Увага! ФОТОКОНКУРС!

 

Візьми участь у Конкурсі


та отримай можливість відвідати майстер-класи від провідних фотожурналістів міста.

Кращі фотороботи будуть розміщені в розгорнутій фотовиставці в Класичному приватному університеті  та опубліковані в місцевих газетах.

Переможці конкурсу отримають цінні подарунки та знижки в оплаті за навчання в Класичному приватному університеті.

На автора найкращої роботи (учня 11 класу) чекає головний приз

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ на спеціальності “ЖУРНАЛІСТИКА”

Урочисте відкриття конкурсу відбудеться 16 листопада 2010 року в Класичному приватному університеті в ауд. 511 о 15.00 під час святкування Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку”.

Учасники фотоконкурсу можуть подавати авторські фотороботи (самостійні фото, колажі, тематичні фотоцикли: фотонариси, фоторепортажі тощо) розміром не менше ніж 10х15 см. Журі розглядатиме фотознімки, подані до 10 березня 2011 р.

Приймаються фотографії, зроблені плівковими або цифровими фотокамерами без спеціальної обробки, що спотворює дійсність. До фотографій необхідно додати інформацію, що містить назву знімку з датою зйомки, а також прізвище, ім'я, по батькові автора, школу і клас, в яких навчаєтесь, адресу і телефон для зв'язку.

Всі учасники конкурсу будуть відзначені спеціальними подарунками від Організаторів Конкурсу. До участі запрошуємо учнів 9-11 класів шкіл міста та області.

Роботи приймаються за поштовою адресою:

69002 м. Запоріжжя, вулиця Жуковського, 70-б, Інститут журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету, кабінет 322, 323.

Також роботи можна принести особисто за вказаною адресою з 8 до 19 години щоденно, окрім вихідних днів. На конверті робиться позначка «Фотоконкурс», вказується ім'я і прізвище автора, а також кількість надісланих робіт.

 

Телефони для довідок: 220-98-73; 220-58-57 (з 8.00 до 18.00).