Увага!

Важлива інформація для вступників до закладів вищої освіти у 2022 році
для здобуття ступеня бакалавра. Реєстрацію подовжено до 19 квітня 2022.

Шановні друзі, якщо ви цього року розглядаєте можливість вступати до закладів вищої освіти України (бакалаврський ступінь), будь ласка, ознайомтеся з інформацією, поданою Українським центром оцінювання якості освіти.

Якщо ви плануєте вступати до закладів вищої освіти у 2022 році із ЗНО або без ЗНО, вам обов’язково потрібно до 19 квітня 2022 року створити реєстраційну картку на порталі УЦОЯО. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання вами документів для вступу.

Про відновлення освітнього процесу

Шановна спільнота!

З 28.03.2022 р. Класичний приватний університет, Фаховий коледж КПУ та Філія КПУ у м. Кременчук відновлюється освітній процес для здобувачів освіти всіх курсів, рівнів та форм навчання відповідно до наказу ректора №19 від 25.03.2022 р.

Навчання буде проходити у дистанційній формі, з урахуванням побажань та можливостей студентів та викладачів із дотриманням усіх заходів безпеки для життя і здоровʼя всіх учасників.

Готуємось до свята: майстер-клас від студентської ради Інституту економіки та права

День святого Валентина – наймолодше свято України, яке відзначається щорічно 14 лютого. Традиція відзначати це свято прийшла в Україну з Західної Європи та завоювала величезну популярність серед українців різного віку, бо це свято про дружбу та любов. Люди в цей день дарують один одному подарунки – різноманітні валентинки. Дуже приємно отримати валентинку, яку зроблено своїми руками. Студенти Інституту економіки та права організували майстер-клас по виготовленню оригінальних валентинок із солоного тіста для мешканців Запорізького Православного дитячого будинку «Надія».

 

Канікули для відпочинку, але для добрих справ час завжди знайдеться!

Студенти Інституту економіки та права Класичного приватного університету разом із викладачами організували для мешканців одного із запорізьких дитячих будинків сімейного типу похід до приватного кінотеатру «Румс». Напередодні Різдвяних свят малечі була подарована можливість переглянути дуже цікавий мультфільм «Душа».

 

 

 

Вітаємо з акредитацією!!!

21 грудня 2021 року на черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було ухвалено рішення про успішну акредитацію освітньо-професійної програми Економіка підприємства спеціальності 051 Економіка другого (магістерського) рівня вищої освіти у Класичному приватному університеті.
Сертифікат про акредитацію видано строком на п’ять років (до 01.07.2027)

ДОБРІ СПРАВИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВІД СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ІУ КПУ

За ініціативи студентської Ради Інституту управління Класичного приватного університету студенти та викладачі завітали до Запорізької школи-інтернату N 1 з подарунками до Дня Святого Миколая і творчо провели з вихованцями час. Подарунки були придбані за кошти, зібрані від продажу творчих робіт студентів та викладачів кафедри інформаційних технологій та дизайну ІУ КПУ під час благодійної виставки-ярмарки "Зимові дива".

 

 

БДАГОДІЙНА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ

З нагоди зимових свят у Класичному приватному університеті відбулась благодійна виставка-ярмарок робіт студентів та викладачів кафедри інформаційних технологій та дизайну Інституту управління КПУ. На виставці були представлені картини, іграшки, новорічні сувеніри, святкові композиції. Вилучені кошти пішли на благодійність. Організатори дякують всім, хто завітав на виставку та тим самим не тільки поринув у світ краси та творчості, а й долучився до доброї справи!

 

 

ВІТАННЯ В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ КПУ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Традиційно з нагоди світлого та наповненого теплом свята, Дня Святого Миколая, Інститут управління Класичного приватного університету привітав дітей своїх співробітників, побажавши добра та віри у дива!

 

 

 

Студенти Інституту економіки та права разом із викладачами привітали дітей зі святом Святого Миколая

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – покровителя, захисника та наставника для всіх дітей. Він дарує віру в здійснення мрій, і тому малеча чекає на День Святого Миколая з великим нетерпінням.

Студенти Класичного приватного університету – майбутні економісти та юристи – підготували святковий сценарій, в якому казкові персонажі разом із юними артистами Арт-студіо «Пані Ірина» та прекрасними гімнастками СК «Максимум» вітають дітей, які на цей час позбавлені батьківського піклування та мешкають у Запорізькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

Про проведення відкритої зустрічі

21 грудня 2021 р. о 17.00 відбудеться відкрита зустріч з експертною групою з проведення акредитаційної експертизи освітніх програми «Економіка підприємства» та «Економічна кібернетика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка у Класичному приватному університеті.

Підключення до конференції Zoom за посиланням: https://zoom.us/j/92714558859?pwd=QW9paEMzS1JpUlhxNTJXSDdlMTJNUT09
Ідентифікатор конференції: 927 1455 8859
Пароль: 2021

Запрошуємо всіх бажаючих!

Наказ про продовження дистанційного навчання до 29.11.21

Відповідно до наказу ректора КПУ №130 від 19.11.2021 р., продовжено навчання за дистанційною формою до 29.11.2021 р.

Всі заняття проводяться онлайн за допомогою Zoom/Skype + Віртуальна аудиторія відповідно до розкладу занять.

Ідентифікатори та коди доступа розміщені на Віртуальній аудиторії у папках Розклад занять (www.zhu.edu.ua/cpu_edu) та t.me/nv_cpu_bot

Традиційно студенти університету долучаються до Благодійних акцій

Продовжуючи славні традиції університету студентський актив та адміністрація університету відвідали чудових Дівчаток та Хлопчиків в Центрі комплексної реабілітації, що знаходиться за адресою: в.Червонополянська 2 м. Запоріжжя.

 

 

 

Анкетування щодо якості викладання

Шановний студенте!
З метою удосконалення якості викладання в КПУ просимо після завершення екзаменаційної сесії 1 сем. 2021-2022 н.р. заповнити анкету.
Анкетування анонімне.

https://forms.gle/gNjLHm7Py2iAKxdJ6

Будемо вдячні за надані відгуки усім викладачам, які працювали з Вами у цьому семестрі.

RSS-матеріал