ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТА!

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триває до 20 лютого 2015 року на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти на сторінці „Реєстрація – 2015”  

Шановні абітурієнти!

Інформацію щодо вступу до Класичного приватного університету та до Коледжу Класичного приватного університету дізнайтеся, завітавши до: приймальної комісії (к.123, І поверх головного корпусу) або за телефоном: (061) 764-14-91,
відділу допрофесійної підготовки (к. 215, ІІ поверх головного корпусу) або за телефоном (061) 220-58-46.
 

Корисна інформація для викладачів, докторантів, аспірантів та студентів.

Для популяризації вивчення та поширення дослідницьких методів, що випрацювані в межах цієї галузі знання, громадська організація "Інтерньюз-Україна" підтримана Міжнародним фондом "Відродження" (МФА) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, започаткувала спеціалізований сайт "Аналіз політики для демократії" http://policy-analysis.org

Європейськими кроками до перемоги

Початок тижня ознаменувався для студентства ІЖМК значущою подією – до нашого міста завітали представники ОБСЄ, які зібралися з різних куточків України та Європи, а саме:

  • Вольфганг Шпоррер – співробітник політичного відділу, на даний момент працює у місті Києві;
  • Урсула Фрьозе – відділ комунікацій і зв'язків зі ЗМІ;
  • П’єр Дей –  спостерігач у місті Дніпропетровськ;
  • Бьорн Фуннемарк – спостерігач в місті Дніпропетровськ.

Открытый семинар на тему: «Маленькие секреты ресторанного сервиса» от кафедры туризма и отельно-ресторанного дела КПУ

22 марта 2015 года, в воскресенье, в ресторане «Луизиана» состоялся бесплатный открытый семинар на тему: «Маленькие секреты ресторанного сервиса».

Семинар проводил старший преподаватель кафедры туризма и отельно-ресторанного дела Классического приватного университета Тувайкин Владимир Афанасьевич.

На семинаре рассматривались особенности ресторанного обслуживания посетителей в формате классического ресторана.

«Битва розумних» в ІЖМК

17 березня 2015 року в Інституті журналістики і масової комунікації пройшла інтелектуально-розважальна гра «Битва розумних».

У той час як інші студенти готуються до навчальних занять або відпочивають від буденних справ, в аудиторії 222 розпочалася справжня «битва» між командами, назви яких говорять самі за себе: «Журфакери», «Директорський загін», «Джмелі», «ЗЖ», «Патріоти», «Три девицы», «Зазівці» та «Крих-пих».

Студенти КІДМУ Класичного приватного університету відвідали мотиваційний семінар у рамках проекту «Успішна молодь»

3 березня 2015 року до Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету завітав керівник тренінгового центру, бізнес-тренер, мотиваційний спікер, засновник школи «Успішна молодь», автор книг і ряду освітніх програм у сфері мотивації, особистого зростання, ораторської майстерності, тайм-менеджменту та сімейних відносин Руденко Андрій

Нові перемоги наших дизайнерів-початківців

Кафедра дизайну Інституту журналістики і масової комунікації на чолі зі Світланою Геннадіївною Захаровою не залишається осторонь всеукраїнських та міжнародних конкурсів, що проводяться у галузі дизайну.

Цього разу когорта молодих дизайнерів у складі студентів першого і другого курсу Інституту журналістики і масової комунікації та студентів коледжу напряму „Дизайн” під чуйним керівництвом викладачів кафедри взяли участь у третьому Всеукраїнському студентському конкурсі книжкового знаку пам’яті Фелікса Кідера.
 

Участь у засіданні Консультативної ради Обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

12 березня 2015 р. у Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. І. Чижевського відбулося засідання Консультативної ради Обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді на чолі з директором Пастернаком Сергієм Олександровичем.

RSS-матеріал