Зустріч ветеранів журналістики зі студентами

     23 листопада відбулась зустріч ветеранів журналістики Запорізького краю зі студентами Інституту журналістики і масової комунікації. Своїм досвідом поділилися такі маститі журналісти як Майя Мурзіна, відповідальний секретар обласної організації Національна спілка журналістів України, Жан Кучмій та Микола Клименко – журналісти, автори багатьох книг.

     Серед журналістів також був присутній Анатолій Півненко, головний редактор ТРК "Алекс". Заслужені журналісти нашої країни звернулись до майбутніх колег із закликом прагнути до кращого творити досконаліше, опираючись на досвід знаних майстрів слова. Не меншої уваги, на думку гостей, заслуговує і теорія журналістики. Майя Мурзіна відзначила, що саме в університеті закладається основа спеціаліста, а ким ти станеш:ремісником чи творцем, залежить від того наскільки наполегливим ти будеш. Анатолій Півненко, у минулому редактор газет "Комсомолець Запоріжжя" та "Наш город", порадив студентам попрацювати у всіх видах ЗМІ для того, щоб обрати свою сферу діяльності. Розповіді гостей були настільки цікавими, що студенти продовжували ставити питання навіть після закінчення зустрічі.

     На заході була презентована книга "Пером і словом" ,яка вийшла під егідою Запорізької організації Національної спілки журналістів України. Ця книга - це збірка портретних нарисів про журналістів, які все життя поклали до ніг своєї професії. Всі бажаючі могли придбати книгу. За словами організаторів, усі кошти підуть на допомогу ветеранам-журналістам, що опинилися у скрутному матеріальному становищі.

Севост'янов Арсентій,студент 1 курсу ІЖМК