З «великоднім зайчиком» у гості до дітей

Кожна поїздка до інтернату – нова історія, що починається з привітної посмішки та закінчується звичним: «Ви ще приїдете до нас?». 

Втекти від відповіді не можливо, кидатися словами не треба, збрехати не маєш права, бо там в кутку домальовує свого коника маленький хлопчина, який і без того не вірить в здійснення мрій, бо однієї ночі палаюча зірка «обманула» його… А ти дивлячись йому в вічі намагаєшся пояснити, що всьому свій час. Вигадуєш байку про метелика, який повернеться через кілька років, аби здійснити таке заповітне дитяче бажання…

Цього разу, 15 квітня 2014 року, студенти Інституту журналістики і масової комунікації завітали до Вільнянської школи-інтернат з перед Великодньою програмою. 

Молодь розділившись по групам відправилась до діток-квіток, щоб разом створити щасливий день. Яблуневі дерева, яскраві писанки, грайливі коники, веселі пісні, креативні поділки, монументальні спектаклі, добрі казочки та інші цікавинки повеселили дітей. Кожен із них вимагав уваги до себе, а натомість хотілось всіх міцно обійняти.

Діти впустили нас у свій світ, а ми натомість привезли їм солодкий привіт від «великоднього кролика». Матимемо надію, що наступаюче славне свято – Великдень принесе дітям незабутні враження та здійснення найзаповітніших мрій. А яскрава нічна зірка спалахне ніжним вогником для малого хлопчини, який ще сподівається отримати довгоочікуваний дарунок.

Тож, як говорив Лев Миколайович Толстой: «Дитина береже свою душу, як віко береже око, і без ключа любові нікого не пускає в неї». Тому, не бійтеся дарувати тепло тому, хто дійсно його потребує. І пам’ятайте, що чужих дітей не буває!

P.S.: Щиро дякую всім небайдужим людям, які відгукнулись та допомогли зібрати все необхідне для дітей. Дякую своїм друзям – студентам, які дійсно подарували цим діткам щасливий день. Щира подяка дирекції ІЖМК за вічну підтримку та допомогу. 

Друзі, всіх з наступаючим Великоднем! Запашної вам пасочки, смачного яєчка, ясного сонечка по життю та незабутніх щасливих днів з присмаком шоколаду.

Ірина Ярко,

студентка ІV курсу ІЖМК

Фото Анастасії Безземельної