Триває II тур прийому!

 

До уваги науковців!

Повідомляємо, що періодичні фахові видання Класичного приватного університету відтепер індексуються в Index Copernicus International, а саме:

Запрошуємо усіх бажаючих до публікації основних результатів своїх наукових досліджень у наших виданнях, внесених до міжнародної наукометричної бази.

Хочеш відчути себе професіоналом? Відвідай День відкритих дверей в Інституті управління Класичного приватного університету!

8 грудня 2016 р. в Інституті управління Класичного приватного університет відбудеться День відкритих дверей (початок о 14-00 в ауд. 312-а – актова зала КПУ).

У гості на практику

Студенти Інституту економіки Класичного приватного університету побували на екскурсії. Перед майбутніми бізнесменами та керівниками підприємств радо відчинив свої двері запорізький Муніципальний телеканал «Z».

29 листопада 2016 року відбувся Психологічний тренінг для молодих вчителів "Підліток та як з ним спілкуватися"

Розпочато реалізацію програми по проведенню психологічного тренінгу для молодих вчителів загальноосвітніх навчальних закладів. Перший тренінг "Підліток та як з ним спілкуватися" відбувся 29 листопада 2016 року, в заході прийняли участь 20 молодих вчителів шкіл Олександрівського та Хортицького районів міста Запоріжжя.Організаторами проведення означених заходів виступили Дирекція "Науково-освітнього комплексу" та психологічна служба Класичного приватного університету.

Пишаємось творчими талантами викладачів Інституту управління Класичного приватного університету

Професор кафедри богослов’я та гуманітарних дисциплін Інституту управління Класичного приватного університету, д.політ. н., професор Северинюк Валентин Матвійович продовжує вражати своїми творчими літературними здобутками. Так, вийшла в світ його історична поема „Україна козацька”, в якій зображено козацьку епоху від її початків до сучасного відродження традицій.

Інститут економіки зустрічав гостей

"День відкритих дверей" – саме так називається захід, коли до навчального закладу запрошують гостей. Наприкінці листопада Класичний приватній університет запропонував школярам, їх батькам та шкільним вчителям стати учасниками такого заходу в Інституті економіки.

RSS-матеріал