Міжнародний молодіжний обмін “Everybody smiles in the same language”

 ГО Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр "Європейський клуб" розшукує 5-х молодих людей, у віці 18-30 років для участі в міжнародному молодіжному обміні, що відбудеться 20 по 28 травня 2014 року в Кахетії (Грузія)

Метою проекту є поширення серед молоді знань щодо культурного розмаїття, стереотипів, толерантності через застосування методів неформальної освіти та мистецьких заходів. Учасники говоритимуть про стереотипи і їх наслідки. Остаточними «продуктами» молодіжного обміну стануть флешмоб в центрі міста, та стріт-арт об’єкт, котрі наочно поширюватимуть ідеї необхідності розвіювання стереотипів. Створюватися вони будуть безпосередньо учасниками обміну під керівництвом експертів. 

Мова проекту – англійська. 

Вимоги до кандидатів: 

  • Вік 18-30 років; 
  • Володіння англійською мовою на розмовному рівні; 
  • Наявність закордонного паспорта; 
  • Зацікавленість темою проекту й внутрішня необхідність боротися зі стереотипами; 
  • Базові здібності в малюванні, створенні графіті; 
  • Готовність приймати участь в підготовці до обміну та популяризації результатів проекту. 

ФІНАНСУВАННЯ 

Відповідно до правил Програми Молодь в дії, організатори проекту повністю покривають витрати за проживання, харчування та 70% вартості проїзду. Відібрані учасники (які підтвердять свою участь) повинні будуть за власний кошт зробити собі страхування та оплатити реєстраційний внесок – 15 євро. В разі відмови учасника від участі в проекті – реєстраційний внесок не повертається. 

Чекаємо ваших анкет до 1 квітня 2014 року 

Молодіжний тренінг “Everybody smiles in the same language” ініційований грузинською організацією «Colorful House» спільно з литовською організацією «Europos savanoriu tarnybos asociacija «Saltes» в партнерстві з Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб» та Associacao CHECK-IN –Cooperacaoe Desenvolvimento (Португалія), Parnumaa Kutsehariduskeskus (Естонія), Youth United for Georgia (Грузія) й відбудеться за підтримки Європейської комісії в рамках програми ЄС «Молодь в дії».

 

Детальна інформація у відділі міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами, каб. 219