Триває додатковий набір!

 

Запрошення!

З 22 по 23 вересня 2016 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися VІII щорічні Рішельєвські академічні читання на тему: «Актуальні питання впровадження нов

Захід був організований Національним агентством України з питань державної служби, Національною академією державного управління при Президентові України та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу спільно з Одеською міською радою.

Випускниця Інституту журналістики і масової комунікації отримала Премію Кабінету Міністрів України

Інститут журналістики і масової комунікації завжди пишається своїми студентами, які ще у стінах рідного університету показують свої можливості і таланти, та випускниками, які після завершення навчання досягають нових злетів та перемог і вкотре доводять, що вони найкращі знавці своєї справи. Тож, вітаємо нашу випускницю 2015 року Ірину Ярко з отриманням Премії Кабінету Міністрів України!

Поки всі студенти веселяться – Інститут журналістики і масової комунікації «плаче» у театрі

Не добіг кінця перший місяця навчання, а студентам ІЖМК уже захотілося дози культурного розвитку. Тож, досвідчені студенти-старшокурсники вирішили відкрити для першокурсників та й самим відчути себе глядачем у театрі одного актора. Тому зібравшись у недалеку подорож, вони відвідали яскраве культурне явище нашої країни.
Поїздка до міста Дніпра, виявилась доволі емоційною, бо театр одного актора «Крик» – не дитяча річ.

Додаткова інформація абітурієнтам

У зв'язку зі збільшенням ліцензійного набору в Інституті здоров'я спорту і туризму Класичного приватного університету за спеціальністю “Фізична культура і спорт” надається додаткова можливість вступу до магістратури на 2-ий тур.
Подача документів у приймальну комісію відбудеться з 10 жовтня по 16 листопада 2016 року.

RSS-матеріал