Шановні випускники 2015 року та викладачі Інституту журналістики і масової комунікації!

Шановні випускники 2015 року та викладачі Інституту журналістики і масової комунікації!
Дирекція Інситуту журналістики запрошує Вас на урочистий вечір прощання зі студентством!

Час і місце зустрічі: 2 липня 2015 року о 16.00,актова зала Класичного приватного університету (ауд.312-а).

Беріть з собою батьків, друзів та близьких вашому серцю людей, аби разом згадати особливі роки вашого життя та розділити радість цих особливих хвилин!

Науково-практичний круглий стіл «Проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства України: економічний, правовий та прикладний аспекти».

12 червня Класичним приватним університетом спільно із Запорізькою міською радою, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Асоціацією українських правників був проведений науково-практичний круглий стіл «ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ: економічний, правовий та прикладний аспекти».

«Фан-зона українського слова» кафедра журналістики і соціальних комунікацій відвідала «Укропівський літклуб»

02 червня в кафе «УКРОП» відбулася пілот-презентація «Укропівського літклубу», нового явища в літературному житті Запоріжжя, яку відвідав викладацько-студентський актив «Фан-зони українського слова» кафедри журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК КПУ.
Молода талановита, амбітна авторка з м. Рівне Віка Дикобраз презентувала професійну за змістом та оформленням арт-збірку «Семантика наших прикрас», ділилася своїми подорожніми історіями та створила чудовий перформанс з Катею Танчак для своїх віршованих міні-спектаклей.
 

Участь студентки нашого університету в оформленні гематологічного відділення дитячої обласної лікарні

Студентка кафедри дизайну  групи  ЗДз-109 Катерина Сегеда  напередодні великодніх свят взяла участь в оформленні  гематологічного відділення дитячої обласної лікарні.
У своїй роботі вона звернулася до улюблених для малечі образів із мультфільмів.
Сподіваємося, що позитивні враження від зустрічі з улюбленими героями сприятимуть одужанню малечі.

Один день із «щоденника» юних журналістів, або як ми сьогодні були щасливі…

Ким би ви не були, чим би не займались, а професійне свято має кожна освічена людина. От тільки щастя далеко не в оцінках чи стопці дипломів – воно «живе» у простих речах, які потрібно навчитися бачити серцем.
День журналіста України, який відзначається 6-го червня, для дружньої сімейки ІЖМК почався з традиційних «процедур» на традиційному місці – чарівному острові Хортиця.
До мальовничого куточку «машиністів машини часу» доставив їх «вірний червневий товариш», який вже знається на смаках майбутніх журналістів. На пошуки довгоочікуваної галявини пішло близько години, але так чи інакше прогулянка просто неба ще нікому не завадила.

Науковці Інституту управління КПУ взяли участь в обговоренні питань суспільно-політичного та соціокультурного розвитку Південного регіону

Проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління КПУ, д.держ.упр., професор Мерзляк Анжела Віталіївна та завідувач кафедри адміністративного менеджменту та бізнес-адміністрування Інституту управління КПУ,  к.держ.упр., доцент Заїка Олена Вікторівна взяли участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції «Суспільно-політичний та соціокультурний розвиток Південного регіону України: історичні традиції і сучасні тенденції».

Фан-зона українського слова» долучилася до акції «Українською прикольніше!»

31 травня та 1 червня ЗОО ВУТ «Просвіта», ТО «Своєрідне коло» та творча майстерня «Фан-зона українського слова» кафедри журналістики і соціальних комунікацій ІЖМК КПУ за ініціативи Всеукраїнського громадського руху «Не будь байдужим!» й інформаційної підтримки Запорізького МедіаЦентру запустило проект «Українською прикольніше», мета якого – популяризувати українську мову та літературу в сучасний, «нешароварний» спосіб.

Новые достижения наших дизайнеров

Кафедра дизайна КПУ совместно с ГП «Ивченко-Прогресс» при поддержке «Запорожского вектора» к юбилею предприятия организовали конкурс студенческих дизайн-концептов перспективного вертолетного летающего аппарата. В конкурсе приняли участие около 50 работ от студентов вузов Запорожья, Днепропетровска и города Черкассы. Финальные 11 работ были выставлены в холе ДК им.Т.Г. Шевченко, где прошли торжества по случаю юбилея предприятия.

RSS-матеріал