Пам’ятаємо і пам’ятати будемо!

     Студенти Інституту журналістики та масової комунікації вчора отримували дипломи в Запорізькій обласній державній адміністрації. Першокурсники, Анна Тютюнник, Людмила Мілежик та Ірина Ярко, брали участь у Всеукраїнському конкурсі серед молодих журналістів «Нащадки переможців». Саме їхні роботи увійшли до «Літопису» − книгу, в якій надруковані найкращі твори учасників.

     Студенти отримали дипломи в номінаціях : «Перемозі в Великій Вітчизняній війні присвячується», «Ми − нащадки переможців. Ми пишаємося цим!», «Поезія на варті миру», «Літопис війни: сімейні спогади»
     На церемонії нагородження були присутні: Микола Ярмощук, перший заступник голови ОДА ,Володимир Систеров, керівник Запорізької обласної молодіжної організації «Прес-центр «Акцент», Андрій Іванов, перший заступник міського голови, Олег Вєрозубов, начальник управління освіти і науки ОДА, Ігор Філіпенко, голова комітету в справах сім’ї та молоді міської ради. Саме вони вручали переможцям дипломи та книги з усіма публікаціями учасників.
     Примітно те, що цього року понад 400 учасників з різних міст України подали свої роботи до конкурсу, серед яких були і фотороботи. Організатори конкурсу наголосили, що важливо зберегти пам’ятати про роки Великої Перемоги. Саме журналісти повинні писати та нагадувати про ті події, які жили і будуть жити вічно в серці кожного з нас.

 

Алла Вікторівна Галуза, куратор групи ДЖ-110.
Ірина Ярко, учасник Всеукраїнського конкурсу серед молодих журналістів.