Система регіонального замовлення у Класичному приватному університеті діє!

Інститут управління упевнено заявляє, що система Класичного приватного університету по відбору обдарованих випускників загальноосвітніх навчальних закладів успішно функціонує!

З початком нового навчального року стало відоме ім’я особи, яка завдяки своїй обдарованості та наполегливості у навчанні чесно заслужила право навчатися в Інституті управління Класичного приватного університету на пільгових умовах.

 

Будучи ще ученицею ЗЗШ №4 Уфімцева Євгенія, бажаючи проявити свої здібності та розкрити свою талановиту особистість, стала учасницею Творчого конкурсу в номінації „Менеджер майбутнього: який він?”, що проводився Інститутом управління КПУ у межах заходів по виявленню обдарованих випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Євгенія надіслала есе на тему „Як я уявляю менеджмент у своєму майбутньому житті” до Класичного приватного університету, на кафедру менеджменту організацій, і була відзначена як один з найкращих авторів. Після цього Євгенію запросили до участі у ІІ (очному) етапі конкурсу, який проводився вже у стінах університету.

Дякуючи достатньо високому рівню теоретичної підготовки, який було продемонстровано під час захисту творчої роботи, а також активності на заняттях у Школі менеджера, що діє при Інституті управління, Євгенія була рекомендована в якості кандидата на пільгове навчання. Зараз вона є студенткою Інституту управління, успішно навчається за напрямом „Менеджмент”, є членом студентської ради Інституту управління, бере активну участь у заходах Інституту та університету!

 

Бажаємо Євгенії подальших успіхів у навчанні та підкорення нових вершин на шляху отримання освіти! А майбутніх абітурієнтів запрошуємо до участі у Творчому конкурсі, що проходитиме і в цьому році! Адже бути на місці Євгенії наступного навчального року зможе хтось із Вас!!!