День відкритих дверей

 

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ! ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЗНО!

Триває набір слухачів на підготовчі курси для складання зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів: - Українська мова і література - Історія України - Математика.

Заняття розпочинаються з 6 листопада.

Коледж КПУ: вул.Жуковського, 70-б, головний корпус, к. 102, 106 тел. (061)701-92-35.

АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»
Атестаційна комісія працює щосереди з 9-30 до 15 год.протягом лютого – червня  2018 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 310п
Контактна особа: Белькова Світлана Вікторівна 

Контактний телефон: 061-220-58-42
Електронна адреса: kpu_ukr_mova@ukr.net 


 

Вартість атестації - 450 грн.
Вид платежу - навчання (до державної служби)
Можна сплатити готівкою або на рахунок
"КПУ" м.Запоріжжя
в. Жуковського 70б
код ЄДРПОУ 19278502
Р/Р 26001504757200 МФО351005
АТ "УКРСИББАНК"

Моя рідна школа – школа майбутнього", або як в Інституті журналістики і масової комунікації кращих дизайнерів серед школярів визначали

В Інституті журналістики і масової комунікації кожен день, мов маленьке свято. І цей тиждень не став для нас виключенням. Цього разу у стінах Класичного приватного університету учні запорізьких шкіл відкривали таємниці мистецтва, вчилися вслухатися в невимовне та милуватися невидимим.
Оригінальність авторського задуму та його втілення, пошук нового конструктивного рішення, тематична єдність, художньо-естетична цінність, художня майстерність та новітні технології – усі ці найкращі критерії увібрав у себе міський конкурс-захист дизайн-проектів "Моя рідна школа – школа майбутнього", який проводила кафедра дизайну ІЖМК спільно з Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради та Науково-методичним центром Департаменту.

12-13 квітня 2018 року відбувся Міжнародний науковий конгрес студентів та молодих вчених «Актуальні питання фізичної культури, спорту, ерготерапії»

На базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з 12-13 квітня 2018 року відбувся Міжнародний науковий конгрес студентів та молодих вчених «Актуальні питання фізичної культури, спорту, ерготерапії».
В роботі цього наукового форуму прийняли участь: завідувач кафедри теоретичних основ фізичного та адаптивного виховання Інституту здоров’я спорту та туризму імені Тетяни Самоленко Класичного приватного університету, доктор педагогічних наук, професор Захаріна Євгенія Анатоліївна, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Захаріна Аліса Генадіївна, студентка КПУ Соколова Софія Віталіївна.

Студенти Інституту економіки відвідали Запорізький завод Carlsberg Ukraine

Екскурсія була запланована давно, але у зв’язку з тим, що в Запоріжжі дуже багато охочих відвідати сучасне модернізоване підприємство, графік від початку року був розписаний дуже щільно. Нарешті ми дочекалися запрошення, і 14 квітня майбутні економісти завітали до заводу Carlsberg Ukraine.

Презентація Програми імені Фулбрайта для студентів, аспірантів та викладачів (презентація англійською мовою)

Проводитиме презентацію представниця офісу Програми імені Фулбрайта в Україні, Анна Пасенко. Після презентації виступить Вільям Девіс, який перебуває в Україні за програмою Fulbright Public Policy Fellow, 2017-2018. Проходить стажування у Міністерстві освіти і науки України. Випускник George Washington University, Washington, DC. Проект, над яким Вільям працює в Україні, присвячено дослідженню імплементації Україною норм ЄС та перешкод, пов’язаних з адаптацією цих норм, він плідно співпрацює з офісом Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Студенти Інститут журналістики і масової комунікації знову найкращі!

Дирекція Інституту журналістики і масової комунікації вітає своїх умничків і розумничків, чемпіонів інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?".
12 квітня у Класичному приватному університеті перше місце для рідного Інституту виборювали:
 
- Максим Войта – студент групи ДЖ-117;
- Володимир Волков – студент групи ДЖ-117;
- Карина Рисіч – студентка групи ДС-114;
- Олена Ляпіна – студентка групи ДДз-117.

Як студенти Інституту журналістики і масової комунікації зі школярами створювали квіти надії

Студентство - це такий час, коли ти ще шукаєш себе, але вже знаєш чого хочеш. Може ми і не знаємо достеменно про що мріють наші студенти, але точно знаємо, що вони знаходять себе у всьому, за що б не взялися. І цей тиждень для них не став виключенням.

RSS-матеріал