Завершення навчального року в інституті управління

Зміцнити корпоративний дух та відзначити успішне завершення навчального року Інститут управління вирішив дружнім колективом на природі. 

Цього навчального року вже позаду заняття, заліково-екземенаційні сесії, державні іспити та захисти випускних робіт. Успішне завершення навчального року – це значна подія не тільки в житті студентів, але й в житті викладачів. Оскільки настав час, коли зерна знань, засіяні протягом року, мають вже давати свої паростки, оскільки попереду в цьому році лише випускний вечір, після чого у вільний професійний політ вирушать всі ті, хто досі називалися студентами.   

Отже, відзначити цю подію, а також підвести підсумок цьогорічної наполегливої праці у сфері навчально-педагогічної, наукової, виховної роботи, Інститут управління дружнім складом, на чолі з куратором Інституту управління, проректором з наукової роботи Класичного приватного університету, д.ю.н., проф., Заслуженим юристом України Антоном Олексійовичем Монаєнком та проректором з науково-педагогічної роботи – директором Інституту управління, д.держ.упр., проф. Анжелою Віталіївною Мерзляк, було вирішено колективним виходом на пікнік. Сумісне проведення часу та активний відпочинок лише зміцнили дружні відносини у колективі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це не перший колективний неформальний захід Інституту управління (без краваток). Вже традиційними стали корпоративні походи у боулінг, проведення новорічного корпоративну та інше. Все це є свідченням єдності науково-педагогічних співробітників, а також високого рівня корпоративної культури Інституту управління.