ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТА!

 

 Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триває до 20 лютого 2015 року на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти на сторінці „Реєстрація – 2015”  

Шановні абітурієнти!

Інформацію щодо вступу до Класичного приватного університету та до Коледжу Класичного приватного університету дізнайтеся, завітавши до: приймальної комісії (к.123, І поверх головного корпусу) або за телефоном: (061) 764-14-91,
відділу допрофесійної підготовки (к. 215, ІІ поверх головного корпусу) або за телефоном (061) 220-58-46.
 

Абітурієнту 2015 року!

Абітурієнту 2015 року!

       

 

Друга перемога поспіль на рахунку БК "КПУ"

24 лютого між гравцями команд БК "КПУ" та БК "Гуляйполе" відбулася гра десятого туру чемпіонату м. Запоріжжя "Хортиця-Агро". 

Вітаємо випускників спеціальності «туризм» та «готельно-ресторанна справа»!

Вітаємо випускників! Нещодавно пройшло урочисте вручення дипломів магістрам зі спеціальності «туризм» та «готельно-ресторанна справа». Привітати випускників пришли директор Інституту Інна Миколаївна Ляхова, представники дирекції, викладачі кафедри, батьки та друзі.

НОВІ ПЕРЕМОГИ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Як не крутіть, а все прекрасне починається з добра – добрих справ, вчинків, слів, думок, і звичайно ж, друзів. А їх у нас дійсно багато. І кожен із них по-своєму особливий!

«ГОРТАЮЧИ СТОРІНКИ КНИГИ СТУДЕНТСТВА...» або ВИПУСКНИЙ В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ КПУ

18 лютого 2015 р. в Інституті управління КПУ настав той час, зворушливий момент, коли теперішні випускники поставили крапку у книзі… студентства. У книзі, яку вони писали довгі п’ять, а хтось і шість років! 

Як ми журили!

 У Жовтневому районі м. Запоріжжя 19 лютого завершився перший етап Міського конкурсу шкільних газет та сайтів “Mediaschool-2015”, у якому взяли участь такі школи: № 1, № 2, № 3,
№ 5, № 11, № 12, № 15, № 76, № 105. 
Викладачі Інституту журналістики і масової комунікації увійшли до складу журі й обирали кращі роботи в номінаціях “Краща шкільна газета”, “Кращий журналістський матеріал”, “Краща фотоілюстрація” та “Кращий веб-сайт (блог)”.

На серветках відвертості: ВАНЯ КУШНЕРЬОВ ВДОМА!!!

    25 років як 25 незабутніх миттєвостей… Дитинство, школа, університет, «гарячі» точки Донбасу, Іловайський котел, ротація… А потім сталося те, що сталося... Лікування у київському госпіталі, Польща.

RSS-матеріал