Запрошення!

Запрошуємо взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання, реабілітації, спорту і туризму» присвячена 15-річчю заснування Інституту здоров’я, спорту і туризму

Запрошуємо наукових працівників, аспірантів, викладачів ВНЗ, фахівцві-практики у галузі фізичного виховання, спорту і здоров’я людини, а також сфери обслуговування – туризму та готельно-ресторанної справи взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання, реабілітації, спорту і туризму».

Майбутні „айтішники” на конференції „SHAKE IT”

Студенти Інституту управління Класичного приватного університету Романчук Владислав та Троцко Андрій взяли участь у конференції „SHAKE IT”, яка об’єднала „айтішніків” регіону, суспільних діячів. Захід був спрямований на розв’язання питань розвитку Запоріжжя, як інвестиційно-привабливого міста в Україні, оскільки саме ІT-галузь є найбільш перспективною для розвитку економіки й залучення інвестицій в Україну. Під час конференції студенти змогли послухати доповіді ведучих ІT-фахівців, юристів і суспільних діячів. Серед спікерів були представники понад 10 ІT – компаній. Сподіваємось, що така практика стане в нагоді студентам, оскільки дійсно ефективне навчання – це поєднання набуття теоретичних знань з отриманням передового практичного досвіду!

Завершились державні атестації в Інституті управління Класичного приватного університету

У травні – червні 2016 р. пройшли державні атестації в Інституті управління Класичного приватного університету, що знаменувало завершення ще одного етапу для студентів випускних курсів. Для когось складений державний іспит став перепусткою до майбутнього навчання в магістратурі, а для когось захищена магістерська чи дипломна робота стала підсумком наполегливого багаторічного навчання та свідченням належного високого рівня знань за фахом, які випускники будуть реалізовувати вже на своїх робочих місцях!

Стажування в Берлінській школі економіки та права

З 5 по 16 червня 2016 р. слухач магістратури Інституту управління Класичного приватного університету (спеціальність „Державна служба”) Скрябін Олексій Миколайович та слухачка магістратури Інституту права ім. В. Сташиса Класичного приватного університету (спеціальність „Правознавство”) Максимчук Сніжана Вадимівна пройшли стажування в Берлінській школі економіки та права за програмою українсько-німецької Літньої Школи – 2016 на підтримку демократії в Україні. Програмою Літньої Школи було передбачено відвідування лекцій провідних німецьких професорів, які висвітлили питання здійснення реформ на шляху боротьби з корупцією і реалізації процесу децентралізації в Україні у контексті міжнародного права, розкрили основні питання та принципи побудови соціальної демократичної правової держави з точки зору державного управління.

Представники Класичного приватного університету побували у Кіровограді, де взяли участь у святкуванні з нагоди 90-річчя видатного українського науковця – Леоніда Михайловича Фільштейна.

Історія Кіровоградського національного технічного університету бере свій початок з квітня 1929 р., коли у м. Зінов'євськ, в умовах прискореної індустріалізації країни, було створено вечірній робітничий індустріальний інститут сільськогосподарського машинобудування. Втім уперше за всю історію КНТУ відзначав 90-річчя викладача і науковця, який у такому поважному віці продовжує працювати в навчальному закладі. З Днем народження колеги та численні гості вітали доктора економічних наук, професора Леоніда Фільштейна. На свято були запрошені й запоріжці – директор Інституту економіки Класичного приватного університету, доктор економічних наук, професор Андрій Семенов та його заступник, кандидат економічних наук, доцент Оксана Ярошевська, які виступили з вітальною промовою та передали ювіляру найкращі побажання від Запорізького краю та особисто від імені ректора Класичного приватного університету Віктора Миколайвича Огаренка.

Популяризація здорового способу життя та волонтерської діяльності серед молоді в Запорізькій області

З метою популяризації здорового способу життя та волонтерської діяльності серед молоді в Запорізькій області реалізовано Обласний конкурс соціальної реклами «Тобі обирати». Конкурс проводився серед молоді віком від 16 до 35 років за темами «Здоровий спосіб життя» та «Популяризація волонтерської діяльності» у таких номінаціях: соціальна зовнішня реклама; соціальна друкована реклама; соціальна відеореклама; соціальна Інтернет реклама. Цього року було прийнято 109 робіт у 4 номінаціях: соціальна друкована реклама - 33 роботи; соціальна зовнішня реклама - 33 макети ;соціальна відеореклама - 35 відео; соціальна інтернет-реклама - 8 робіт.

Добро жменями, або як одна маленька кришечка, може подарувати велику надію на повноцінне життя…

"Те, що ти викидаєш у сміття, може повернути бійця до нормального життя!", − з таким гаслом минулого року Благодійний фонд "ОВЕС" запустив Всеукраїнську акцію "Добро жменями" зі збору кришок з-під пластикових пляшок. За інформацією фонду, з початку оголошення акції вдалося допомогти з протезуванням п’ятьом українським бійцям. Студенти Інституту журналістики і масової комунікації, які є членами Запорізької молодіжної громадської організації «Небо без кордонів» почали займатися збором пластикових кришок із жовтня 2015 року. За цей час до них завітали сотні небайдужих людей – дошкільнята, школярі, студенти, працююче населення, люди поважного віку, представники бізнесу.

RSS-матеріал