Відбувся семінар НОК

16 грудня 2010 року в Класичному приватному університеті було проведено регіональний науково – методичний семінар «Сучасні інформаційні технології та їх застосування в навчальному процесі вищої та середньої школи».

       Організаторами семінару виступили два інститути КПУ: Інформаційних та соціальних технологій та Інститут економіки, а також науково – методичний відділ Науково – освітнього комплексу. Учасниками регіонального семінару були викладачі інформатики, особи, що відповідають за впровадження інформаційних технологій в загальноосвітніх навчальних закладах, викладачі, співробітники КПУ, представники міського та районних управлінь освіти.
       З вітальним словом до учасників семінару звернувся Горбань О.М., перший проректор – директор НОК КПУ, академік АН вищої школи України, професор, доктор фіз. – мат. наук. З доповідями, змістовними і дуже актуальними, виступили Сергєєва Л.Н., професор, директор Інституту економіки КПУ; Бахрушин В.Є., професор, директор НДЦ системного аналізу, зав. кафедрою системного аналізу та вищої математики; Швець Ю.О., доцент, директор Інституту інформаційних технологій КПУ; Тягушева О.Г., к.н. держ. управління, проректор з допрофесійної підготовки, заступник директора НОК; Коломоєць Г.П., доцент, заступник директора Інституту інформаційних технологій. Доповіді ілюструвались електронними презентаціями, що дуже спрощувало сприйняття великої кількості цікавої інформації, супроводжувались численними запитаннями.
  

     Дирекції інститутів КПУ та Науково – освітнього комплексу КПУ щиро дякує всім учасникам семінару за активну участь у ньому та сподівається на подальший розвиток науково – методичної взаємодії між Класичним приватним університетом та загальноосвітніми навчальними закладами, що входять до складу НОК.

Оргкомітет.