ТАРАС БІЛКА, УЧАСНИК ГУРТУ «КРАПКА», СТАВ ГОСТЕМ ПРЕС-КЛУБУ ІЖМК

     9 вересня розпочав свою роботу прес-клуб Інституту журналістики та масової комунікації. Першим (дуже очікуваним) гостем став  Тарас Білка, учасник музичного гурту «Крапка», журналіст і випускник нашого вишу.. «Який стан сучасної музики в Запоріжжі?» - таку тезу для дискурсу висунули організатори прес-конференції.

     «Музика в Запоріжжі є»,  - одразу ж потішив присутніх Т.Білка. За його словами, у нашому місті представлені всі сучасні музичні стилі й напрями. Станом на 2009 рік нараховувалося більше 500 місцевих гуртів. Проте багато з них зникають так само швидко, як і з’являються. На думку Тараса, це спричинено відсутністю меценатів, а також розчаруванням початківців, яких не шанує публіка. «Велика кількість молодих музикантів вважає, що отримають усе й одразу. Вони мріють багато заробляти та мало працювати. Насправді ж успіх залежить від відсотку віддачі своїй справі» - констатує фронтмен.
     Нагадаємо, що гурт «Крапка» існує вже 2 роки і є дипломантом українських і міжнародних фестивалів. Свій стиль самі музиканти визначають як  етно-хоп – своєрідний коктейль з року, хіп-хопу, фолку, блюзу й кантрі. Влітку цього року хлопці отримали визнання на фестивалі «Тарас Бульба – 2011» у м. Дубно. Випустили перший «суто запорізький» альбом під назвою «Живий». Стали учасниками ХХ Фестивалю Української культури в Кошаліні (Польша).

Анастасія Кізерман, студентка ІІІ курсу ІЖМК