ВІДБУВСЯ КОНКУРС „КРАЩИЙ РЕДАКТОР”

23 квітня о 15:00 в Класичному приватному університеті відбувся конкурс «Кращий редактор», в якому узяли участь школярі 9-11 класів. У стінах університету зібралися учні шкіл м. Запоріжжя та області, щоб продемонструвати свої знання і здобути перемогу. 
На початку конкурсу перед школярами виступив директор Інституту Журналістики і масової комунікації КПУ, О.В. Богуславський, викладачі кафедри видавничої справи, редагування та української філології з презентацією спеціальності «Видавнича справа та редагування» та побажаннями успіхів у конкурсі. Після того, як школярам розповіли про правила конкурсу, їм роздали завдання, які містили текст та ілюстрації.

У тексті конкурсанти мали виправити помилки, спираючись на свої знання, а також відредагувати ілюстрації до тексту. На всі завдання було відведено одну годину. Переможців конкурсу «Кращий редактор» буде оголошено за три тижні, 23 квітня 2013 р. о 14.00 під час святкування в Класичному приватному університеті Міжнародного дня книги, де і відбудеться нагородження учасників та переможців змагань.

Матеріал підготувала Овес Кіра,
Студентка групи КЩ-111 коледжу КПУ
спеціальності “Видавнича справа та редагування”