Увага! Нова спеціальність!

З 2017 року Класичний приватний університет приймає на навчання в магістратуру осіб з будь-якою вищою освітою за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» галузі знань 26 «Цивільна безпека» (протокол №57/1 ліцензійної комісії МОНУ від 23 червня 2017 року). Кваліфікація: магістр правоохоронної діяльності.

Приймальна комісія: вул. Жуковського, 70-б, головний корпус, к.123, 315 тел. (061) 764-14-91, 050-405-97-57

ДОДАТКОВА АТЕСТАЦІЙНА КОМІСІЯ ДЛЯ АТЕСТАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» Додаткова атестаційна комісія працює щочетверга з 10 до 15 год. протягом червня, вересня – грудня 2017 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 209п
Контактна особа: Трофімук Катерина Василівна
Контактний телефон: 066 242 81 20
Електронна адреса: kvtrofimuk@gmail.com

АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»
Атестаційна комісія працює щосереди з 10 до 15 год.протягом травня – червня, вересня – грудня 2017 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 209п
Контактна особа: Белькова Світлана Вікторівна 

Контактний телефон: 061-220-58-42
Електронна адреса: kpu_ukr_mova@ukr.net 


 

Вартість атестації - 330 грн.
Вид платежу - навчання(до державної служби)
Можна сплатити готівкою або на рахунок
"КПУ" м.Запоріжжя
в. Жуковського 70б
код ЄДРПОУ 19278502
Р/Р 26001504757200 МФО351005
АТ "УКРСИББАНК"

13-15 вересня 2017 р. у Бердянському державному педагогічному університеті, на факультеті фізичного виховання відбулася III Міжнародна науково-практична конференція

13-15 вересня 2017 р. у Бердянському державному педагогічному університеті, на факультеті фізичного виховання відбулася III Міжнародна науково-практична конференція з нагоди 100 річчя НАН України та 85 річчя Бердянського державного педагогічного університету «Актуальні питання впливу довкілля, фізичного виховання та спорту на здоров’я людини».

Тренінговий курс «КОМПЕТЕНЦІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ОСОБИСТІСНОЇ КОМУНІКАЦІЇ»

Громадська організація «Александра» за підтримкою кафедри соціології та соціальної роботи КПУ запрошує на тренінговий курс «Компетенції професійної та особистісної комунікації», що проводиться на базі навчально-практичного соціального центру КПУ.
Програма курсу включає 7 тренінгів, спрямованих на розвиток особистісного потенціалу, навичок ефективної комунікації як в особистому житті, так і в професійній сфері. Ви отримаєте можливість виробити на практиці нові техніки і інструменти, які дозволять Вам досягати поставлених цілей, будувати успішні взаємини і розвивати свої можливості як особистості і як професіонала.

А ще Вас чекає приємна компанія і смачна кава зі смаколиками))))))

Всюди, де є людина, є можливість проявити доброту

Кожного року, коли до студентської родини ІЖМК приєднуються наші першокурсники, адміністрація Інституту намагається усебічно розвивати їх можливості і творчі уподобання, показати їм різноманітний світ, у якому вони в подальшому будуть працювати.
Тож, початок вересня для наших студентів позначився особливо насиченим днем, коли вони змогли доторкнутися до різних видів мистецтва, поспілкуватися з творцями того, що сьогодні ми можемо спостерігати у нашому місті.

Туристский клуб Классического приватного университета приглашает студентов принять участие в 15-м традиционном туристском слете КПУ

Туристский слет состоится 19 сентября в среду на острове Хортица, а подготовка команд будет проводиться с 11-го по 15-го сентября с 12-30 на туристском полигоне стадиона КПУ. График подготовки команд будет вывешен после согласования с институтами и колледжем КПУ. Минимальный состав команды: 6 человек, из них не менее 2-х девушек, плюс двое запасных и двое судей. Допускается участие не более двух студентов, принимавших участие ранее в наших предыдущих слетах. Запись участников проводится в деканатах институтов КПУ.
Для участия в тренировке к слету необходимо иметь с собой спортивную форму (кроссовки, спортивные штаны и майку с длинными рукавами). Девушкам обязательно резинку для длинных волос! Напоминаем, что в прошлом году победителем стала команда колледжа КПУ. Желаем всем удачи и побед!

RSS-матеріал