Загальноуніверситетські заходи до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ/СНІД

В рамках загальноуніверситетських заходів до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ/СНІД кафедрою практичної психології, соціології та соціальної роботи за сприяння Студентської ради КПУ було проведено профорієнтаційний, просвітницько-профілактичний тренінг «Що варто знати про ВІЛ/СНІД». Учасниками тренінгу став шкільний актив Жовтневого району.

Загальна мета заходу стосувалась актуальної проблеми поширення ВІЛ/СНІД  в Україні серед молоді. 

Налагоджували контакт з аудиторією, вели дискусію  та допомагали школярам визначитися у істинності своїх знань щодо проблеми ВІЧ/СНІД студенти спеціальності «Психологія»  - Кіляров Ярослав та Ващук Марина. 

До уваги учасників тренінгу були представлені змістовні інформаційні повідомлення «ВІЛ і СНІД»,  «Шляхи передачі ВІЛ» та «Жити поруч»;  мозковий штурм «Як передається вірус?»; вправи «ВІЛ не передається…», «Анкета», «Міфи та факти про ВІЛ/СНІД», «Небезпечні ситуації»;  підсумкова дискусія.

А у понеділок 02.12.13 о 12:30 проходив профорієнтаційний  захід до міжнародного «дня боротьби зі СНІДом». Захід проводився студентською радою Класичного приватного університету при підтримці відділу допрофесійної підготовки. На захід були запрошені члени шкільного самоврядування. У заході прийняли участь: студент 3 курсу інституту економіки, спеціальності економ. кібернетика Дмитро Сироїд, який виконував пісню – „Океан Ельзи – Стріляй”. Студентка 3 курсу, інституту журналістики і масових комунікацій, спеціальності журналістика КПУ Христина Нікіфорова та студент 2 курсу, коледжу КПУ, спеціальності туристичне обслуговування Максим Сербін, які виступили з танцювальним номером. Ведучими заходу були студентка 3 курсу інституту економіки, спеціальності фінанси та кредит Юлія Несторенко та студентка інституту права імені Сташеса, спеціальності правознавство Ксенія Шиманська. Гостями заходу були фіналісти шоу Х-фактрор та Україна має талант, група RIZUPS та В’ячеслав Єфремов. 

Хотілось би висловити слова подяки усім учасникам заходу, та відділу допрофесійної підготовки за допомогу, та співпрацю.