Фестиваль-джерело натхнення

Фестиваль-джерело натхнення

     Отже, відбулося. 17 листопада у Києві відбувся Шостий Український студентський фестиваль реклами. Студенти Інституту журналістики і масової комунікації просто не могли цього пропустити і помчали в Київ. Як говорять самі організатори, фестиваль став головною подією студентської реклами в країні!

     Пройшов він у день студента, у Київському Домі Кіно. Організатори фестивалю -  Союз Рекламістів України, Київський Національний торговельно-економічний університет, перший в Україні маркетинговий журнал "Маркетинг і реклама". Однією з головних тем 6-го УСФР став заклик  "Подолаємо корупцію разом".
     Окрім традиційних майстер-класів, студенти нашого інституту отримали можливість взяти участь у надзвичайно цікавих тренінгах і семінарах, проведених відомими українськими рекламістами. Модератором програми майстер-класів був голова Союзу рекламістів України професор Євгеній Ромат.
     Фестивальний день був насичений цікавими подіями, новими відкриттями і розписаний буквально щохвилини, примушуючи молодих рекламістів розвиватися, зростати і завжди рухатися вперед.
     Цей день майбутнім рекламістам запам'ятається неймовірними емоціями, кількістю отриманих знань, постійним відчуттям причетності до цікавої і захопливої професії.

 

 

  

 

   

Педь Олена, студентка ІІІ курсу 
спеціальності „Реклама і в’язки з громадськістю”