«Декаданс» ХІ століття»

23 вересня 2011 р. у Класичному приватному університеті за підтримки літературного об’єднання „Маруся” відбулося чергове засідання прес-клубу Інституту журналістики і масової комунікації. Цього разу гостем клубу став відомий запорізький письменник, журналіст та лідер рок-гурту «Декаданс» – Валентин Терлецький.
Зустріч пан Валентин вирішив розпочати виконанням ліричних пісень з репертуару свого гурту. Не могло не вразити розмаїття тем і проблем, що поставали в текстах лірики: від кохання до розлуки, від релігії до природи. В багатьох піснях чітко простежується зображення реалій життя рок-музикантів сьогодення. До речі, реалістичне змалювання життя стало провідною темою автобіографічного роману Валентина Терлецького «Рок-н-рол, стакан, кохання». У своєму творі автор розкриває всі реалії життя молоді, описуючи події власного студентського життя. Як зазначає автор, книга була написана «без усіляких фільтрів», і стала символом окремої сторінки в житті письменника, яку він уже давно перегорнув.
За своє життя Валентин написав 7 романів, кілька поетичних книг, серед яких: «Ключи от сумерек» та «Небесный оркестр». Вихід нового роману заплановано на кінець цього року.
Літературну діяльність В. Терлецький вдало поєднує з журналістською. Як зазначив музикант, журналістика є засобом заробітку, а душа його належить музиці та письменництву.
Наприкінці зустрічі гість із задоволенням відповів на питання студентів, розповів про літературні перспективи та поділився планами щодо власної музичної діяльності. Студентам Інституту журналістики і масової комунікації Валентин розповів про підготовку та концепцію нової великої концертної програми, до якої увійдуть не тільки нові пісні, а й ті, що написані кілька років тому. Члени та гості прес-клубу стали першими слухачами пісень, які ще не звучали на великій сцені.
Зустріч з музикантом та журналістом завершилася роздачею автографів та побажанням митцю подальших творчих успіхів в усіх його починаннях.

У січні 2012 року рок-гурту «Декаданс» виповниться 20 років! Студенти та викладачі Класичного приватного університету щиро вітають Валентина Терлецького з майбутнім ювілеєм!
 

 

Студентка ІІІ курсу, ІЖМК
Гайдук Дар`я