БАЖАЄШ ТВОРЧОСТІ ЗАВЗЯТО, ЗАХОДЬ ДО НАС У «МЕДІА-ХАТУ»

Свій ПЕРШИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ відзначає «МЕДІА-ХАТА» молодіжний інформаційний сайт, започаткований Інститутом журналістики і масової комунікації в минулому році як новий творчий простір для студентів – журналістів, рекламістів та видавців, журналістів-початківців та людей, які бажають щодня дізнаватися про заходи, проекти, зустрічі, конкурси та інші цікаві події в житті Інституту журналістики і масової комунікації КПУ та нашого міста, учасниками чи свідками яких стали члени «медіахатньої» кореспондентської мережі!

Чому «Медіа-хата» запитаєте ви? Все дуже просто! Надто хотілося нам створити затишну атмосферу, щоб кожен гість із першого разу міг сказати «”Медіа-хата” мій другий дім», в якому кожен може знайти для себе «кімнату для душі»: погомоніти про новини в Бесідці, порадіти нашим перемогам у Вітальні, посмакувати проектами наших студентів у Медіакухні, погортати фотоальбоми у Фотогалереї, насолодитися поезією в Літературній кав’ярні та переглянути рецензії на кіно-хіти в Кіно-клубі «АРТіФАКТ», що розташувалися гармонійно в Мистецькій залі, ну і, звичайно, по-студентськи повеселитися в Кімнаті сміху!

Стати «мешканцями» нашої творчої студії, тобто авторами будь-якої рубрики,
ми запрошуємо школярів 9–11 класів шкіл міста та області! 

Для цього варто надіслати матеріали на електронну адресу: Kovpak.viki@rambler.ru
ДВЕРІ «МЕДІА-ХАТИ» ЗАВЖДИ ВІДЧИНЕНІ ДЛЯ НОВИХ ДРУЗІВ, ІДЕЙ ТА ТВОРЧИХ ПЛАНІВ ЗА АДРЕСОЮ:

http://journalist.zp.ua/!!!

Наша дружня родина висловлює подяку постійним авторам «кімнат-рубрик»: Ірині Ярко, Дар’ї Лебеденко, викладацькому складу КЖСК і КРЗГ та технічним помічникам у реалізації наших шалених ідей: П.В. Ардашову, магістрантам спеціальності «Медіакомунікації» Олегу Ширваняну, Ігорю Попку та Артему Кириченку!

В очікуванні нових друзів «Медіа-хати», В.А. Ковпак, 
кафедра журналістики і соціальних комунікацій