День студента в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету

18 листопада в КІДМУ КПУ відбувся святковий концерт, присвячений Дню студента. Відкрили концерт директор Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету Литвин Іван Іванович та заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи Шаркова Ганна Юріївна.

Студентам було вручено студентські квитки та страхові полюси. Студент групи ДП-213 Олександр Шмуратов та студентка групи КДП-283 Постолюк Анастасія артистично виконали роль ведучих. Зібрала захоплені погляди глядачів своїм чарівним танком студентка групи ДП-213 Михалкович Марія. Порадували своїми виступами Буц Олена, Дорожінський Олександр, Поворознюк Ілона, Царалунга Владислав, Матназаров Станіслав та Чередніченко Андрій.

Як чудово, що творчий актив інституту знаходить час для підготовки таких заходів, адже насправді це не легка праця! Також з вітальним словом до студентів звернувся доцент кафедри правознавства Ігнатьєв Віталій Аркадійович. Не обійшлося і без гостей : святковий захід відвідав депутат Кіровоградської міської ради, голова бюджетної комісії Краснокутський Олег Володимирович. 

В цілому свято пройшло цікаво, всі присутні в залі бурхливими оплесками підтримували виступи на сцені.