Арсен Мірзоян в ІЖМК: «Не треба бути модним – треба бути чесним!»

15 квітня 2013 року ексклюзивно до Інституту журналістики і масової комунікації на імпровізовану прес-конференцію завітав учасник популярного шоу-талантів «Голос Країни», автор і виконавець власних пісень – Арсен Мірзоян.

Співак, як «справжнісінька» зірка, трохи запізнився на так зване засідання, пояснивши це тим, що займається випуском нового альбому і тільки-но повернувся до Запоріжжя.

 

 

 

З першої хвилини розмови студенти та учні «Школи молодого журналіста», відразу ж засипали гостя питаннями. Життя після шоу «Голосу країни», дитинство, спорт, творчість, і, звичайно ж, музика – стали головною темою розмови.
Арсен поділився із присутніми своєю мрією заспівати з Григорієм Лєпсом і Стасом Михайловим: «З Лєпсом – серйозно, а з Михайловим – бажання», – говорить Мірзоян.


 

Також він розповів про свої музичні вподобання, і запропонував всім послухати Alter Brige, Lamy та Стаса Михайлова.
Виконавець з величезним задоволенням говорить про велоспорт, і про все, що стосується спорту загалом. Саме в ньому він знаходить «порятунок» в боротьбі з лінню, займаючись в спортзалі «до упаду».
Також на зустрічі згадали і про благодійність. «Я не можу відмовити тим дітям, які все це вигадали...», – говорить співак про благодійний фестиваль «Гармонія сердець», який пройде в ДК ім. Кірова 20 квітня 2013 року.


 

У ході всього спілкування, з вуст українського співака «злетіла» чудова фраза, яка, можливо,колись стане слоганом якоїсь продукції, чи хоча б так званим «крилатим висловом»: «Не треба бути модним – треба бути чесним!».
І на останок, на прохання шанувальників, талановитий автор заспівав декілька своїх пісень, як російською, так і українською мовами. Зокрема, пролунала його загальновідома композиція – «Бувай малий!», яку кожен наспівував собі під носа.
Зустріч закінчилася роздачею автографів і традиційною фотосесією. А палкі шанувальниці творчості Арсена Мірзояна, презентували йому солоденький подарунок.


 

Ми дякуємо Роману Коробському, студенту IVкурсу, який самотужки подарував лише Інституту журналістики і масової комунікації таку надзвичайну можливість – почути наживо незрівнянно чуттєвий голос Арсена Мірзояна, який є не лише талановитим співаком, а й нашим земляком.


 

Сподіваємося, що такі ексклюзивні незвичайні зустрічі стануть приємною традицією в стінах Інституту журналістики і масової комунікації.
 

Ірина Ярко,
студентка ІІІ курсу ІЖМК