ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ У СПІВПРАЦІ

У квітні 2013 року для студентів та викладачів Інституту журналістики і масової комунікації завдяки Запорізькому обласному благодійному фонду „Гендер Зед” було проведено тренінги на різні суспільно значущі проблеми сучасного суспільства.
Так, студенти різних напрямів Інституту прослухали тренінги на теми „Друга стать: дискримінація жінок у патріархальному соціумі”, „Права людини – права меншин” та „Расизм і ксенофобія в українському суспільстві”.

 

 

 

 

Стосовно останнього, то пропонуємо вашій увазі невеличку замітку на прослухану тематику, написану студентом Інституту журналістики і масової комунікації Станіславом Вовною.

Культурній рівень суспільства росте і міняються погляди на світ. Що вчора здавалось константою, сьогодні викликає сумніви. Монголоїди, негроїди, європеоїди – це не поділ людства на володарів та рабів, а лишень слова для позначення мінімальних відмінностей на базі одного єдиного єства – людського.
Вбиваючи одного емігранта тут, ми потенційно вбиваємо одного нашого там. То може годі? Може потрібно бачити справжніх ворогів, а не кидатися на тих, хто трохи відрізняється від нас зовнішнім виглядом.

Це лише декілька з тих питань, що підіймались на тренінгу від Максима Буткевича, в колишньому журналіста ВВС, а тепер професіонала у питаннях расизму та ксенофобії.

Проведений за підтримки запорізького благодійного фонду «Гендер Зед», тренінг додав +1 до майстерності молодих журналістів, за що вони висловлюють подяку всім, хто доклав до цього руку. 

Станіслав Вовна,
студент групи ДЖ-110
дирекція ІЖМК