Організація освітнього процесу у Класичному приватному університеті та Фаховому коледжі КПУ з 11.05.2021

Шановні студенти денної та заочної форми навчання КПУ та Фахового коледжу КПУ!

Відповідно до наказу ректора № 49 від 07.05.2021 з 11.05.2021 заняття проводяться очно в аудиторіях КПУ з дистанційною підтримкою на Віртуальній аудиторії відповідно до затвердженого розкладу.

Долучайтесь до Телеграм каналу Навчального відділу КПУ (t.me/nv_cpu), де розміщується актуальна інформація щодо змін у розкладі занять та інша корисна інформація.

Запити щодо реєстрації або відновлення логінів та паролів у Віртуальній аудиторії направляти на адресу zhu.edu.ua@ukr.net

До уваги випускників БАКАЛАВРАТА!

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ для здобуття ступеня «Магістр» триває з 9:00 11 травня 2021 р. до 18:00 03 червня 2021 р.

Реєстрацію здійснює Приймальна комісія Класичного приватного університету (тел. 050-405-97-57, (061)228-58-59, (061)764-14-91).

Процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ

Класичний приватний університет радо зустрічає майбутніх абітурієнтів

Під кінець навчального року університет відвідали талановиті одинадцятикласники Запорізької спеціалізованої школи спортивного профілю N26 для ознайомлення з освітніми програмами та правилами вступу до університету. Також школярі взяли активну участь в психологічному тренінгу «Формування лідерських якостей».

 

 

 

На острові Хортиця відбувся Кубок UNWF - перші офіційні всеукраїнські спортивні змагання зі скандинавської ходьби

Учасники - діти і дорослі - змагалися на дистанціях 2,5, 5 та 10 км. Нагороди переможцям и призерам вручив президент Всеукраїнської федерації скандинавської ходьби Ігор Єфименко - доречі, випускник Інституту здоров’я, спорту і туризму КПУ. Зазначимо, що студенти ІЗСТ та Фахового коледжу КПУ взяли активну участь в організації та проведенні змагань - у якості як волонтерів, так і учасників. Зокрема, на дистанції 5 км перемогу здобула Юлія Орнанджі - студентка магістратури спеціальності 017 «Фізкультура і спорт».

 

 

15 травня 2021 року – День науки в Україні!

Шановні науковці!
Вітаємо вас з професійним святом – Днем науки!

Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці вчених, має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується в усьому світі, саме тому необхідно докласти якомога більше зусиль для його реалізації.
Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій - основа економічного зростання держави, запорука її майбутнього!
Віримо, що наша справа буде підтримана молодим поколінням і тільки спільними зусиллями ми забезпечимо наукове процвітання України!

Бажаємо всім добра й злагоди, творчого натхнення, нових наукових відкриттів на благо рідної країни!
Нових наукових звершень та успіхів!
Зі святом!

13 травня 2021р. о 19.00 Класичний приватний університет запрошує на оновлений формат Дня відкритих дверей ONLINE

Під час online зустрічі Ви зможете ознайомитися з університетом та студентським життям; дізнатися про спеціальності та освітні програми університету та Фахового коледжу; а також отримати ґрунтовні відповіді на актуальні питання.

Ідентифікатор ZOOM: 862 718 8213
Пароль 111111

Відділ профорієнтації, соціальної роботи та зв’язків з громадськістю т. 0662428120 0962854891

Студент магістратури став володарем ліцензії на Олімпійські ігри

Студент магістратури спеціальності 017 «Фізкультура і спорт» Інституту здоров’я, спорту і туризму КПУ, борець греко-римського стилю Парвіз Насібов став володарем восьмої ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо серед спортсменів Запорізької області, блискуче виступивши на ліцензійному турнірі в Болгарії. Вітаємо Парвіза і бажаємо переможного виступу в Токіо та успіхів у навчанні!

 

 

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «РЕНЕСАНСНО-БАРОКОВІ ЧИТАННЯ» (23-24 квітня 2021)

23-24 квітня 2021р. відбулася Всеукраїнська наукова онлайн- конференція «Рснссансно-барокові читання», ініційована Лабораторією ренесансних студій Класичного приватного університету, а також підтримана Інститутом літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, Українським міжуніверситетським навчально-науковим шекспірівським центром ЗНУ, Чорноморським національним університетом ім. П. Могили. В ній взяли участь не тільки українські літературознавці з Київа, Львова, Миколаїва, Дніпра, Харкова, Кривого Рогу, Полтави, Луцька, Бердянска, Бахмута, Запоріжжя, але й зацікавлені у тематиці конференції іноземні колеги з Бомі (Франція), Підгориці (Чорногорія), Софіі (Болгарія), Мінська (Білорусь), що свідчить і про незгасаючий інтерес до актуальних проблем ренесансно- барокової літератури, і про широку географію її учасників.

Зустріч з керівником Запорізької обласної ради

Сьогодні Класичний приватний університет з діловим візитом відвідала голова Запорізької обласної ради – Олена Юріївна Жук.

 

 

 

 

RSS-матеріал