«Циганський табір» привітав чарівних панянок із першим подихом весни

У кожного свої вподобання та традиції святкувати весняні свята. Одні дарують квіти, солодощі, інші співають пісень, витанцьовують у вальсі, дехто взагалі влаштовує концерти, вистави та різноманітні заходи.
Цього року до Інституту журналістики і масової комунікації завітав справжнісінький циганський табір. Зі словами «Рамале-ромале» студенти запрошували найкращих, найгарніших, самих най-най викладачів на святковий вогник.
222 аудиторія послужила «роздолом» цього незвичного дійства.

 

 

 

Атмосфера свята відразу була налаштована на веселощі із ніжним запахом цвіту. Мужній барон із гітарою, чарівні циганки не просто привітали прекрасну половину з весною, співаючи пісні, розмахуючи квітчастими хустками, а й напророчили купу щасливих, веселих, і таких жаданих передбачень своїм улюбленим викладачам.

Хтось має купити залізного коня, комусь кожного дня даруватимуть квіти й носитимуть на руках, декому ніколи ні в чому не відмовлятимуть, хтось захистить чергову дисертацію та отримає премію, а де з ким станеться щось непередбачуване. І це далеко не весь список тих чудернацьких заготівок.

Та як би там не було, матимемо надію, що всі ці передбачення з милим подихом, обов’язково ввірвуться в життя кожної прекрасної пані – наших улюблених викладачок. А до них ще додасться: тепло рідних очей, щасливі, незабутні хвилинки радості, ніжність сонячних «зайчиків» та весняний цвіт любої «панянки» із таким прекрасним ім’ям Любов.

Ірина Ярко,
студентка ІІІ курсу ІЖМК