Круглий стіл «Україна-ЄС: на шляху до політичної асоціації»

18 квітня 2013 року представники Класичного приватного університету, проректор з наукової роботи, д.ю.н., проф. Монаєнко А.О., начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами, к.е.н. Трохимець О.І., директор Науково-дослідного інституту КПУ, к.е.н., доц.. Томарева-Патлахова В.В. взяли участь у другому засіданні Робочої групи «Україна-ЄС: на шляху до політичної асоціації» «Національного Конвенту України щодо ЄС» на тему: «Угода про політичну асоціацію та ЗВТ між Україною та ЄС: виклики та можливості для України та Запорізької області».

Круглий стіл проведено за сприянням Національного інституту стратегічних досліджень спільно з Управлінням зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької обласної державної адміністрації, Дослідницьким центром Словацької асоціації зовнішньої політики, Українським незалежним центром політичних досліджень та за підтримки Slovak Aid та Запорізької торгово-промислової палати.

 

Питання, що обговорювались:  
Угода про політичну асоціацію та ЗВТ між Україною та ЄС: виклики та можливості для України та Запорізької області;
Регіональний вимір євроінтеграційної стратегії України: перспективи співробітництва Запорізької області з регіонами ЄС.


  

Учасники круглого столу: державні службовці, провідні вітчизняні та зарубіжні експерти, представники органів місцевого самоврядування і неурядових організацій.