Перша проба пера

    Крок у студентське життя зробили сьогодні першокурсники Інституту журналістики і масової комунікації. Першого вересня Класичний приватний університет гостинно відкрив двері для всіх бажаючих отримати вищу освіту в одному з найкращих вузів Запоріжжя. Абітурієнтів познайомили з професорсько-викладацьким складом, який допомагатиме здобувати освіту протягом п’яти років. А магістри Інституту журналістики передали естафету яскравого студентського життя майбутнім колегам.

    Віктор Миколайович Огаренко, ректор університету, офіційно відкрив свято першого дзвоника та привітав усіх з початком нового навчального року. Танцювальний колектив під керівництвом Інни Олександрівни Лєпьохіної подарував динамічний, нестримний номер. Після посвяти абітурієнтів у студенти, за традицією нашого університету, їх обсипали зерном і сріблом на щастя на долю.
Від імені Інституту журналістики та масової комунікації, студентів другого курсу та магістрів вітаємо новоспечених студентів, бажаємо творчого натхнення, наполегливості, терпіння, знайти справжніх друзів та незабутнє студентське життя!

Студенти групи ДЖ-110, 2 курс,
Анна Архипова та Анастасія Марусенко, магістри ІЖМК

 

Саме сьогодні студенти першого курсу ІЖМК в своєму першому інтерв’ю відповіли на питання: «Чому я вирішив стати журналістом»:
Кристина Максименко: Журналістом я вирішила стати, тому що я хочу познайомитися з новими людьми, знаменитостями. І взагалі, журналістика − це професія професій.
Світлана Яворська: Журналістика − цікава професія, в якій можна розкрити себе через власну творчість.
Вікторія Голубенко: Я − активна людина, мені журналістика імпонує своєю динамічністю і можливістю відвідувати багато цікавих заходів.
Артем Яковенко: Я хочу проводити інтерв’ю з відомими людьми.
Михайло Малачинський: Вирішив стати журналістом, тому що мною керує бажання доносити до людей інформацію, яка може змінити щось у житті.
Олександр Боярко: Журналістикою я планую займатись все життя і жодного разу не пожалкувати про свій вибір.