День Перемоги у Кіровограді

Біля братських могил
Не рідшає стрій
Кличе Вічний вогонь.
Плин років не порушить...
Хоча знову поменшало
Срібних сивин,
В серці пам'ять живе,
Зігріваючи душі.

 

 

 

 

 

 

Значною подією для жителів м. Кіровограда стало святкування Дня Перемоги.
У заходах із вшанування учасників Великої Вітчизняної війни мали нагоду взяти участь і співробітники та студенти Кіровоградського інституту державного та муніципального управління КПУ.

Урочисте відзначення Дня Перемоги розпочалося з військового параду та врочистої ходи ветеранів, представників підприємств, установ, організацій та зокрема співробітників та студентів Кіровоградського інституту державного та муніципального управління КПУ до меморіалу Слави на Фортечних валах. Особливістю цьогорічного військового параду стала участь у ньому військової техніки – бронетранспортерів, машин зв’язку, авто- та мототехніки періоду Другої світової війни радянського, американського й німецького виробництва. 

Мітинг на території меморіального комплексу розпочався з покладання квітів до Вічного вогню. У ньому взяли участь керівники міста та області, представники ветеранських організацій. Після цього ветеранів запросили до великого армійського намету на зустріч з керівництвом міста й області за солдатською кашею.

Квіти покладали також до могил похованих на території меморіалу Слави наших видатних земляків, до пам’ятного знака "Багнет" і до пам’ятника жертвам фашизму в сквері за першою міською лікарнею. Після цього учасники свята змогли підкріпитися у наметах та польових кухнях пошукових загонів, підрозділів міністерств внутрішніх справ та з питань надзвичайних ситуацій, а також Кіровоградського інституту державного та муніципального управління КПУ.

Дітей зацікавила сучасна військова техніка, розміщена на проїжджій частині навпроти першої міської лікарні, два модерних міліцейських патрульних мотоцикли із сигнальними маячками та ретротехніка біля входу на територію меморіального комплексу, а також виставка робіт умільців з гуртків "Крій, шиття та креативне рукоділля", "Фітодизайн", фотогуртка та гуртка авіа- й судномоделювання міської станції юних техніків.