Свято книги в Інституті журналістики і масової комунікації

У квітні весь світ відзначає День книги і авторського права. У Каталонії тим, хто купив 23 квітня (у День Святого Георгія) книгу, дарують троянду. Класичний приватний університет створює й підтримує свої традиції. Так, уже традиційно з нагоди цього свята кафедра видавничої справи, редагування та української філології (завідувач кафедри – проф. Л. Г. Пономаренко) проводить Конкурс “Кращий редактор” і Конкурс на кращий відгук на прочитану книгу та оголошує результати до цієї дати. Вітаємо переможців Конкурсу на кращий відгук на прочитану книгу:
І місце – Ганна Гриценко (Степногірська ЗОШ);
ІІ місце – Аміна Рибалка (ЗОШ № 38);
ІІІ місце – Катерина Педенко (ЗОШ № 38).

Шановні колеги, практичні, науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти!

Кафедра цивільного, адміністративного та фінансового права Інституту права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету оголошує проведення круглого столу, присвяченого особливостям здійснення реєстраційних процедур у публічно-правових та приватно-правових відносинах, а також відзначенню Дня науки.

Інформаційний лист!

Вітаємо з Великоднем!

Великдень – великий день Воскресіння Христового. На нього чекають і діти, і дорослі. Та ким би ти не був – звичайним робітником чи міністром, відомим вченим чи поки що просто студентом – тобі приємно отримувати привітання та святкові подарунки. Радіють подарункам і люди у воєнній формі, які і в святкові дні залишаються на першій лінії в зоні проведення АТО.

Школа молодого підприємця – навчаймося разом!

Проект “Школа молодого підприємця” в межах розвитку молодіжного підприємництва, за підтримки департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, ЗОСППР “Потенціал” і Класичного приватного університету, стартував 25 березня та інтенсивно продовжує свою роботу. Щосуботи в Класичному приватному університеті для слухачів “Школи” проходять тренінги-семінари за визначеною тематикою. Усі питання, які висвітлюють згідно з навчальною програмою, є актуальними для студентів запорізьких вищих навчальних закладів, яких об’єднало спільне бажання – відкрити власну справу та стати успішним підприємцем.

«Бібліотерапія» від громадської діячки Оксани Левкової для кафедри журналістики, реклами і соціальних комунікацій

Теза Й. Бродського про те, що «людина – продукт читання», виправдана століттями, а в наших сьогоднішніх реаліях демонструє результат нечитання як наслідок інформаційного безкультур’я, нечитання української книги чи-то через низькоякісну популяризацію, чи-то через інформаційні блокади, чи-то через відсутність цікавості до українськомовного контенту….

Традиционные весенние тренировочные сборы на порогах реки Каменка

В первых числах апреля туристский клуб КПУ "ПИЛИГРИМ" провел традиционные весенние тренировочные сборы на порогах реки Каменка Днепропетровской области. Всего в сборах участвовало 23 человека.
В течение трех дней участники сборов оттачивали технические навыки управления катамараном и байдаркой на порогах 3-4 категории трудности. Особенно полезными оказались эти тренировки для подготовки к планируемому клубом майскому водному походу в Карпатах по реке Черный Черемош.

Весняний мікс

 

7 квітня 2017 р. відбулася ХХV МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”

7 квітня 2017 р. відбулася ХХV МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”, що вже стала невід'ємною частиною весняних заходів Класичного приватного університету. Головна мета конференції – генерація нових ідей і конкретних пропозицій щодо вирішення політичних, соціально-економічних, правових та інших проблемних питань розвитку України як європейської держави.

RSS-матеріал