Остання студентська весна

12 березня 2013 року велика родина Інституту журналістики і масової комунікації проводжала у щасливу дорогу у професійне майбутнє своїх студентів-магістрів денної та заочної форм навчання спеціальностей „Зв’язки з громадськістю” та „Соціальна робота”

Чарівні, але такі різні дівчата названих вище спеціальностей отримали довгоочікувані дипломи від спеціально запрошеного гостя – відомого телеведучого, виконавчого директора інформаційно-розважального каналу „ТВ ГОЛД” Олександра Миколайовича Третяченка, директора ІЖМК Олега Вікторовича Богуславського та завідувачів кафедр – Інни Леонідівни Пенчук і Дмитра Миколайовича Ядранського.


Випускниці висловили подяку дорогим і таким рідним викладачам, теплими словами, які залишили свій маленький слід. Для студенток це остання студентська весна, позаду якої – цікаві лекції, чарівні очі коханих викладачів, незабутні емоції, чудові «різнокольорові» дні, веселощі та багато інших чудернацьких спогадів.


А попереду ще довга творча стежина, злети і падіння, радощі та розчарування. Однак, це не найголовніше. Головне, аби вони знайшли, і не загубили самих себе, на шляху до здійснення мрій.


 Тож, у світлу путь! Впевнено крокуючи по життю, залишаючи після себе приємну посмішку. Нехай вам щастить на кожному кроці, а поруч завжди будуть найдорожчі люди та вірні друзі. Залишайтеся собою, і пам’ятайте, що ви – частинка могутньої, дружньої родини ІЖМК.

Ірина Ярко,
студентка групи ДЖ-110