Студенти-журналісти КПУ зустрілися з представниками громадської організації людей, що живуть зі СНІДом

Студенти-журналісти КПУ зустрілися з представниками громадської організації людей, що живуть зі СНІДом
30 листопада, напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, для студентів Інституту журналістики і масової комунікації Класичного приватного університету був проведений семінар про тенденції поширення СНІДу в Україні. На цьому заході йшлося про можливі шляхи захворювання, методи виявлення хвороби і наголошувалося на тому, що кожен має замислюватися над цією проблемою саме зараз, щоб у майбутньому не шкодувати про бездумні вчинки сьогодення.
Організатори заходу зазначали серйозність і масштабність цієї проблеми у нашій державі і в Запоріжжі зокрема. Ірина Дорошенко, голова правління організації людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, зазначила: “Зараз у нашому місті близько 4 тис. ВІЛ-інфікованих, і це тільки ті, що стоять на обліку”. Для більшої наочності, студентам була представлена презентація. У ній представники громадської організації боротьби зі СНІДом наголосили на тому, що, враховуючи сучасні тенденції росту захворюваності, не виключено, через 10 років в Україні буде інфікованим кожний другий. Такі дані шокують, чи не так? Помітна реакція студентства, за словами організаторів зустрічі, це добрий знак: “Це реальність, від якої нікуди не дітись. І краще це знати і усвідомлювати, щоб мати можливість уберегти себе”.
Під час семінару студенти задавали питання, що їх цікавлять. Маю надію, що зустріч не залишила байдужими моїх однолітків, а знання отримані в цей день захистять від невиправних життєвих помилок.

Підготувала Антоніна Ігнатченко, студентка ІІ курсу ІЖМК.