Всенародне свято молодості і надій – День Знань.

Другого вересня в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Знань. На урочистостях були присутні студенти, батьки, науково-педагогічний склад та гості.
Привітальним словом захід відкрили Литвин Іван Іванович та Шаркова Ганна Юріївна . Виступили гості – Демешко Олександр Володимирович , Ніколаєнко Віктор Григорович та Щербина Ольга Володимирівна.

 

 

 

 

Студентів та першокурсників привітали доцент кафедри правознавства, досвідчений фахівець, відомий науковець і просто людина, яку люблять і поважають студенти, кандидат філософських наук Ігнатьєв Віталій Аркадійович та студентка другого курсу Пришлюк Ілона. Свято проходило у супроводі військового оркестру.

В цей день була започаткована традиція – щороку запалювати Факел Знань, який згодом буде зберігатися в майбутньому музеї КІДМУ КПУ.

Не могли не згадати ще одну вагому дату. Адже, 2го вересня наш Інститут почав новий етап свого розвитку, який ознаменований переїздом в нову будівлю. Будь-який початок є складним, але будь- який початок – це перспектива. Всі присутні були ознайомлені з територією, яка за досить короткий час перетвориться в сучасно облаштований і гарний вищий навчальний заклад.

Після закінчення урочистих заходів першокурсники разом зі своїми кураторами відправилися на екскурсію до Кіровоградського художнього музею.