Стипендії для митців: робочі перебування викладачів ВНЗ

Мета: Викладачі ВНЗ за спеціальностями образотворче мистецтво, дизайн, кіно, музика, архітектура, а також театральне мистецтво, режисура, танець та хореографія можуть подавати заяву з метою співпраці з німецьким ВНЗ в галузі мистецтва.

Тривалість стипендії: Стипендія триває, в залежності від плану роботи пошукача, від одного до трьох місяців. Початок виплати стипендії - не раніше 1 червня. 

Розмір стипендії: Залежно від академічного статусу DAAD виплачує щомісяця стипендію у розмірі 2000 євро для молодих науковців (асистенти, молоді доценти) та 2150 євро для професорів, у виключних випадках 2300 євро. Крім того, DAAD сплачує, як правило, певну суму на проїзд, якщо це не беруть на себе організації на Батьківщині стипендіата або інша сторона. 

Вимоги до пошукачів: Обов´язковою умовою для пошукачів на стипендії на робоче перебування за вказаними напрямками є робота викладачем у ВНЗ. Важливим критерієм при відборі є добре спланований та переконливий проект. Разом з документами на заяву необхідно подати письмове запрошення від німецького ВНЗ або письмову угоду з німецьким університетом на час перебування. 
Підтримка DAAD за цією програмою можлива лише один раз на три роки.

Прийом документів з 01.09.2013 до 15.11.2013 відбувається в Інформаційному центрі DAAD у Києві.

Увага! Документи мають бути подані у трьох наборах, кожен у вказаному порядку.
Неповний набір документів для заяви не розглядається.

Додаткова інформація у відділі міжнародних зв’язків
і роботи з іноземними студентами (каб.219)