Актуальні новини

Студенти Інституту журналістики і масових комунікацій спрогнозували сонячну погоду для університету на новорічні свята

Поки всі готуються до сесії, студенти Інституту журналістики і масової комунікації планують новорічні свята. Майбутні журналісти впевнені, що запорука успішного святкування – гарна погода. Тому вирішили взяти ініціативу в свої руки і наважилися дати власний прогноз погоди на розсуд  аудиторії.
Якщо ви хочете, аби незажаючи на сніг та хуртовини за вікном у рідному університеті завжди було сонячно та панувала весела атмосфера, готуйтеся до свят та дивіться відео.

Інститут управління простягне дружні долоні добра дітям інтернату "СВІТАНОК"

9 грудня 2015 року (середа) о 12-00  годині в аудиторії 312а (актова зала Класичного приватного університету) відбудеться благодійний концерт Інститут управління Класичного приватного університету "Дружні долоні добра"

 

Студенти-рекламісти дали старт новій благодійній акції

В Інституті журналістики і масової комунікації Класичного приватного унверситету відбулася презентація благодійної  акції «Даруй тепло». Волонтери ставлять собі за мету обігріти теплом безпритульних котів та собак. Задля цього активісти організували збір макулатури, за виручені кошти від продажу якої, буде придбано речі першої необхідності для притулку «Дай лапу, друже». Актуальність такої акції поза сумнівами, адже щодня містяни  стикаються з котами та собаками, очі яких дивляться на людей жалісно та з відданістю. На щастя, знаходяться небайдужі люди, які годують або забирають собі безпритульних тварин. Однак ці випадки поодинокі, адже частими є факти знущання над такими тваринами.

Знайомство наших студентів з “Керамістом”

11 листопада 2015 року, студенти Інституту журналістики і масової комунікації напряму підготовки “Видавнича справа та редагування”, “Реклама та зв’язки з громадськістю” й Коледжу Класичного приватного університету спеціальності “Видавнича справа та редагування” відвідали Видавничий будинок “Кераміст”. Основною метою заходу було ознайомлення студентів з особливостями редакційно-видавничої діяльності, виробничим процесом створення поліграфічної продукції, структурою видавництва, його підрозділами, функціональними обов’язками працівників. Адже друкарня є найбільшим поліграфічним підприємством Південного сходу України, що має у своєму арсеналі друкарські машини кращих світових виробників.

ІIІ Міжнародна науково-практична конференція “Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту: теорія і практика”

20 листопада 2015 р. в Інституті управління Класичного приватного університету відбулась традиційна міжнародна науково-практична конференція “Формування ефективних механізмів державного управління та менеджменту: теорія і практика”

Класичний приватний університет щиро привітав родину Студентської поліклініки з 35-річним ювілеєм.

Класичний приватний університет щиро привітав родину Студентської поліклініки з 35-річним ювілеєм.

Кафедра журналістики і соціальних комунікацій: сертифіковані слухачі громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»

Сучасне інформаційне суспільство вимагає від викладацько-студентської спільноти постійного навчання та оновлення практичних навичок. У цьому пересвідчилась викладацька спільнота кафедри журналістики і соціальних комунікацій Інституту журналістики і масової комунікації. Протягом жовтня-листопада 2015 року зав.кафедри ЖСК, к.соц.ком., доцент В.А. Ковпак та ст. викладач А.В. Кліщ були слухачами громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) –  «Prometheus».
Кожен курс проекту «Prometheus» складався з відеолекцій провідних викладачів найкращих українських ВНЗ, інтерактивних завдань, що дозволили закріпити отримані знання, а також форуму, на якому слухачі мали можливість поставити питання викладачу та спілкуватися один з одним.

RSS-матеріал