Дискримінація не працює. Проблема очима запорізьких студентів

До 10 березня проходив прийом однохвилинних відеороликів про дискримінацію на роботі або стереотипи, які стають її причинами. Відбір здійснювався на Міжнародний фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival.
За словами організаторів: „метою конкурсу соціального ролику було підвищення обізнаності громадян щодо дискримінації та спонуканням людей боротися з нею”.
На конкурсі Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету представляє студент 3-го курсу Максим Михайлов з відеосюжетом про типові ситуації на робочому місці.

Чарівна мелодія весни розпочала нову життєву сторінку для випускників 2017 року

Ось і минули під акомпанемент пташиного співу останні хвилини студентського життя для випускників 2017 року. Так, нещодавно відбулось урочисте вручення дипломів магістрів випускникам Інститутів, які здобули суспільно необхідні та затребувані професії для нашого часу, а саме Інституту журналістики й масової комунікації та Інституту управління. Привітав випускників із початком нового періоду їх життя та розпочав палітру їх весняної мелодії проректор з соціально-виховної роботи Класичного приватного університету Сергій Анатолійович Білоусов.

Повернені імена залунають в Запоріжжі!

Викладачі кафедра журналістики, реклами і соціальних комунікацій ІЖМК, Вікторія Ковпак, доцент, к. соц. ком., і Алла Кліщ, старший викладач, спільно із літературним гуртком «Повернені імена» Палацу дитячої та юнацької творчості на чолі із старшим викладачем Іриною Поповською, ініціювали просвітницький проект «Повернені імена», мета якого – популяризувати творчість «забутих» поетів та письменників рідного запорізького краю та української діаспори. Підтримку проекту здійснює Центр підтримки демократичних журналістських ініціатив та електронна бібліотека «Diasporiana».

Туристский клуб КПУ ПИЛИГРИМ проводит сборы на реке Каменка с 1 по 3 апреля

Выезд 1-го апреля в субботу в 8-00 автобусом КПУ. Возвращение в Запорожье вечером 3-го апреля. Планируются тренировки на байдарках и катамаранах по прохождению порогов 3-4 категории трудности. Будет организована походная баня с купанием в реке. Ночевка в палатках. Для туристского клуба КПУ ПИЛИГРИМ река Каменка является традиционным местом проведения сборов по технике водного туризма. Здесь Каменка прорезала красивое скальное ущелье в гранитных породах с порогами водопадного типа. Место очень красивое и является памятником природы регионального значения.

 

Продовження серії майстер-класів від Інституту іноземної філології

11 березня в Інституті іноземної філології Класичного приватного університету відбулося довгоочікуване продовження серії майстер-класів для школярів, які цікавляться англійською мовою. Цього разу в гості до університету завітали 40 учнів шкіл міста та області – Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія», Запорізького класичного ліцею, Запорізького навчально-виховного комплексу №19, Запорізької загальноосвітньої школи «Основа», Запорізьких загальноосвітніх шкіл №4 та № 66, Запорізьких гімназій № 6, №11, № 25 та Василівської гімназії «Сузір’я».

RSS-матеріал