ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ МАЄ ТАЛАНТИ !!!

Напередодні святкової річниці з нагоди Дня народження Класичного приватного університету в стінах рідної alma-mater засяяли зірки! Почесне жюрі – учасниці кавер-гурту „Holiday Band Girls” – Олександра Галко, Анна Шатілова та Ксенія Явір у кожному учаснику конкурсу „Таланти КПУ” змогли роздивитись іскру таланту та творчості!

 

 

 

За кращий сценічний образ зірочку від членів жюрі отримали Безрученко Анна, студентка 4 курсу ІУ КПУ, лауреат та дипломант багатьох обласних, всеукраїнських і міжнародних вокальних конкурсів, активна учасниця культмасових заходів інституту та університету і Єфремова Вероніка, студентка 3 курсу ІУ КПУ, заступник голови студентської ради Інституту управління.   

 

 

У номінації „Найгучніший спів” було відзначено Капралову Олену, студентку 4 курсу ІУ КПУ, голову культмасового сектору студентської ради Інституту управління, дипломанта вокальних конкурсів Запоріжжя, Дніпропетровська, Ялти, активну учасницю святкових університетських та інститутських заходів.

Справжнім „Відкриттям року” став дружній дует Інституту управління та Інституту економіки, які представляли студенти 4 курсу Капралова Олена та Дерибас Антон.

„Жагу до творчості” жюрі помітили у дівчат з дуету Інституту управління та Інституту економіки – Долі Олександри та Осаулко Ганни.

 

 

Ці таланти стали справжнім здобутком для створеної у цьому навчальному році
творчої арт-студії Інституту управління !!!