Увага! Нова спеціальність!

З 2017 року Класичний приватний університет приймає на навчання в магістратуру осіб з будь-якою вищою освітою за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» галузі знань 26 «Цивільна безпека» (протокол №57/1 ліцензійної комісії МОНУ від 23 червня 2017 року). Кваліфікація: магістр правоохоронної діяльності.

Приймальна комісія: вул. Жуковського, 70-б, головний корпус, к.123, 315 тел. (061) 764-14-91, 050-405-97-57

ДОДАТКОВА АТЕСТАЦІЙНА КОМІСІЯ ДЛЯ АТЕСТАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» Додаткова атестаційна комісія працює щочетверга з 10 до 15 год. протягом червня, вересня – грудня 2017 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 209п
Контактна особа: Трофімук Катерина Василівна
Контактний телефон: 066 242 81 20
Електронна адреса: kvtrofimuk@gmail.com

АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»
Атестаційна комісія працює щосереди з 10 до 15 год.протягом травня – червня, вересня – грудня 2017 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 209п
Контактна особа: Белькова Світлана Вікторівна 

Контактний телефон: 061-220-58-42
Електронна адреса: kpu_ukr_mova@ukr.net 


 

Вартість атестації - 330 грн.
Вид платежу - навчання(до державної служби)
Можна сплатити готівкою або на рахунок
"КПУ" м.Запоріжжя
в. Жуковського 70б
код ЄДРПОУ 19278502
Р/Р 26001504757200 МФО351005
АТ "УКРСИББАНК"

Відбувся ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Дев’ятий рік поспіль ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", участь у якому беруть державні службовці місцевих органів виконавчої влади Запорізького регіону, проводиться в червні за сприяння Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Дніпропетровській та Запорізькій областях в Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

Така важлива перемога

Самойлова Олександра, студентка групи ДДз-116 Інституту журналістики і масової комунікації, стала учасницею II туру Міжнародного конкурсу дитячого пленеру «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького» 2017.
На урочисту церемонію нагородження та для участі у пленерах, арткласах та естафеті Миру до Львова усіх областей України завітали 1250 учасників, серед яких були і студентка Класичного приватного університету.
За висновками фахового журі Олександра була нагороджена золотою медаллю та відзначена дипломом за свою неймовірну дизайнерську роботу.
Класичний приватний університет пишається своїми талановитими зірочками та бажає Олександрі творчих успіхів та нових креативних дизайнерських звершень.

Творчі звершення дизайнерів Інституту журналістики і масової комунікації

Кожного вересня, коли студентська родина Класичного приватного університету поповнюється першокурсниками, до них протягом року постійно прикута увага. Звикнути до нового режиму студентського життя після звиклого шкільного, декому вдається важко, хтось починає насолоджуватися новим періодом на повну, а хтось – реалізовує свої сили та уміння з творчим запалом.
Цьогорічні першокурсники Інституту журналістики і масової комунікації освітньої програми «Дизайн» зламали усі стереотипи стосовно нових студентів та заявили про себе повною мірою, розкриваючи свої можливості і таланти.

Перший обласний форум медіа проектів „Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю” закритий!

Про цікаве змістовне українське та українськомовне телебачення, про важливе гостре, правдиве, переконливе за доказовою силою публіцистичне слово журналіста, про фотолітопис кожної української родини, цілої Батьківщини, про блоги українців як високе мистецтво дипломатії, формування позитивного іміджу держави, про ефективний феномен соціальної реклами говорили на завершальному етапі Першого обласного форуму медіапроектів „Про Батьківщину свою дбаю, бо право жити гідно маю”, що відбувся в стінах Класичного приватного університету минулого тижня. І не просто говорили, а мали змогу передивитися роботи учасників Форуму та нагородити лауреатів із числа юних медійників славного Запорізького регіону, хто шукає і надає нового виміру крупним планам сучасної історії, і вимагають нових зображень, нових осмислень, нових технологій.

Як у Класичному приватному університеті Україну відкривали

У вересні минулого року всю країну охопив освітній бум під назвою – «Відкривай Україну», що є наймасштабнішим освітнім проектом для учнів 7-11 класів малих міст України.
Ви тільки-но уявіть – 284 міста, 24 обласних центри, тисячі шкіл, 1 000 команд, 18 000 учнів, 1 200 вчителів, сотні партнерів, сотні доброчинців, сотні кураторів, тисячі прихильників. І все це заради однієї спільної мети – створити середовище для розвитку підлітків малих міст України.

RSS-матеріал