18 липня 2014 року відбулося вручення дипломів слухачам Центру професійної підготовки та підвищення кваліфікації

18 липня 2014 року відбулося вручення дипломів перепідготовки спеціалістів за спеціальністю „Програмне забезпечення систем” студентам, які навчалися за Державною програмою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 207 „Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці”.

У 2013-2014 н.р. в Центрі професійної підготовки та підвищення кваліфікації Класичного приватного університету за спеціальністю „Програмне забезпечення систем” проходили перепідготовку 58 слухачів, які отримали ваучери в центрах зайнятості Запоріжжя та Запорізької області. 

 

Оплата ваучера здійснювалась за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Особливість цього соціального проекту у тому, що отримати ваучер могли особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.

У 2014-2015 н.р. університет планує організацію навчання для такої категорії студентів за спеціальностями „Програмне забезпечення систем”, „Розробка програмного забезпечення”, „Землевпорядкування”.