Відбудеться ІІІ Щорічний літній форум ААУ з публічного права

Асоціація адвокатів України щиро запрошує Вас взяти участь в одному з найбільших заходів Асоціації - ІІІ Щорічному літньому форумі ААУ з публічного права.

Форум відбудеться 20 червня 2014 року (п’ятниця).

Час проведення Форуму: 09:00 - 18:00.

Місце проведення: Конференц-зал готелю «Русь», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 4.

В Класичному приватному університеті відбулась XXІІ Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених „НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”!

18 квітня 2014 р. відбулася ХХІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”, що вже стала невід'ємною частиною весняних заходів Класичного приватного університету.

Головна мета конференції – генерація нових ідей і конкретних пропозицій щодо вирішення політичних, соціально-економічних, правових та інших проблемних питань розвитку України як європейської держави.

Перемоги наших дизайнерів

Студенти кафедри дизайну Інституту журналістики і масової комунікації не лише демонструють свої творчі можливості у межах Запорізького регіону, а й випробовують свої сили на загальноукраїнському рівні.

Квітень 2014 року ознаменований проведенням у Херсонському національному технічному університеті Всеукраїнської студентської олімпіади з дизайну, де Запоріжжя представляли студентки Класичного приватного університету.

ІІ міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання та проблеми юридичної науки»

18 квітня 2014 р. у м. Кіровограді на базі Кіровоградського інституту державного та муніципального управління КПУ відбулася ІІ міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання та проблеми юридичної науки».

Привітальним словом конференцію відкрили:

Литвин Іван Іванович – проректор з науково-педагогічної роботи – директор Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету.

Майстер-клас „Фінансова обізнаність”

17 квітня 2014 року співробітники кафедри фінансів і кредиту на чолі з завідувачем Салигою К.С. провели професійно-спрямований майстер-клас „Фінансова обізнаність” для учнів 10–11-х класів Запорізької загальноосвітньої школи № 80 та Запорізького навчально-виховного комплексу № 103.

В ході майстер-класу школярі змогли ознайомитись з історію виникнення, соціальною значимістю фінансів в суспільстві та важливістю працівників фінансових структур для всього суспільства.

Ми допомагаємо втілювати мрії

Вже вкотре Інститут здоров’я, спорту і туризму приймав у своїх стінах учнів, що вже зовсім скоро стануть абітурієнтами та будуть визначатися з вишом, до якого вступатимуть. Юнаки і дівчата зі школи № 41 познайомились з викладачами нашого інституту і на власні очі побачили, які професії можна опанувати, вступивши на одну з його спеціальностей.

Людина з дитячим серцем і дорослою головою - Святослав Вакарчук розповів студентами м. Запоріжжя про важливість свободи та необхідність права вибору

16 квітня пообіді зустріч, майже не анонсована у соцмережах, однаково зібрала повний зал ДК "Дніпроспецсталь". Запорізьке студентство заповнило не лише партер та балкони концертного залу, а й усі проходи між щільними рядами сидінь... Хоча за декілька годин до початку заходу ще не було зрозуміло, чи всім охочим вдасться послухати, про що розповідатиме без перебільшення найвідоміший співак сучасної України.

RSS-матеріал