Найгарніший в Україні видавничий проект розробила студентка Класичного приватного університету

Всеукраїнський конкурс студентських видавничих проектів відбувся у рамках «Форуму національної книги», що проводився у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка 23-34 квітня. 

Участь у престижному змаганні за визнання своєї роботи гідною призових місць та номінацій державного масштабу взяли 22 учасники з різних міст України. На особливу увагу авторитетного журі та гостей конкурсу заслужили проекти мережевих видань – головної інновації в сучасній видавничій сфері. 

Однак вражали присутніх своїми роботами не лише першовідкривачі сучасних медіатехнологій. Так, гран-прі конкурсу дісталося авторському туристичному буклету, присвяченому місту Львову. Журі відзначило не лише ергономічність, змістовність та доцільність видання, а й якість його художнього оформлення. 

Перемога в одній з номінацій конкурсу – «Найкраща графічна реалізація» – поїхала і до Класичного приватного університету. Нею було відзначено поетичну збірку «Клавіші зими» – роботу студентки Інституту журналістики і масової комунікації Ульяни Кривохатько. Потрібно додати, що на конкурсі наш навчальний заклад був представлений одразу двома гідними уваги проектами.

Окрім яскравих вражень від спілкування з колегами за навчанням та фахівцями видавничої справи та редагування, всі без виключення учасники отримали корисні подарунки у вигляді наукової літератури за спеціальністю. Одразу ж після нагородження було оголошено про наступний конкурс – рецензій на отримані книжки, заявки на який прийматимуться до осені 2014 року. 

Кривохатько У.,

3 курс, група ДЖ-111