Мета: Іноземні науковці, які працюють у ВНЗ та науково-дослідних інститутах, мають можливість провести дослідження в одному з державних або державно визнаних німецьких ВНЗ або у одній з позауніверситетських науково-дослідних установ.
Тривалість: Стипендія надається на строк від одного до трьох місяців в залежності від плану роботи пошукача.
Розмір стипендії: Щомісячна стипендія становить, залежно від наукового ступеня, 2000 євро для наукових співробітників (викладачів, доцентів, як правило, зі ступенем кандидата наук) та 2150 євро для професорів, у виключних випадках - 2300 євро.
Крім того, DAAD виділяє, як правило, певну суму на проїзд, якщо це не беруть на себе організації на Батьківщині пошукача або інша сторона. Допомога на перебування членів сім´ї не надається.
Вимоги до пошукачів: Подавати заяву на стипендію DAAD для наукового стажування можуть досвідчені науковці, як правило, з науковим ступенем. Всі пошукачі мають працювати у ВНЗ або науково-дослідному інституті у своїй країні.
Найважливішим критерієм при відборі є, поряд з попередніми науковими здобутками (наприклад, попередні публікації), переконливий та добре спланований науковий план перебування у Німеччині, узгоджений з колегою з німецького інституту, до якого планується поїздка. Серед документів на заяву має бути письмове підтвердження запланованої співпраці, яке чітко посилається на плани пошукача.
Необхідно мати письмову згоду приймаючого інституту щодо надання робочого місця для пошукача. Підтримка DAAD за програмою наукового стажування можлива не частіше одного разу на три роки.Прохання до колишніх стипендіатів фонду ім. Олександра фон Гумбольдта звертатися в першу чергу до фонду ім. Гумбольдта.
Прийом документів відбувається в Інформаційному центрі DAAD у Києві
з 01.09.2013 до 15.11.2013, перебування можна планувати з 01.05. наступного року.
Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків
і роботи з іноземними студентами (каб.219)
- 2748 reads