Інтелектуальний поєдинок в ІЖМК

Чи знаєте ви рибу з людським ім’ям? Або як таксисти розпізнають студентів у Тетянин день? 14 лютого 2014 року на ці та інші питання відповідали студенти ІЖМК – у день святого Валентина вони провели перший у цьому році брейн-ринг. Перевіряли свій розум та змагалися за звання найкмітливіших п’ять команд майбутніх журналістів.

Спочатку на них чекав блок тематичних запитань про «справи сердечні», присвячених дню всіх закоханих. Потім студенти ламали голову над оригінальними  запитаннями з різних галузей знань.

Майбутнім акулам пера пропонувалось відгадати гасло феміністок, місце на землі, де з усіх боків північ, чому, на думку французького композитора країнами мають керувати художники та багато іншого.

У напруженій боротьбі перемогла команда групи ДЖ-111 під романтичною назвою «Журавлики». Другими стали студенти групи ДЖ-110. Третє місце розподілили між собою команди «Вегас» та «Веселий колектив».

За традицією Інституту журналістики і масової комунікації останнє місце нашого брейн-рингу – почесне, адже студенти, які зазнають поразки, готують цікаві та каверзні запитання для наступного змагання. Тож, наступного разу це буде команда «Настя в кубі». Тому незабаром усі охочі зможуть випробувати себе та позмагатися за перемогу у новій інтелектуальній грі.

Анна Тютюнник, IV курс

Фото Анастасії Пісарєвої 

P.S. Дирекція ІЖМК висловлює велику подяку Ірині Ярко та Анні Тютюнник, які підготували цікаві запитання для учасників, та організували незабутню інтелектуально-розважальну зустріч.