Віртуальна аудиторія

В Класичному приватному університеті на базі сучасного програмного комплексу MOODLE створені сайти підтримки навчальних програм Класичного приватного університету  та Коледжу Класичного приватного університету.

Зареєстрованими користувачами цих сайтів є всі студенти, магістранти та викладачі університету. В межах обох сайтів викладачами Класичного приватного університету створено більше ніж 1800 електронних курсів за навчальними планами всіх напрямів навчання та спеціальностей, за якими Класичний приватний університет веде підготовку фахівців.

Студенти всіх форм навчання мають можливість використовувати матеріали електронних курсів у своєму навчанні через Інтернет в будь-якому місці та у будь-який час. Впровадження сайтів підтримки навчальних програм дозволило навчатись в Класичному приватному університеті студентам, які мешкають у різних містах та населених пунктах України.

Під час навчання студенти мають можливість не тільки засвоювати матеріали навчальних курсів, спілкуватися з викладачами у так званому режимі оффлайн (форуми, повідомлення системи MOODLE, електронне листування тощо), а і приймати участь в очному спілкуванні за допомогою системи вебінарів. 

Сайт підтримки навчальних програм Класичного приватного університету Сайт підтримки навчальних програм Коледжу Класичного приватного університету