Конкурс краси «Міс Інституту права ім. В. Сташиса Класичного приватного університету»

Серед служителів Феміди величезна кількість прекрасних і чарівних дівчат, гідних участі у найпрестижніших конкурсах краси. Вони підкорюють не тільки своєю красою і талантами, але і чудово розбираються в тонкощах юриспруденції.
Увечері 29 березня до НК «CrowBar» прийшла велика кількість глядачів, аби підтримати саме свою учасницю та насолодитися чудовим номерами конкурсу.
Свято всім присутнім подарували організатори заходу – Студентська рада Інституту права ім. В. Сташиса КПУ при підтримці Директорату Інституту права ім. В. Сташиса КПУ.

 

 

 

 

Підготовку учасниць до конкурсу оцінювало журі, до складу якого увійшли:
- Єрмоленко Дмитро Олександрович - заступник директора з соціально-виховної та профорієнтаційної роботи, кандидат юридичних наук, доцент.
- Сергатий Микола Олександрович - заступник директора з наукової роботи та міжнародної діяльності, кандидат юридичних наук, доцент.
- Кравченко Дарина – голова Студентської ради Класичного приватного університету;
- представник туристичної фірми «Сто доріг»;
- Анна Лянная-Захлинюк – власниця весільного салону «Diva»;
- Марк Самарський – представник Grill - Bar "Melrose";
- Дана Стрюкова – власниця студії художнього матування скла «VitrumOk»;
- Пилипенко Катерина - представник салону краси Estetic-education;
- Юрій Дєрновой – представник весільної агенції "DeLuxe Wedding";
- представник інформаційно-розважального портала для жителів та гостей Запоріжжя - www.061.ua

На початку конкурсу заступник директора з соціально-виховної та профорієнтаційної роботи Єрмоленко Дмитро Олександрович привітав усіх та запевнив глядачів і членів журі, що дівчата Інституту права ім. В. Сташиса КПУ – найгарніші, тож обрати королеву краси буде дуже важко.
Учасниці мали п’ять виходів на сцену. Перший вихід красунь дозволив учасницям розповісти про себе особисто. Наші красуні розповідали про своє життя, читали вірші, які були написані ними особисто і навіть запросили на сцену свою групу підтримки. Конкурс дефіле у весільних сукнях підкреслював тендітність і ніжність учасниць. Родзинкою свята став конкурс талантів. Наші дівчата розповідали смішні історії та анекдоти, малювали портрет Мерилін Монро фарбами, які світяться в темряві, співали пісні від запальних до романтичних, а також танцювали. Глядачі та журі мали змогу побачити, як сучасний танець, так і танець живота. Кульмінацією вечора став «пляжний» вихід, який аудиторія зустріла бурхливими оплесками. Наостанок дівчата дефілювали у вечірніх платтях, які перетворили наших красунь на справжніх леді.

У паузах, поки дівчата переодягались, лунали сольні виступи: студента ЗСТ - В’ячеслава Крейдича, а також глядачі мали змогу послухати хіп-хоп виконавця, студента Інституту права ім. В. Сташиса – Іваннікова Федіра (mr.Freidor).
Отже, перемогу в конкурсі краси та титул «Міс Інституту права ім. В. Сташиса КПУ» здобула Нєкрасова Злата (студентка групи ДП-309). Титул віце-міс отримала Коваленко Світлана, студентка групи МП-112. Ще один поважний титул – “Міс глядацьких симпатій ” дістався Борисенко Дар’ї (студентці групи ДП-109). Відзначили дівчат і в інших номінаціях. Титул «Міс талант» - Марина Келембет (студентка групи ДП-208), титул «Міс фото» - Світлана Букацелі (студентка групи ДП-111), титул «Міс чарівність» - Ксенія Грабко (студентка групи ДП-410К), титул «Міс Конгеніальність» - Яна Глушко (студентка групи ДП-309). Учасниці отримали цінні подарунки від Студентської ради Інституту права ім. В. Сташиса КПУ та партнерів конкурсу.
Глядачі залишились задоволені, хоч дехто не поділяв смаків журі.