СМІХ ТА Й ГОДІ!

 Інститут журналістики і масової комунікації відсвяткував День працівників телебачення, радіомовлення і зв’язку

       16 листопада силами студентів та викладачів Інституту журналістики було проведено свято «День телебачення та радіомовлення».

       Почалося все, як і належить, з вітальних слів «головних журналістів» нашого університету: директора інституту О.В. Богуславського та завідувача кафедри журналістики і соціальних комунікацій Т.В. Хітрової. Зокрема, Тетяна Володимирівна побажала студентам та гостям Інституту – школярам - досягти такого професійного рівня, за який не соромно буде отримати головну телевізійну премію – «Телетріумф».

       Коли всі «протокольні» пункти були виконані, слово надали студентам-журналістам. І тут почалося найцікавіше. «В ефірі «Новини» на телеканалі КПУ» - почала ведуча. В один випуск новин вихованці Інституту змогли вмістити шаржі, пародії на викладачів, гумористичний відеоролик про дирекцію, музичні привітання від дівчини-пісні Олександри Галко – переможниці Міжнародного конкурсу «Пісні моря - 2010».

       Майже годину глядачі витирали сльози від сміху. Оплески лунали гучно з кожного куточку амфітеатру аудиторії 512. Мабуть, це і є підтвердженням того, що студенти обрали правильний формат, потрапили, як то кажуть, у ціль.

       «Дякуємо. Ви дуже інтелігентно постібалися з викладачів. Чудово підготували свято» - ці слова Тетяни Володимирівни Хітрової були найкращою винагородою для студентів Інституту журналістики і масової комунікації.

       Свято вдалося. Головне тепер «втримати» високу планку. Бажаємо успіху!

Анастасія Кізерман, студентка ІІ курсу ІЖМК