Участь у міжнародних проектах

1. Класичний приватний університет є партнером Міжнародного проекту з соціальної адаптації військовослужбовців звільнених в запас «УКРАЇНА-НОРВЕГІЯ»

2. КПУ є со-партнером за міжнародним проектом проекта ТЕМПУС PROMENG "Профессионально ориентированные Мастер-программы по инжинирингу в России, Украине, Узбекистане" спільно із ЗНТУ.

3. Подано на розгляд Європейської комісії міжнародний проект спільно з країнами Центральної та Східної Європи на чолі із німецьким університетом  Berlin School of Economics and Law (HWR Berlin) SupportforDemocracyintheUkraine - SummerSchool 2012 (Підтримка демократії в Україні – Літня школа 2012).

4. Міжнародний проект спільно з країнами Центральної та Східної Європи на чолі із німецьким університетом Berlin School of Economics and Law (HWR Berlin) SupportforDemocracyintheUkraine - SummerSchool 2013 (Підтримка демократії в Україні – Літня школа 2014).

5. Проект спільно із Сумським державним університетом в рамках програми „Інвестуючи у людей» спільний трирічний проект «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах» за підтримки Європейської Комісії.