«З митцем у вічність…»

«Світ ловив мене, а не спіймав» — саме такими словами розпочалася літературно-музична зустріч, присвячена 290-річчю від дня народження Григорія Сковороди, яку відвідали студенти Кіровоградського інституту державного та муніципального управління КПУ, що проходила в ОУНБ ім. Д. Чижевського.

 

 

 

 

 

 

 

Григорій Сковорода — видатна постать у літературному процесі. Можна сказати, він випередив свій час: випередив формою та змістом поетичних творім, випередив художньою довершеністю своїх трактатів, прозових творів і байок. Але головним є інше. Г. Сковорода, не підкоряючись впливу своєї доби, випередив час насамперед своїми філософськими поглядами, світосприйняттям та думками.

Під час літературно-музичної зустрічі глибоко і всебічно студентам КІДМУ КПУ відкрився оригінальний сучасний погляд на життя і високий геній мислителя завдяки цікавому літературному екскурсу кандидата філологічних наук, доцента Олега Івановича Тарана та фільму, присвяченому Г. Сковороді.

Гармонійно відтінювалась літературна зустріч чарівною музикою бандури і флейти у виконанні студентів Кіровоградської музичної школи.
На завершення студенти КІДМУ КПУ та усі присутні мали змогу насолодитися поезією мандрівного філософа.