Розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу в 2022 році на бакалаврат!

З 1 липня 2022 року стартувала реєстрація особистих електронних кабінетів для найбільшої аудиторії вступників – випускників 11-х класів (тобто на основі повної загальної середньої освіти) . Через кабінети вони зможуть подавати заяви на вступ до закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Також почалася реєстрація кабінетів для вступників до ЗВО на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра.

Для обох цих категорій можливість подання електронних заяв буде відкрита 29 липня. Тоді ж буде доступна функція додавання мотиваційних листів.

До уваги вступників 2022 року

Безкоштовне та пільгове навчання!

Враховуючи особливості вступної кампанії 2022 року, Класичний приватний університет пропонує безкоштовне та пільгове навчання для різних категорій вступників.

Безкоштовне навчання за рахунок бюджету КПУ надається:

 1) Вступникам з найвищими балами на 1 (перший) курс денної форми навчання для здобуття ступеня бакалавра з найбільшими балами національного мультипредметного тесту (НМТ) або сертифікатів ЗНО 2019-2021 рр., але не нижче 500 балів за сумою трьох тестів.
 2) на перший семестр навчання для здобуття ступеня бакалавра внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які перемістилися з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також внутрішньо переміщеним особам, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, та особам з території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій згідно затвердженого Кабінетом Міністрів України переліку територій за умови надання відповідного документа.

Пільгове навчання надається:

 1. Пільга в оплаті 50 % на перший рік навчання для здобуття ступеня бакалавра надається учасникам бойових дій (УБД). На другий та кожний наступний рік навчання учасникам бойових дій надається пільга 25%.
 2. Пільга в оплаті 25 % на весь період навчання для здобуття ступеня магістра надається учасникам бойових дій (УБД).

 З іншими пільгами можна ознайомитись у «Положенні про пільги в оплаті за навчання в Класичному приватному університеті та Фаховому коледжі «КПУ» на 2022/2023 н.р.»

Увага вступників для здобуття ступеня магістра!

Для вступу у 2022 році для здобуття ступеня магістра на основі диплома бакалавра для спеціальностей галузей 05, 06, 07, 28 необхідно скласти МТНК (магістерський тест навчальної компетентності). Для вступників на ці спеціальності на основі диплома магістра (спеціаліста) МТНК складати не потрібно.

МНКТ складати не потрібно для вступу на спеціальності: 011 Освітні, педагогічні науки, 014 Середня освіта, 017 Фізична культура і спорт, 035 Філологія, 035 Філологія, 041 Богослов’я, 121 Інженерія програмного забезпечення, 193 Геодезія та землеустрій, 227 Фізична терапія, ерготерапія, 231 Соціальна робота, 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм, 262 Правоохоронна діяльність. Здобувачі вступають тільки за результатами розгляду мотиваційних листів.

Для вступу на спеціальності 081 Право та 293 Міжнародне право необхідно скласти МКТ (магістерський комплексний тест).

Увага вступників для здобуття ступеня бакалавра!

Для вступу у 2022 році для здобуття ступеня бакалавра необхідно скласти НМТ (національний мультипредметний тест).

НМТ складати не потрібно для вступу до КПУ на спеціальності 014 Середня освіта (Здоров’я людини), 014 Середня освіта (Фізичне виховання), 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 193 Геодезія та землеустрій, 231 Соціальна робота

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ МОН , яким затвердженокалендарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Промо-відео Класичного приватного університету

21 травня 2022 року - День науки в Україні!

Шановні науковці! Вітаємо вас з професійним святом – Днем науки!

В даний час, відповідно до глобальних викликів, у зв’язку із новими реаліями світу та нашої країни, українська наука продовжує свій розвиток. Проте, перед науковою спільнотою України поставлено нові цілі та завдання, які завдяки наполегливій праці та відданості вчених своїй справі, обов’язково буде досягнуто.

Бажаємо всім добра й злагоди, творчого натхнення, нових наукових відкриттів на благо рідної країни! Нових наукових звершень та успіхів!
Зі святом!

