УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ ЖУРНАЛІСТИКИ І МАСОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ У НОБЕЛІВСЬКОМУ КОНГРЕСІ

У Дніпропетровському університеті економіки та права ім. Альфреда Нобеля відбулося урочисте відкриття Третьої Віртуальної сесії Всесвітнього Нобелівського економічного конгресу «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи».

Розпочалося з привітання ректора навчального закладу, доктора економічних наук, професора Бориса Івановича Холода та ректора Міжнародної академії інноваційного розвитку (Росія), доктора економічних наук, професора Євгенія Олексійовича Жукова.

 

 

 

 

 

18 квітня 2013 року у рамках ІІІ Віртуальної сесії Всесвітнього Нобелівського економічного конгресу «Світова економіка XXI століття: цикли та кризи» відбулося вручення нагород переможцям Міжнародного конкурсу, присвяченого 40-річчю присудження Нобелівської премії В.В. Леонтьєву. Партнером формування призового Фонду Міжнародного конкурсу наукових робіт студентів і аспірантів, присвяченого 40-річчю присудження Нобелівської премії В.В. Леонтьєву, виступило Дніпропетровське регіональне управління банку «Фінанси та кредит».

Переможців Конкурсу привітала директор з корпоративного бізнесу цього управління Олена Миколаївна Гайдун .
У якості основної теми дискусії ІІІ Віртуальної сесії Всесвітнього Нобелівського економічного конгресу обрано тему «Економічна нестабільність: недоліки ринкового саморегулювання або помилки в державній політиці?». На секційних засіданнях представлено близько 80 доповідей учасників Віртуальної сесії із 40 вищих навчальних закладів.

На Міжнародному конкурсі наукових робіт студентів та аспірантів, присвяченому 40-річчю присудження Нобелівської премії В. Леонтьєву, Класичний приватний університет представили Віталій Андронік, Крістіна Максименко та Юлія Коротаєва, студенти Інституту журналістики і масової комунікації, які і стали дипломантами Благодійного фонду «Планета Альфреда Нобеля».

За визначенням організаторів, переможцями стали усі, адже ця участь –перші кроки до лідерства. Усім учасникам була надана можливість виступити зі своєю доповіддю. З радістю у душі та з посмішкою на обличчі конкурс був завершений веселою та дружньою фотографією біля пам’ятника нобелівським лауреатам «Планета Нобеля».

Матеріали доповідей для обговорення розміщені на сайті Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля http://congress2013.duep.edu та будуть опубліковані в наукових журналах «Бюлетень Міжнародного Нобелівського економічного форуму», «Академічний огляд», «Економічний вектор економічного розвитку», які входять до переліку фахових видань України і включені до міжнародних науково-метричних баз IndexCopernicusтм.

Крістіна Максименко,
студентка групи ДЖ-111