Такого Дубовий гай ще не бачив…

Хтось сидить вдома перед телевізором, хтось смакує улюблений чай з печенюшками, а студенти Інституту журналістики і масової комунікації підкорюють мальовничі куточки Запоріжжя. Проте все по порядку.

12 жовтня в Дубовому гаю першокурсники завойовували право на почесне «ім’я» – студент ІЖМК.

 

 

 

Новобранців зустріла гвардія старшокурсників, які й привели їх до місця призначення, де на них вже чекали строгі, але по-своєму добрі, «солдати». Галявина з казковими героями перетворилась на справжній креативний «полігон». 

Першокурсники мужньо долали всі випробування на своєму шляху: вчились «викручуватись» перед викладачами, малювали, танцювали та співали «на замовлення». 

Молодь поклялась: заливати смуток чаєм, боротися зі словами-паразитами, не красти книг в бібліотеці, посміхатись, ніби смайлик та носити викладачів на руках (Тож, мудрі наставники, як говорять: «Користуйтеся можливістю!»). А на додачу закріпила своє «Клянусь» поцілунком, посмішкою, унікальною поміткою на лобі та «смачнючою» студентською стравою.

Після «обіду» першокурсники, які удостоїлись звання студент ІЖМК, продовжили долати чудернацькі випробування. Що вони тільки не робили: показували театральну виставу, стрибали в мішках, бігали з пластиковими стаканчиками в зубах та ще багато чого цікавого та креативного.

Чудернацьке дійство закінчилось супер-конкурсом – говоріння з цукерками. Троє сміливих переможців із зав’язаними очима, разом зі своїми поводирями, пройшли незвіданий шлях до каруселі «Сюрприз». Опинившись у середині свого призу, сміливці дозволили собі трішки «розслабитись», випускаючи на поверхню емоції разом із криком. 

Сподіваємось, що «Посвята-2013» на все життя залишиться в пам’яті наших першокурсників. А поки що, любі друзі, дерзайте! І не забувайте проявляти свій креатив не лише на природі, а й в університеті!

Велика подяка чудовим студентам-організаторам і креативній неньці – Ірині Миколаївні Дяченко за подарований щасливий день!

 

Ірина Ярко,

студентка ІV курсу ІЖМК