Готуємось до свята: майстер-клас від студентської ради Інституту економіки та права

День святого Валентина – наймолодше свято України, яке відзначається щорічно 14 лютого. Традиція відзначати це свято прийшла в Україну з Західної Європи та завоювала величезну популярність серед українців різного віку, бо це свято про дружбу та любов. Люди в цей день дарують один одному подарунки – різноманітні валентинки. Дуже приємно отримати валентинку, яку зроблено своїми руками. Студенти Інституту економіки та права організували майстер-клас по виготовленню оригінальних валентинок із солоного тіста для мешканців Запорізького Православного дитячого будинку «Надія».

 

Канікули для відпочинку, але для добрих справ час завжди знайдеться!

Студенти Інституту економіки та права Класичного приватного університету разом із викладачами організували для мешканців одного із запорізьких дитячих будинків сімейного типу похід до приватного кінотеатру «Румс». Напередодні Різдвяних свят малечі була подарована можливість переглянути дуже цікавий мультфільм «Душа».

 

 

 

Вітаємо з акредитацією!!!

21 грудня 2021 року на черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було ухвалено рішення про успішну акредитацію освітньо-професійної програми Економіка підприємства спеціальності 051 Економіка другого (магістерського) рівня вищої освіти у Класичному приватному університеті.
Сертифікат про акредитацію видано строком на п’ять років (до 01.07.2027)

ДОБРІ СПРАВИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВІД СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ІУ КПУ

За ініціативи студентської Ради Інституту управління Класичного приватного університету студенти та викладачі завітали до Запорізької школи-інтернату N 1 з подарунками до Дня Святого Миколая і творчо провели з вихованцями час. Подарунки були придбані за кошти, зібрані від продажу творчих робіт студентів та викладачів кафедри інформаційних технологій та дизайну ІУ КПУ під час благодійної виставки-ярмарки "Зимові дива".

 

 

БДАГОДІЙНА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ

З нагоди зимових свят у Класичному приватному університеті відбулась благодійна виставка-ярмарок робіт студентів та викладачів кафедри інформаційних технологій та дизайну Інституту управління КПУ. На виставці були представлені картини, іграшки, новорічні сувеніри, святкові композиції. Вилучені кошти пішли на благодійність. Організатори дякують всім, хто завітав на виставку та тим самим не тільки поринув у світ краси та творчості, а й долучився до доброї справи!

 

 

ВІТАННЯ В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ КПУ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Традиційно з нагоди світлого та наповненого теплом свята, Дня Святого Миколая, Інститут управління Класичного приватного університету привітав дітей своїх співробітників, побажавши добра та віри у дива!

 

 

 

Студенти Інституту економіки та права разом із викладачами привітали дітей зі святом Святого Миколая

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – покровителя, захисника та наставника для всіх дітей. Він дарує віру в здійснення мрій, і тому малеча чекає на День Святого Миколая з великим нетерпінням.

Студенти Класичного приватного університету – майбутні економісти та юристи – підготували святковий сценарій, в якому казкові персонажі разом із юними артистами Арт-студіо «Пані Ірина» та прекрасними гімнастками СК «Максимум» вітають дітей, які на цей час позбавлені батьківського піклування та мешкають у Запорізькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

Про проведення відкритої зустрічі

21 грудня 2021 р. о 17.00 відбудеться відкрита зустріч з експертною групою з проведення акредитаційної експертизи освітніх програми «Економіка підприємства» та «Економічна кібернетика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка у Класичному приватному університеті.

Підключення до конференції Zoom за посиланням: https://zoom.us/j/92714558859?pwd=QW9paEMzS1JpUlhxNTJXSDdlMTJNUT09
Ідентифікатор конференції: 927 1455 8859
Пароль: 2021

Запрошуємо всіх бажаючих!

Наказ про продовження дистанційного навчання до 29.11.21

Відповідно до наказу ректора КПУ №130 від 19.11.2021 р., продовжено навчання за дистанційною формою до 29.11.2021 р.

Всі заняття проводяться онлайн за допомогою Zoom/Skype + Віртуальна аудиторія відповідно до розкладу занять.

Ідентифікатори та коди доступа розміщені на Віртуальній аудиторії у папках Розклад занять (www.zhu.edu.ua/cpu_edu) та t.me/nv_cpu_bot

Syndicate content