Абітурієнту 2015 року!

Абітурієнту 2015 року!

       

 

ПРЕС-ТУР У РАМКАХ ПРОЕКТУ «МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК, ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ»

 Для студентів Інституту журналістики і масової комунікації листопад виявляється з кожним днем ще більш насиченим. Так, вони взяли участь в ознайомчому прес-турі, що ставив за мету ознайомлення з питаннями популяризації досвіду використання альтернативних джерел енергії та взаємодії з міжнародним Проектом Європейського союзу і Програмою розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

На шляху до нових знань

Однією з добрих традицій Класичного приватного університету і Інституту здоров’я спорту та туризму стало проведення майстер-класів. Цього разу нас навідали учні школи №2.

Традиційна міжнародна конференція Інституту управління „Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту в умовах сучасної економіки: теорія і практика”

 14.11.2014 р. в Інституті управління КПУ відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція „Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту: теорія і практика”, яка зібрала у залі понад 100 учасників, серед яких доктори та кандидати наук, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, а також молоді науковці.

ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ КПУ ПРОСТЯГАЄ СВОЇ ДРУЖНІ ДОЛОНІ ЛЕЖИНСЬКОМУ НВК У МЕЖАХ АКЦІЇ „ЗЕРНА ОСВІТИ”

Лежинський НВК став вже п’ятим середнім навчальним закладом, який взяв активну участь у програмі акції „Зерна освіти” Інституту управління Класичного приватного університету.

КАФЕДРА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ ВИХОВУЄ У СТУДЕНТІВ ЛЮБОВ ДО РІДНОГО КРАЮ

 „Той, хто не любить своєї країни, нічого любити не може”, – Д. Байрон.

 

Саме для того, щоб прищепити підростаючому поколінню любов до своєї рідної землі кафедра гуманітарних дисциплін, в особі старшого викладача кафедри – директора музею КПУ Покатаєвої Тетяни Олександрівни, восени традиційно організовує похід до Запорізького обласного краєзнавчого музею для першокурсників.
 

RSS-матеріал