СТУДЕНТИ ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ КПУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ МІЖНАРОДНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ AIESEC

14.10.2014 р. студенти Інституту управління КПУ напрямів підготовки „Менеджмент”,  „Програмна інженерія”, „Геодезія, картографія та землеустрій” взяли участь у презентації провідної міжнародної молодіжної організації AІESEC щодо можливості стажування у зарубіжних організаціях та підприємствах. 
Досвід функціонування AІESEC (від фр. Assocіatіon іnternatіonale des etudіants en scіences economіques et commercіales), що є міжнародною молодіжною некомерційною та не політичною незалежною організацією, повністю керованою студентами та нещодавніми випускниками з метою розкриття та розвитку лідерського й професійного потенціалу молоді для внесення позитивного вкладу в суспільство є дуже цікавим для молодих та активних людей віком до 30 років.

Саме тому, реальні пропозиції, що стосувалися можливості стажування бажаючих студентів у різних країнах світу викликали зацікавлення студентів, які були присутні на презентації.

Студентам було окреслено перспективи участі у міжнародних стажуваннях від 2 тижнів до 1 року, у різних куточках світу (Китаї, Європі, США тощо) на базі різних компаній, які шукають молодих фахівців, як зі складу тих, що навчаються задля передачі їм провідного досвіду, так і тих, що вже є випускниками та займаються пошуком місця роботи.