Запрошення!

Друже-абітурієнте!

Хоча ми з тобою і живемо у світі нанотехнологій, IPhoneів та Googlу, за допомогою яких можна з легкістю подивитися улюблену кінострічку, поспілкуватися з близькими на відстані, зробити кілька світлин на згадку і ще багато-багато чого ще, але найвідповідальніший вибір кожної молодої людини – вибір майбутньої професії. Один неправильний крок – і кілька років твого дорогоцінного життя кануть у лету. А час – безцінна річ!
Ми не маємо "машини часу", а тому не можемо зазирнути у майбутнє, але сьогодні ми з впевненістю можемо сказати, що студенти і випускники Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету не шкодують про свій обраний життєвий шлях.

Випускний в Інституті економіки Класичного приватного університету

Вручення дипломів – це завжди приємна подія, як для випускників, так і для всього професорсько-викладацького складу навчального закладу. Днями урочиста церемонія вручення дипломів відбулася для випускників Інституту економіки Класичного приватного університету м. Запоріжжя.

Урочисте вручення дипломів в Інституті журналістики й масової комунікації та Інституті управління Класичного приватного університету

1 липня 2016 р. відбулось урочисте вручення дипломів випускникам Інституту журналістики й масової комунікації та Інституту управління Класичного приватного університету.
Щиро вітаємо наших випускників 2016 року з отриманням дипломів з присвоєнням кваліфікації „Спеціаліст з соціальної роботи”, „Магістр державної служби”, „Інженер-програміст”, „Інженер із землевпорядкування”, „Спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування, менеджер (управитель) організації”. Нехай серпанок долі засяє для вас безмежними обріями, нехай легкою буде життєва дорога, нехай ваше натхнення ніколи не згасає, а лише розгорається найрізноманітнішими творчими іскрами.
Бажаємо вам кожному віднайти своє гідне місце і на сто відсотків реалізувати себе в обраній вами професії.

Інститут управління Класичного приватного університету розпочинає серію презентацій – інтерв’ю зі своїми успішними випускниками

„В гостях у професіоналів” – так називається інформаційний проект, який стартує в Інституті управління Класичного приватного університету. Напередодні літніх канікул перебуваючи на практиці студенти Інституту мали змогу поринути в атмосферу своєї майбутньої професії, спостерігаючи за досягненнями та ознайомившись з особливостями роботи успішних випускників Інституту управління. Гадаємо, що з огляду на те, що кінець навчального року для когось з молоді міста та країни є ототожненням останнього шкільного дзвоника та тим періодом життя, коли відкриває свої двері потаємний світ вибору майбутньої професії, ця інформація також може стати у нагоді сьогоднішнім випускникам загальноосвітніх навчальних закладів. Оскільки у межах цього проекту наші випускники поділилися не тільки секретами свого успіху, але й таємницями своєї професійної діяльності, дали поради щодо того, як стати справжнім фахівцем своєї справи.

З 30 червня по 5 липня у м. Кошице (Словаччина) відбудеться мистецький пленер

 З 30 червня по 5 липня у м. Кошице (Словаччина) відбудеться мистецький пленер за участю студентів Харківської державної академії дизайну і мистецтв і кафедри дизайну Класичного приватного університету. У пленері візьмуть участь найкращі студенти за показниками успішності, активного громадського життя, участю в олімпіадах, виставках, конкурсах. Класичний приватний університет представлятимуть наші найкращі студентки напряму "Дизайн": Налогова Анастасія, Мартинюк Лілія та Хіценко Олена. За підсумками пленеру відбудеться виставка у художньому музеї м. Кошице за підтримки мера міста. Подія буде широко висвітлена місцевими ЗМІ. Тож, бажаємо нашим талановитим дівчатам творчих успіхів та перемог! А усім дизайнерам-початківцям не втрачати можливостей та розкривати свій талант на повну ще у період студентського життя!!

Запрошуємо взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання, реабілітації, спорту і туризму» присвячена 15-річчю заснування Інституту здоров’я, спорту і туризму

Запрошуємо наукових працівників, аспірантів, викладачів ВНЗ, фахівцві-практики у галузі фізичного виховання, спорту і здоров’я людини, а також сфери обслуговування – туризму та готельно-ресторанної справи взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання, реабілітації, спорту і туризму».

RSS-матеріал