ПІДГОТОВЧІ КУРСИ! ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЗНО!

Триває набір слухачів на підготовчі курси для складання зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів: - Українська мова і література - Історія України - Математика.

Заняття розпочинаються з 6 листопада.

Коледж КПУ: вул.Жуковського, 70-б, головний корпус, к. 102, 106 тел. (061)701-92-35.

АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ, ЩОДО ВІЛЬНОГО ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

Класичний приватний університет проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»
Атестаційна комісія працює щосереди з 9-30 до 15 год.протягом лютого – червня  2018 року за адресою м. Запоріжжя, Жуковського, 70 б (корпус Інституту права ім. Володимира Сташиса), ауд. 310п
Контактна особа: Белькова Світлана Вікторівна 

Контактний телефон: 061-220-58-42
Електронна адреса: kpu_ukr_mova@ukr.net 


 

Вартість атестації - 450 грн.
Вид платежу - навчання (до державної служби)
Можна сплатити готівкою або на рахунок
"КПУ" м.Запоріжжя
в. Жуковського 70б
код ЄДРПОУ 19278502
Р/Р 26001504757200 МФО351005
АТ "УКРСИББАНК"

«Поки ми пам’ятаємо їх – вони живі!». У Класичному приватному університеті вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та пам’ять аспіранта Класинчого приватного університету Василя Сергієнка

Зима. 20 лютого. У 222-й аудиторії Класичного приватного університету людно. У кутку стола горять лампадки, стоять книги та кошик з квітами. У залі – викладачі і студенти університету та коледжу. Усі вони зібралися тут, щоб у скорботі схилити низького голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття та вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. Серед них і аспірант нашого ВНЗ, поет, соціолог, громадський діяч, журналіст Василь Миколайович Сергієнко.

Колектив Класичного приватного університету вітає З ЮВІЛЕЄМ Директора Інституту економіки Білюка Андрія Вадимовича !

Нехай новий рік життя принесе Вам море нових можливостей для самореалізації!
Бездоганне знання справи, висока освіченість і культура, прекрасні людські якості є Вашою запорукою успіхів, авторитету та шани серед людей.
Бажаємо, щоб Ваша невичерпна творча енергія та високий професіоналізм надалі супроводжували Вас у житті! Успіхів, натхнення та нових звершень!

У Класичному приватному університеті вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

Вже четвертий рік поспіль, 20 лютого, українці вшановують подвиг учасників Революції Гідності, які стали жертвами протистояння під час подій на "Євромайдані".
Інститут журналістики і масової комунікації запрошує усіх небайдужих людей 20 лютого долучитися до вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, зокрема вшанування пам'яті журналіста, поета, громадського діяча, соціолога, аспіранта Класичного приватного університету Василя Сергієнка, який загинув від рук бандитів у квітні 2014 року.
Початок заходу о 12:20, в ауд. 222, ІІ-й поверх Класичного приватного університету (головний корпус).

Як в Інституті журналістики і масової комунікації Масляну святкували

Як там у народі кажуть ‒ «Без млинця – не Масляна». Студенти та студентки Інституту журналістики і масової комунікації теж так подумали, і влаштували у стінах рідного Інституту благодійний ярмарок. Ярмарок припав на третій день святкування Масляної, за що і отримав свою назву – ласунка. Хлопці та дівчата заздалегідь приготували смачненькі млинці, а до них – солодке варення і згущене молоко. Кожна порція знайшла свого покупця. Завдяки любителям і любителькам налисників студенти «заробили» більше 200 грн. Виручені від благодійного ярмарку кошти підуть на облаштування куточку для молоді, яка активно займається волонтерською діяльністю.

Як «амурчики» Інституту журналістики і масової комунікації незвичні «валентинки» дарували

В Інституті журналістики і масової комунікації День закоханих відзначився особливими емоціями та маленькими подаруночками від чарівних амурчиків. Дарували те, що стане у нагоді – контрацепцію. Студенти завітали до всіх аудиторій, і на кафедри до своїх улюблених викладачів зазирнули. Посмішки очевидців не сходили з вуст, а наші «амурчики» отримали ще більше позитиву від того, що змогли порадувати своїх друзів та наставників таким незвичним способом. Не чекайте ані свята, ані особливих дат, робіть одне одному маленькі приємності щодня! Ви і ваші близькі заслуговуєте на краще!

Незбутня зустріч з легендою спорту, Олімпійською чемпіонкою – Тетяною Самоленко

8 лютого в актовому залі Класичного приватного університету відбулася довгоочікувана зустріч з Олімпійською чемпіонкою Тетяною Самоленко, на честь якої названо Інститут здоров'я, спорту і туризму. Студенти ІЗСТ імені Т. Самоленко і коледжу КПУ з величезною вдячністю вітали Легенду Радянського та українського спорту за надихаючу бесіду, професіоналізм, душевну теплоту, позитивні емоції і невичерпну енергію.

RSS-матеріал