День відкритих дверей

 

Актуальні новини

Триває чемпіонат України з баскетболу серед студентів.

Сьогодні, 11 лютого 2016 року у Палаці спорту відбудеться змагання команд Класичного приватного університету та Запорізького національного університету.
Приходьте вболівати за нашу команду об 11 годині.
Чекаємо на Вашу підтримку!

Що означає бути патріотом? Відповідь отримано від запорізьких школярів.

Соціальна робота в дії: наукова підтримка міських соціально-виховних проектів. 9 лютого 2016 року на базі гімназії 45 в ході роботи науково-методичної ради при Інформаційно-аналітичному методичному центрі (ІАМЦ) відбувся анонс презентації результатів дослідження "Що означає бути патріотом", яке було проведене науковцями кафедри соціології та соціальної роботи Класичного приватного університету у 22 загальноосвітніх закладах міста Запоріжжя.Це результат співпраці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради з Класичним приватним університетом, який виступив соціальним партнером у реалізації такого затребуваного дослідження.

Фестиваль дитячо-молодіжної творчості "Литовська феєрія"

З 13 по 17 січня 2016 року у м. Вільнюс (Литва) проходив міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості "Литовська феєрія", в якому прийняли участь роботи студентів кафедри дизайну Класичного Приватного Університету. Вперше прийшявши участь у заході подібного рівня, студенти посіли II місце в номінації "Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво" роботою-інсталяцією за мотивами твору Лесі Українки "Лісова пісня". Це справжній успіх та мотивація на подальші творчі звершення!

Зустріч з методистами

27 січня 2016 року відбулася творча зустріч викладачів кафедри дизайну Класичного приватного університету з керівниками методичних об'єднань  з трудового виховання та образотворчого мистецтва районів міста Запоріжжя. Сподіваємося на подальшу співпрацю та обмін досвідом!

 

Благодійний ярмарок!

24-25 грудня кафедрою дизайну було проведено традиційний благодійний ярмарок творчих робіт студентів та викладачів Клачисного приватного університету. 30 грудня зібрані кошти у розмірі 3000 грн. було передано громадській організації жінок та матерів загиблих воїнів АТО.

У маленьких тілах живуть дорослі поети, або все починається з слова

Час іде, епохи змінюються, а небо як було блакитним, так блакитним і лишилося, люди як писали про вічне, так і пишуть. Кожен у своєму зі своїм, але ж з яким…
Ви щось чули про непрямих нащадків Лесі Українки, Тараса Шевченка, Івана Франка, Василя Симоненка та інших відомих поетів і поетес? Ні? То давайте знайомитися! Та спершу, ласкаво просимо до Академічного ліцею, де за круглим столом зібралися учні навчальних закладів Жовтневого району м. Запоріжжя. Саме про цих дітей і піде мова. Дітей талановитих і чуттєвих, дітей ніжних і проникливих, дітей щирих і відкритих – тих самих дітей, які ліричним словом вміють торкатися найпотаємніших струн душі, а таке навіть не кожному дорослому під силу.

«Вибір майбутнього» разом з Інститутом економіки

20 січня 2016 року кафедрою Економічної теорії, національної та прикладної економіки КПУ було проведено профорієнтаційну гру під назвою «Вибір професії – вибір майбутнього» серед учнів 10-го класу ЗЗШ № 77.
Метою проведення даного профорієнтаційного заходу було розширення уяви учнів про розмаїття професій, сприяння формуванню у учнів згуртованості, вміння працювати в команді та комунікативних здібностей.

Поки канікули продовжуються від Інституту журналістики і масової комунікації для вас є гарна новина, що прилетіла із самісінького Вільнюсу!!

Поки канікули продовжуються від Інституту журналістики і масової комунікації для вас є гарна новина, що прилетіла із самісінького Вільнюсу!!
Готові? А тепер увага!!
Колективна робота студентів кафедри дизайну Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету зайняла ІІ-ге місце у номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво» Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Литовська феєрія».

RSS-матеріал