18 липня 2014 року відбулося вручення дипломів слухачам Центру професійної підготовки та підвищення кваліфікації

18 липня 2014 року відбулося вручення дипломів перепідготовки спеціалістів за спеціальністю „Програмне забезпечення систем” студентам, які навчалися за Державною програмою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 207 „Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці”.

У 2013-2014 н.р. в Центрі професійної підготовки та підвищення кваліфікації Класичного приватного університету за спеціальністю „Програмне забезпечення систем” проходили перепідготовку 58 слухачів, які отримали ваучери в центрах зайнятості Запоріжжя та Запорізької області. 

 

Вручення дипломів у Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету

  11 липня 2014 року у Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету відбулося урочисте вручення дипломів студентам за освітньо-кваліфікаційними рівнями «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст», «магістр» за участі проректора з навчальної роботи та з питань ліцензування та акредитації Класичного приватного університету Кравченка Володимира Миколайовича, першого проректора Класичного приватного університету Покатаєва Павла Сергійовича, начальника головного управління юстиц

Літній випуск – 2014 інституту управління

Інститут управління Класичного приватного університету
вже понад 20 років готує фахівців за широким спектром спеціальностей,
які є актуальними та затребуваними в сучасному світі.

 

 

 

 

Сходинками мрій: від однієї до іншої або п'ять років потому

 «Відлетіли від нас пташенята,

Розлетілись, пішли хто куди…»

Цього свята немає в календарі, але для кожної людини воно особливе і по-своєму незабутнє. Випускний – ще одна прожита сторінка життєвої історії, що закарбується глибоко в душі. 

У перший день найкращого літного місяця – липня, Інститут журналістики і масової комунікації попрощався зі своїми «пташенятами» –  журналістами, спеціалістами зі зв’язків з громадськістю, видавцями, соціальними працівниками та психологами.

Завершення навчального року в інституті управління

Зміцнити корпоративний дух та відзначити успішне завершення навчального року Інститут управління вирішив дружнім колективом на природі. 

Цього навчального року вже позаду заняття, заліково-екземенаційні сесії, державні іспити та захисти випускних робіт. Успішне завершення навчального року – це значна подія не тільки в житті студентів, але й в житті викладачів. Оскільки настав час, коли зерна знань, засіяні протягом року, мають вже давати свої паростки, оскільки попереду в цьому році лише випускний вечір, після чого у вільний професійний політ вирушать всі ті, хто досі називалися студентами.   

Відбувся захист випускних робіт студентів магістратури спеціальності „Адміністративний менеджмент”

В Інституті управління Класичного приватного університету відбулися захисти випускних робіт слухачів магістратури спеціальності 8.18010018 – „Адміністративний менеджмент”.

Державна екзаменаційна комісія відзначила високий теоретичний та практичний рівень підготовки випускників спеціальності. Новими керівними кадрами, які захистили свої роботи для здобуття ОКР „магістр”, кваліфікації „менеджер (управитель) з адміністративної діяльності”, поповнились підприємства, організації та установи міст, в яких навчалися групи: Запоріжжя, Мелітополь, Енергодар. Однак, можливості працевлаштування випускників далеко не завершуються нашим регіоном.

 

Студенти Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету успішно склали державні іспити.

    Студенти Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету успішно склали державні іспити, а також захистили магістерські та дипломні роботи.

 

 

 

 

 

RSS-матеріал