Організація освітнього процесу з 01.02.2021 у Класичному приватному університеті та Фаховому коледжі КПУ

Шановні студенти КПУ та Фахового коледжу КПУ денної та заочної форми навчання!

Відповідно до наказу ректора від 27.01.2021 р. №01 2 семестр розпочинається з 1 лютого 2021 р. (чисельник 2) відповідно до графіків освітнього процесу.

Навчальні заняття проводяться за очною формою в аудиторіях КПУ з дистанційною підтримкою на Віртуальній аудиторії відповідно до затвердженого розкладу занять.

Розклади занять розміщено на інформаційних стендах КПУ та в електронному варіанті на Віртуальній аудиторії (http://www.zhu.edu.ua/cpu_edu/login/index.php).

Під час дії карантину необхідно дотримуватися вимог Урядових рішень щодо запровадження посилених протиепідемічних заходів під час перебування осіб у начальних корпусах та гуртожитку, а також Тимчасових правил перебування в Класичному приватному університеті в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених 26 серпня 2020 року.

Також нагадуємо, що наказом ректора КПУ від 31.09.2020 р. № 76 Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 н.р. затверджено Алгоритм дій у разі виявлення у здобувача освіти, викладача або працівника Класичного приватного університету (Філії КПУ у м.Кременчук) ознак гострого респіраторного захворювання.

Долучайтесь до Телеграм каналу Навчального відділу КПУ (t.me/nv_cpu), де розміщується актуальна інформація щодо змін у розкладі занять та інша корисна інформація.

Запити щодо реєстрації або відновлення логінів та паролів у Віртуальній аудиторії направляти на адресу zhu.edu.ua@ukr.net

До уваги вступників 2021 року! Реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання

Шановні абітурієнти.

З 1 лютого до 5 березня 2021 року триває реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація на ЗНО відбувається на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для вступу на 1 курс до Класичного приватного університету для здобуття ступеня бакалавр необхідно мати сертифікат з трьох предметів відповідно до обраної спеціальності.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО, необхідних для вступу на 1 курс

Для вступу на 2-3 курс для здобуття ступеня бакалавр на основі диплома молодшого спеціаліста необхідно мати сертифікат з двох предметів відповідно до обраної спеціальності.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО, необхідних для вступу на 2-3 курс на основі диплома молодшого спеціаліста

Оголошується набір слухачів з числа посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на короткострокову програму підвищення кваліфікації «МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЯК ОСНОВА ДЕМОКРАТИЧНОГО РОЗВИТКУ»

Метою спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку» є підвищення рівня професійних компетентностей посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад щодо сучасних професійних умінь і навичок в контексті децентралізації публічного управління, служби в органах місцевого самоврядування, налагодження міжмуніципального співробітництва, вирішення земельних питань, організації кадрової роботи, написання проектів, формування організаційних структур на рівні сільської, селищної, міської об’єднаної територіальної громади, та визначати критерії формування дієвих організаційних структур органів місцевого самоврядування, надання адміністративних послуг тощо для успішного розвитку територіальної громади.

Студенти Інституту економіки та права взяли участь у роботі кіноклубу

У чарівний світ кінематографу занурились нещодавно студенти Інституту економіки та права Класичного приватного університету. Вони взяли участь у роботі дискусійного кіноклубу, що вже не перший рік успішно працює в Запорізькому приватному кінотеатрі «Румс».

 

 

 

Цікава екскурсія, економічний брейн-ринг та чудовий настрій!

Традиційно, щотижнево Класичний приватний університет відкриває двері для усіх бажаючих дізнатися про навчальний заклад та вищу освіту, яку можна отримати, вступивши до одного з п’яти інститутів університету. 18 лютого до КПУ завітали учні Запорізького навчально- виховного комплексу №23

 

 

 

Міжнародне стажування для студентів

11 лютого 2021 року студенти старших курсів Фахового коледжу КПУ та студенти Інституту здоров’я, спорту та туризму ім. Т. Самоленко КПУ спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» взяли участь у презентації міжнародних програм стажування, організованої відділом наукової роботи та міжнародних зв’язків КПУ, познайомившись із програмами стажування в Італії, Болгарії та Туреччині.

 

 

 

Академічний ліцей №23 на екскурсії у Класичному приватному університеті

Для ознайомлення зі спеціальностями та освітніми програмами університет відвідали старшокласники Академічного ліцею №23 та взяли участь у майстер-класах. Своїми враженнями від екскурсії поділилися у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/groups/ZOSH23/permalink/1348847028819063/

 

 

RSS-матеріал