Від усього серця вітаємо з ювілеєм АНЖЕЛУ ВІТАЛІЇВНУ МЕРЗЛЯК – проректора з науково-педагогічної роботи – директора Інституту управління!!!

17 лютого відзначає свій ювілей надзвичайна жінка, керівник, науковець, викладач, вихователь та просто людина з великої Літери – проректор з науково-педагогічної роботи – директор Інституту управління, доктор наук з державного управління, професор АНЖЕЛА ВІТАЛІЇВНА МЕРЗЛЯК.

Весь колектив та студенти Інституту управління Класичного приватного університету висловлюють Вам, Анжело Віталіївно, сердечні слова поздоровлень! Від щирого серця бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а щирі привітання додали життєвої наснаги до скарбнички Вашої душі! Нехай завжди Вас супроводжує щаслива зоря вдачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут! Нехай Ваше життя зігрівають лише промені щастя, щирості та поваги, а Ваше серце буде осяяне світлом від людської вдячності! Нехай визнання крокує поруч з Вами все життя! Міцного здоров’я Вам, миру і достатку, віри, надії і любові на кожен день життя!

Інститут управління висловлює слова шани та поваги Анжелі Віталіївні, яка є взірцем для багатьох!

ЖІНКА – НАУКОВЕЦЬ

Анжела Віталіївна є відомим в Україні вченим у галузі державного управління. Доктор наук з державного управління (2004 р.), професор     (2005 р.). Опублікувала понад 150 наукових праць, у т.ч. 8 монографій та 2 навчальних посібники. Здійснює керівництво аспірантами та докторантами. Під науковим керівництвом захищено 6 кандидатських дисертацій. Входить до складу редакційної колегії науково-виробничого журналу «Держава та регіони» (серія «Державне управління»), збірника наукових праць «Право та державне управління». Є заступником голови спеціалізованої вченої ради у Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя) та членом спеціалізованої вченої ради у Національній академії державного управління при Президентові України (м. Київ) щодо захисту на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальностями 25.00.02 – механізми державного управління та 25.00.04 – місцеве самоврядування.

ЖІНКА – ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ ТА ВІДОМА У СУСПІЛЬСТВІ ОСОБИСТІСТЬ

Анжела Віталіївна за свої досягнення нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України» (2007), Почесною грамотою управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (2012), Грамотою Запорізької Єпархії Української Православної Церкви (2012). За результатами низки обласних конкурсів «Господиня свого краю» (2004, 2005 рр.) отримувала подяки голови Запорізької облдержадміністрації. Біографія Анжели Віталіївни занесена до книги «Славетні запоріжці», де вміщені біографії людей, які досягли значних успіхів у різних сферах суспільного буття та своїми подвигами, працею на благо суспільства прославили Запорізький край в Україні та за його межами.

ЖІНКА – КЕРІВНИК

Анжела Віталіївна є талановитим керівником, має безперечний організаторський хист. Понад 10 років займає адміністративні посади. Під її чуйним керівництвом наразі розвивається й процвітає Інститут управління КПУ. Анжелу Віталіївну поважають підлеглі та колеги, цінують її досвід, прислухаються до її слушних порад. Анжела Віталіївна піклується про колектив, усіляко підтримує корпоративний дух та культуру.

ЖІНКА – ВИКЛАДАЧ ТА ВИХОВАТЕЛЬ

Анжела Віталіївна має майже 20-річний стаж педагогічної роботи. Є провідним викладачем з дисциплін: „Інвестування”, „Міжнародна інвестиційна діяльність”, „Аналіз інвестиційної привабливості підприємств”, „Управлінське консультування”. Анжела Віталіївна підтримує будь-які студентські ініціативи, розвиває та виховує молодь, сприяє професійному, культурному та духовному зростанню молоді. 

В ЦЕЙ УРОЧИСТИЙ ДЕНЬ МИ ХОЧЕМО ЩЕ РАЗ ВИСЛОВИТИ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ЗА ТЕ, ЩО МАЄМО ЗМОГУ ЗНАХОДИТИСЬ ТА РОЗВИВАТИСЬ ПОРЯД ІЗ ТАКОЮ ЛЮДИНОЮ! 

ТА ЩЕ РАЗ ХОЧЕМО СКАЗАТИ ВАМ, АНЖЕЛО ВІТАЛІЇВНО, ЩО МИ ДУЖЕ ЦІНУЄМО ВАШ ТАЛАНТ ТА БАГАТОГРАННІСТЬ, ЩИРО ШАНУЄМО ТА ПОВАЖАЄМО ВАС!

З повагою, Інститут управління