«ПОДАРУЙ ДІТЯМ СВЯТО» – СОЦІАЛЬНА АКЦІЯ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ

«Не будьте байдужими! Цим дітям так потрібна Ваша увага!» – звертається Інститут управління КПУ до своїх студентів, викладачів та співробітників, запрошуючи взяти участь у благодійній акції „Подаруй дітям свято”.

ДЛЯ КОГО МИ РОБИМО СВЯТО? Для вихованців підшефного Запорізького навчально-реабілітаційного центру-інтернату Запорізької обласної ради (інтернат для дітей-сиріт). Загальна чисельність дітей у цьому закладі становить на сьогоднішній день близько 150 осіб віком від 5 до 14 років). Заклад є членом НОК КПУ з 2012 року.

СКІЛЬКИ ТРИВАТИМЕ АКЦІЯ? До 18 грудня 2013 року. Однак, Інститутом управління КПУ запланована соціальна програма співпраці з підшефним закладом, яка передбачає різноманітні заходи, організовані не тільки до традиційних свят, таких як День Святого Миколая,  Новорічні свята тощо, а й виїзди до дітей в гості протягом року. 

ЯКИМ ЧИНОМ МОЖНА ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

  • можна передати дітям часточку свого тепла до Дня Святого Миколая та Новорічних свят (принести до Дирекції ІУ КПУ подарунки (канцтовари, солодощі тощо), які будуть передані дітям 18.12.2013 р. під час відвідування інтернату);
  • увійти до складу групи, яка буде займатися створенням дитячого свята (постановка та організація святкового мюзиклу).