення!

Свято книги в Інституті журналістики і масової комунікації

У квітні весь світ відзначає День книги і авторського права. У Каталонії тим, хто купив 23 квітня (у День Святого Георгія) книгу, дарують троянду. Класичний приватний університет створює й підтримує свої традиції. Так, 28 квітня 2016 року відбулося урочисте нагородження переможців конкурсів Кращий редактор”, Конкурсу на кращий відгук на прочитану книгу.

 

 

Акція «БЕРЕЖИ ТА ПАМЯТАЙ» відбулася у Класичному приватному університеті в день 30 роковини аварії на ЧАЕС

Студентство та наукова спільнота Класичного приватного університету не може погодитися з фактами замовчування масштабів катастрофи, яка формує зневажливе ставлення у молоді до екологічних проблем що відбуваються у світі та ставленню до здорового способу життя.
Разом з тим сучасна молодь, вже є відповідальною за власне майбутнє, і майбутнє наступних поколінь.

 

 

Викладачі та студенти Кафедри реклами та зв’язків із громадськістю стали учасниками соціального проектування міста

Минулого тижня у палаці культури “Металургів” студенти-рекламісти Класичного приватного університету відвідали тренінг “Культура та соціальне проектування”. У тренінгу прийняли участь 150 небайдужих та активних мешканців міста. Тренінг був проведений Русланом Бахтиєвим – керівником студії соціальних технологій GARNET, організатором просвітницького благодійного проекту «Обрані діти».

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

Цієї суботи 23 квітня пройшов грандіозний захід в центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай». Це був культурно-екологічний фестиваль – "ЧистоFest". Захід був організований молодіжною громадською організацією «Небо без кордонів», вони ж міцна команда Інституту журналістики і масової комунікації, та залучених спонсорів. Захід розпочався о 15 годині і вже тоді біля сцени було багато охочих взяти участь у цікавих конкурсах, поспілкуватися з драйвовими ведучими Іриною Миколаївною Дяченко та Колею Косміном.

Уже зовсім скоро вся Україна відзначатиме День пам’яті та примирення

Уже зовсім скоро вся Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і згадуватиме тих, хто брав участь та загинув під час Другої світової війни. 27 квітня, команда ЗМГО "Небо без кордонів" - вони ж студенти Інституту журналістики і масової комунікації запрошує всіх охочих на майстер-клас з виготовлення маків пам’яті. Початок о 15:00, на базі Класичного приватного університету, корпус права ім. В. Сташиса, ауд.705. До нас уже приєдналася невгамовна голова студ-ради Хортицької академії Діана Герасько і її команда))) А що скажете ви? Частина із цих виготовлених маків піде на благодійність, а частину – подаруємо запоріжцям, запоріжанкам та гостям міста під час загальноміських заходів до Дня пам’яті та примирення, що відзначатимуть 8 травня. Не будьте байдужі! Адже зовсім скоро ми знову одягнемо цей символ зі словами: "Пам’ятаємо. Перемагаємо".

Прощальна колискова в будинку без адреси…

Спи, засни, моя дитино, Спи, моє маля. Ніч іде в гаї, долини, Трави нахиля. (Андрій Малишко)
30-ті роки минулого століття. Сором’язливій Марині – чотири. Ніні – два. Обидні за викликом долі опинилися в будинку немовляти.
Тоді вулицю Рози Люксембург, 7, міста Запоріжжя пафосно називали серцем міста, але час розпорядився по-своєму. Під гаслами – військовий комунізм, колективізація, індустріалізація, відбувалося поетапне цілеспрямоване знищення українського народу. Багато хліба пропадало в складах, у той час, як маленькі дітлахи такі, як Ніна, помирали від голоду...

 

Думки викладачів та студентів Інституту журналістики та масової комунікації вголос про трагедію на ЧАЕС

Вже 30 років відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, вiн приніс свiту багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Нагадаємо: у ніч з 25 на 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ сторіччя – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Масштаби цієї події набули характеру велетенської екологічної катастрофи. Збитки від катастрофи не піддаються обліку, бо неможливо оцінити шкоду, завдану здоров’ю людей, втрати від радіоактивного забруднення довкілля, орних земель, джерел водопостачання, рідних домівок. Радіоактивними нуклідами забруднено близько 5 тис. населених пунктів України, Білорусі та Росії, що склало більше 145 тис. кв. км їх територій.

Вперше у Класичному приватному університеті зустріч з ЯрмаКом

24 квітня до Запоріжжя завітав позитивний, талановитий та найпопулярніший репер країни – ЯрмаК. До початку концерту відбулася прес-конференція у Класичному приватному університеті. Відкритий, доброзичливий репер із задоволенням і легкістю спілкувався з журналістами та шанувальниками свого таланту. Наприкінці зустрічі всі охочі змогли сфотографуватися з улюбленим артистом. Він зарядив запоріжців своїм чудовим настроєм на цілий тиждень.Після прес-конференції ЯрмаК поїхав до клубу «Crowbar», де дав концерт всім присутнім.

 

II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Дизайн"

З 19 по 23 квітня 2016 року в місті Херсоні відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Дизайн ".
Брати участь в олімпіаді мали право студенти що навчаються у ВНЗ  III та IV рівнів акредитації за спеціалізаціями: промисловий дизайн , графічний дизайн , дизайн середовища , дизайн інтре`єру та обладнання , дизайн інтерактивних засобів візуальних комунікацій, дизайн одягу та текстилю, декоративно-ужиткове мистецтво та інші.
Кафедру дизайну Класичного приватного університету представляли : Наголова Анастасія гр. ДДЗ-113, Наливайко Вікторія гр.  ДДЗ-114, Хямяляйнен Анастасія гр.  ДДЗ-115. 

RSS-матеріал