ІІ ЕТАП НАБОРУ НА ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Прийом документів для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра 26.10.2020 – 05.11.2020

Прийом документів для здобуття ступеня бакалавр та ступеня магістр 02.11.2020 – 16.11.2020

Оголошується набір слухачів з числа посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на короткострокову програму підвищення кваліфікації «МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЯК ОСНОВА ДЕМОКРАТИЧНОГО РОЗВИТКУ»

Метою спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку» є підвищення рівня професійних компетентностей посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад щодо сучасних професійних умінь і навичок в контексті децентралізації публічного управління, служби в органах місцевого самоврядування, налагодження міжмуніципального співробітництва, вирішення земельних питань, організації кадрової роботи, написання проектів, формування організаційних структур на рівні сільської, селищної, міської об’єднаної територіальної громади, та визначати критерії формування дієвих організаційних структур органів місцевого самоврядування, надання адміністративних послуг тощо для успішного розвитку територіальної громади.

Щодо організації освітнього процесу в 2020/2021 навчальному році у Класичному приватному університеті та Фаховому коледжі КПУ

Шановні здобувачі освіти!
Терміни початку занять 1 семестру 2020-2021 н.р. для денної форми навчання:
- для студентів 1 курсу КПУ ступенів «бакалавр», «магістр» – 14 вересня 2020 р.
- для студентів 2, 3, 4 курсів КПУ – 1 вересня 2020 р.
- для студентів 1,3,4 курсів Фахового коледжу КПУ - 1 вересня 2020 р.
- для студентів 2 курсу Фахового коледжу КПУ - 7 вересня 2020 р.

Відповідно до наказу ректора КПУ від 26.08.2020 р. № 71 в Класичному приватному університеті з 01.09.2020 року запроваджується поєднання очних аудиторних занять з використанням дистанційних технологій.

Наказ №71 Про організацію освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році

З графіком освітнього процесу на 2020/2021 н.р. можна ознайомитись тут:
Графік освітнього процесу КПУ на 2020/2021 н.р.

Розклад занять розміщено на інформаційних стендах КПУ та в електронному варіанті на Віртуальній аудиторії (http://www.zhu.edu.ua/cpu_edu/login/index.php).

Запити щодо реєстрації або відновлення логінів та паролів у Віртуальній аудиторії направляти на адресу zhu.edu.ua@ukr.net

Про обговорення проектів освітніх програм

Класичний приватний університет пропонує для громадського обговорення проекти освітніх програм Економіка підприємства спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня, та Економічна кібернетика спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня, що мають на меті удосконалення підготовки здобувачів вищої освіти.

Нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року-2020»

Сьогодні в онлайн-форматі відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року-2020», який традиційно проводиться з нагоди Міжнародного дня студента. Переможцем у номінації «Студент - спортсмен року» став студент-магістр Інституту здоров’я, спорту і туризму КПУ Парвіз Насібов, який успішно поєднує здобуття вищої освіти з виступами у складі національної збірної команди України з греко-римської боротьби, і є Майстром спорту міжнародного класу, багаторазовим чемпіоном і призером світу і Європи. Колектив ІЗСТ висловлює вдячність за організацію конкурсу Запорізькій ОДА та, зокрема, Управлінню молоді, фізичної культури та спорту, і бажає Парвізу Насібову подальших успіхів у навчанні та на спортивній арені!

 

Інститут управління КПУ щиро вітає з перемогою у конкурсі молодих науковців!

Вітаємо Вікторію Ігорівну Кокоріну, старшого викладача кафедри менеджменту Інституту управління Класичного приватного університету, з перемогою в номінації „Менеджмент управління” серед молодих науковців в Обласному конкурсі для обдарованої молоді у галузі науки за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, Управління молоді, фізичної культури та спорту. Урочисте онлайн-нагородження переможців відбулося 16 листопада 2020 року. Бажаємо творчих успіхів у науковій і професійній діяльності!

 

 

"Творча майстерня" для студентів 1- 4 курсів

На базі Інституту здоров’я, спорту і туризму КПУ розпочалася реалізація соціального проекту для студентів 1- 4 курсів "Творча майстерня" під керівництвом запорізькоі театральної режисерки, художниці, громадської діячки Маріани Смбатян. В рамках проекту Маріана викладатиме такі дисципліни, як акторська майстерність та арт-терапія. Проект реалізується за ініціативи та сприяння директора ІЗСТ Вадима Зубова. Бажаємо студентам успіхів у розвитку творчих здібностей!

 

 

RSS-матеріал