Подорож до однієї з наймальовничіших точок України – Уманського національного дендрологічного парку «Софіївка»

4 жовтня 2013 року студенти та співробітники КІДМУ КПУ відвідали місто Умань, де милувались чарівними пейзажами осіннього Софіївського парку. Поїздка була присвячена Дню юриста, Дню вчителя та Дню народження КІДМУ КПУ. 

Починаючи від входу в парк, і закінчуючи островом Анти-Цирцеї, чарівність парку захоплювала мальовничими групами каменів у сполученні з пожовклим листям і водними перепадами річки Кам'янки. Кожний куточок парку овіяний міфами й легендами стародавньої Греції та Риму.

Екскурсія супроводжувалася розповіддю екскурсовода про надзвичайну історію будівництва парку, який створений в 1800 році власником міста Умань, польським магнатом Станіславом Щенсним (Феліксом) Потоцьким як подарунок коханій дружині, красуні - гречанці Софії Вітт-Потоцькій.

Автором топографічного та головним митцем і натхненником архітектурного проекту та керівником будівництва парку був призначений талановитий польський військовий інженер Людвіг Метцель. В основу композиційного рішення центральної частини парку покладені сюжети з міфології Стародавньої Греції та Риму, а деякі місця нагадують оселю грецьких богів, героїв, письменників та філософів.

Студенти були захоплені красою парку і отримали масу позитивних емоцій від екскурсії. Всі задоволені повернулися додому.